صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمایش نتایج 41 تا 62 از 62

نام تاپیک: تاپیک ویژه‌ی دیکشنری "ایران"

کاربر دائمی آواتار pooyanm
    محل زندگی
    Esfahan - Iran
    برنامه dict را برای جاوا دارم ولی این وبستر اصلی را از کجا باید دریافت کرد؟ ورژنی که کاملا بدون لایسنس باشه؟

منظور شما از بدون لایسنس چیست.چون میدانید که مستندات اوپن سورس هم دارای لایسنس مربوط به خود هستند.
    در ضمن لینک مربوط به دیکشنری وبستر را برایتان ارسال کردم

خودمانیم یک جورهایی مرا هم وسوسه میکنید که بروم جاوا یاد بگیرم.

منهم قابل باشم میتونم کمک کنم: hamed_bostan@yahoo.com

pooyanm عزیز فکر کنم وقتش رسیده باشد.

محل زندگی
    Esfahan - Iran

سلام مشکل اینجاست که وقت دانشگا! هم رسیده
    با این حال قول می دم کار را ادامه بدم

سلام
    چی شد پس به کجا ها رسید
    من گرافیستم و همه جوره هستم

محل زندگی
    Esfahan - Iran
    فعلا که وقت برای کار روش نیستیه کارهای محدودی انجام شد که ادامه پیدا نکرد

به خاطر این ادامه پیدا نکرد که از یک رویه خوب شروع نکردید . الان همه دوستان خواستند کمک کنند اما چکونه رو من در کل تاپیک نفهمیدم باید یک cvs یا یک مدیریت پروژه ای چیزی بود. اما اصلا خبری از اینها نبود

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران
    منم اگه قابل بدونین حاضر به همکاری هستم
    تخصص من امنیت اطلاعات هستش ، البته با VB.NET هم کار می کنم
    اگه خواستین بهم ایمیل بزنین.
    nima.nikjoo@gmail.com

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    اصفهان - اصفهان

نقل قول: تاپیک ویژه‌ی دیکشنری "ایران"

سلام خدمت تمام دوستان
    اگر قابل بدونيد من هم هستم.
    من در زمينه C#‎.Net در ويندوز كارهايي بلدم. مثل يك نمونه ساده كه اينجا گذاشتم پروژه ديكشنري و لايتنر باكس Dictionary & Leitner Box
    البته خيلي ساده و مبتدي است.

کاربر تازه وارد آواتار Malakootee
    محل زندگی
    Mashad

دوستان سال جدید شد ولی هیچ خبری نیست و نشد!
    این پروژه اینجوری به هیچ جایی نمیرسه حالا حالا ها

دوستان به قول Malakootee این پروسه به هیچ جا نمی رسه .

حد اقل یکی تون یه هسته از برنامه بده تا دیگران اون رو ارتقا بدند .

واگر نه این پروژه به ولله به جایی نمی رسه حالا پشت سر هم نظر بدین .

من یه دیکشنری دارم میسازم محیط قشنگی داره تقریبا کامله ولی نصف جونش رو هنوز کامل نکردم
    بانک لغات!!!
    ولی اگه دوستان بیان میتونیم کاملش کنیم
    در حال حاضر فقط انگلیسی به فارسی و بلعکس هست و با کمک دیتابیسی که یکی از دوستان گذاشته بود تونستم بیشتر از 40000 لغت رو بهش بدم
    با زبان V.B ( Visual Basic 6.0 ) نوشتمش و اگه کسی در زمینه ترجمه کد ماهر باشه میشه به زبان های دیگه هم درش آورد
    چند تا اسکرین شات هم ازش میذارم
    در ضمن از یک OCX توش استفاده شده که کار یکی از دوستان نمیتونم تو فروم پیداشون کنم ولی چون OCX همراه با سورسشه قابل استفاده در ویندوز ویستا و 7 هم هست
    امیدوارم این دوست منو ببخشن که از سورس OCX ایشون استفاده کردم
    فایل حجمش 2 مگابایته و چون اندازش بیشتر از حجم استاندارد توی سایته جای دیگه آپش کردم
    اینم لینک
    http://rapidshare.com/files/25000191...onary.rar.html
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

