نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: چرا از جاوا استفاده میکنیم

چرا از جاوا استفاده میکنیم

سلام . سوال من رو جواب بدین ممنون میشم ازتون.
    مگه مرور گر ها جاوا اسکریپت رو محدود نکردن؟ مثلا اینترنت اکسپلولر خودش از بروز اسکریپت های جاوا جلوگیری میکنه. پس چرا هنوز از جاوا اسکریپت د اچ تی ام ال استفاده میشه؟
    این سوال یک مبتدی دنیایی برنامه نویسی هست . ممنون میشن شما اساتید با پاسخ هاتون دانش منو بیشتر کنید.

کاربر دائمی آواتار plague
    محل زندگی
    اهواز

نقل قول: چرا از جاوا استفاده میکنیم

اول اینکه جاوا با جاوااسکریپت فرق میکنه
    دوم اینکه مرورگر ها جاوا اسکریپت رو محدود نکردن ! شما از کجا به این نتیجه رسیدین ؟
    مرورگر ها گزینه دارن که میتونید جاوا اسکریپت رو غیرفعال کنید .
    جاوا اسکریپت داره هر روز بزگتر میشه و حتی کارش به برنامه نویسی ویندوز و سرور هم کشیده شده

ممکنه من رو راهنمایی کنید و بفرمائید من که تازه میخوام جاوا اسکریپت را یاد بگیرم باید از کجا شروع کنم؟ چند تا منبع هم بهم معرفی میکنید؟

ممکنه من رو راهنمایی کنید و بفرمائید من که تازه میخوام جاوا اسکریپت را یاد بگیرم باید از کجا شروع کنم؟ چند تا منبع هم بهم معرفی میکنید؟
    سلام دوست عزیز ؛
    واسه یادگیری جاوااسکریپت به نظر من برخی از بهترین منابع برای من و شما که مبتدی هستیم ، منابع زیر هست :
    ۱) سایت w3Schools ==> اگرچه انگلیسی هست ولی متن ساده و روانی داره . ( البته به نظر من از منابع انگلیسی استفاده کنیم بهتره )
    ۲) سایت codecademy ==> این هم بسیار بسیار سایت خوبی هست البته پیشنهادم اینه که اول تو سایت ثبت نام کنی که در این صورت پیشرفت در آموزش رو بهت نشون میده .
    ۳) کتاب آموزش کاربردی جاوااسکریپت هم کتاب خوبیه که از اینجا میتونی دانلود کنی .
    امیدوارم مفید باشه براتون ؛ موفق باشین .

کاربر دائمی آواتار plague
    محل زندگی
    اهواز

اگه مبتدی هستید و میخاید طراحی وب به صورت کلی کار کنید و جاوااسکریپت رو برای طراحی کلاینت ساید پروژه هاتون میخاید , از اونجایی که بیشتر نیاز شما مربوط به انجام عملیات روی المت های صفحه وب و ارسال درخواست های ایجکس خلاصه میشه پیشنهاد میکنم بعد از یاد گیری الفبای جاوااسکریپت بیشتر توجهتون رو به یه فریم ورک مثل جی کوئری متمرکز کنید

چون جاوا اسکریپت به عنوان یه زبان برنامه نویسی خیلی متفاوت تر از بقیه زبان هاست و عمق نسبتا زیادی داره وقت زیادی ازتون بگیره تا بهش مسلط بشید که با جی کوئری خیلی سریعتر میتونید به خاستتون برسید ... بعدا میتونید برگردین سراغ جا وااسکریپت و اون رو کامل یاد بگیرید

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •