نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: مناسب ترین سیستم تیکتینک و پشتیبانی آنلاین برای یک آموزشگاه فنی رو چی پیشنهاد میدید؟

کاربر دائمی آواتار abbas3zaar
    محل زندگی
    گیلان

مناسب ترین سیستم تیکتینک و پشتیبانی آنلاین برای یک آموزشگاه فنی رو چی پیشنهاد میدید؟

سلام، مناسب ترین سیستم تیکتینک و پشتیبانی آنلاین برای یک آموزشگاه فنی رو چی پیشنهاد میدید؟

فقط میخوایم کاربران عضو شوند و سوالات و پیامهای خود رو بفرستند و مدیران پاسخ دهند. مثل WHCMS ولی WHCMS خیلی گسترده هست و برای فروش هاست هست. آیا همین WHCMS رو میشه فروشگاه و قسمت های دیگه اش رو غیر فعال کرد و وفقط تیکتینگش فعال باشه؟

غیر از این چی پیشنهاد میدید؟

نقل قول: مناسب ترین سیستم تیکتینک و پشتیبانی آنلاین برای یک آموزشگاه فنی رو چی پیشنهاد میدید؟

من osticket رو پیشنهاد میدم. سیستمی که جواب خودش رو پس داده.
    http://osticket.com/

کاربر دائمی آواتار abbas3zaar
    محل زندگی
    گیلان

نقل قول: مناسب ترین سیستم تیکتینک و پشتیبانی آنلاین برای یک آموزشگاه فنی رو چی پیشنهاد میدید؟

شما نصبش کردید؟
    من نصبش کردم (روی هاست) طبق راهنمای سایت اصلیش. زبان فارسی رو هم از سایت اصلیش گرفتم. و در پوشه ای که گفته بود کپی کردم. ولی فقط قسمت مدیریت فارسی شد و قسمت کاربری انگلیسی هست! میدونید مشکل از کجاست؟

اینم متنش: (عین همین کارارو کردم)

Once all of the above steps are complete, you can complete the installation and basic setup in a web browser. You can invoke the installer by simply browsing the osTicket URL e.g http://www.yourdomain.com/support. Alternatively you can enter the URL to it into your browser address bar e.g http://www.yourdomain.com/support/setup/.

If the setup script has finished running with no errors, then congratulations osTicket is now installed. You can now log in with the username and password you created during the install process. After verifying that the installation completed correctly - your next step should be to fully configure your new support ticket system for use. But before you get to it please take a second to cleanup.

• Change permission of include/ost-config.php to remove write access
    • Delete setup directory
    • Enable the system

Once you have done the above, you can proceed with the next step, Post-Install Setup.

اینم زبانش:

Installing Language Packs
    Simply download one or more languages from this page and upload the phar file to the include/i18n folder of your osTicket installation.

تاپیک های مشابه

1. سوال: برای سیستم پرداخت موبایلی ساده چی پیشنهاد میدید؟
    نوشته شده توسط rostamiani در بخش توسعه وب (Web Development)
    پاسخ: 1
    آخرین پست: جمعه 27 فروردین 1395, 21:05 عصر
  2. سوال: برای یک تازه کار چه کتابی پیشنهاد میکنید ؟
    نوشته شده توسط who are you در بخش برنامه نویسی با زبان C و ++C
    پاسخ: 10
    آخرین پست: یک شنبه 13 اردیبهشت 1394, 12:31 عصر
  3. طراحی سایت برای یک مجتمع فنی و آموزشی
    نوشته شده توسط a_123123123123 در بخش تحلیل و طراحی نرم افزار
    پاسخ: 0
    آخرین پست: دوشنبه 16 اسفند 1389, 17:08 عصر
  4. سوال: در خواست طراحی جدول برای یک آموزشگاه مجازی
    نوشته شده توسط kavoshgar63 در بخش MySQL
    پاسخ: 1
    آخرین پست: شنبه 12 اردیبهشت 1388, 23:31 عصر
  5. مناسب ترین زبان برای بازی نویسی