کاربر دائمی آواتار com_eng_abasszadeh
    محل زندگی
    لامرد-استان فارس

سلام بچه ها من برنامه نویس سی شارپ هستم تا دلتون هم بخواد پروژه نوشتم....کارای گرافیکی هم انجام دادم الان هم طراح نرم افزار هستم ...اگر نیازی بهم شد و تونستم کاری انجام بدم خبرم کنید
    com_eng_abasszadeh@yahoo.com

کاربر دائمی آواتار behnam-s
    محل زندگی
    CPU

پس چی شد؟ پروژه به این خوبی؟ آیا استارت خورده؟
    به نظر من اولین کار اینه که فعالان پروژه باید یک نفر از حرفه ای های بخش RUP رو از طریق مدیر یا پیام خصوصی پیدا کنن که حاضر به همکاری باشه. تا برای پروژه و وظیفه ها برنامه ریزی کنه ! .
    البته من فکر می کنم از دیکشنری های موجود استفاده کنین و ازشون یه مترجم متن بسازید!

كسی هست كه بخواد در زمینه یه دیكشنری با من همكاری كنه؟

قصد من ایجاد یه پروژه مشابه همین كه اینجا گفتید هست كارهایی هم تا الان انجام دادم ولی امیدوارم بتونم اینجا چند نفر رو پیدا كنم كه حاضر باشن تو اوقات فراغتشون دیكشنری ها رو تبدیل كنن تا بتونیم به مجموعه فعلی اضافه كنیم بانك فعلی هم حدود 50 مگ شده كه شامل كاملترین دیكشنری انگلیسی به فارسی هست و نمونه اش هم جایی دیگه منتشر نشده و حداقل یكسال كار تمام وقت براش انجام شده كه اگر به طور جدی همكاری كنید بی هیچ چشمداشتی همینجا منتشرش می كنم یكی از مهمترین كارهایی كه باید انجام بشه تبدیل سایر دیكشنری های بابیلون به يه فرمت معمول مثل csv, excel, access يا هر فرمتي كه قابل پردازش به صورت متن باشه هست

در ضمن ديكشنري فعلي به صورت html و در مرورگر نمايش داده مي شه با يه جستجوي منحصر به فرد كه در حالت آفلاين هم كاملا بي عيب عمل مي كنه و امكان ايجاد chm با حفظ همه عملكرد وجود داره البته مشكل فعلي اينه كه اگر بخوام همه محتوا رو آفلاين كنم بيش از چند ميليون صفحه مي شه چون فعلا 250 هزار مدخل وجود داره و هر كدوم يه صفحه مجزا دارن و بيش از صد گزينه تنظيمات براي هر صفحه يعني 25 ميليون صفحه آفلاين كه هيچ راهي براي انتشارش وجود نداره مگر اينكه تنظيمات و جستجو كاملا حذف بشن و 250 هزار صفحه با فرمت rar به كاربر داده بشه كه اين هم راه حل خوبي نيست

روش بهتري كه هست اينه كه هر كاربر يه وب سرور داونلود كنه و نرم افزار ديكشنري و بانك sql رو هم از اينجا بگيره و همه امكانات ديكشنري هم در اختيارش قرار بگيره فقط اين روش مناسب كاربران متوسط هست كه بتونن يه سري تنظيمات هم روي سيستم شون انجام بدن
    راه حل ديگه اي هم وجود داره كه در دراز مدت مي تونيم در موردش بحث و تصميم گيري كنيم و اون هم اينه كه روي دي وي دي يا چند تا سي دي اين فايلها كه حجم كاملشون نزديك به يك گيگ هست ارسال بشن مزيتش هم اينه كه فايل تصاوير و تلفظ ها هم براي همه ارسال مي شه (البته تلفظ ها هنوز توي ديكشنري اضافه نشدن دليلش هم اين بود كه قرار دادنشون توي html كار ساده اي نيست) اگر كسي حاضر به اين كار هست اعلام آمادگي كنه تا من هم روي اين گزينه كار كنم و يه دي وي دي به آدرسشون بفرستم كه تكثير كنن

در مرحله فعلي "دوستاني كه بتونن ديكشنري هاي بابيلون رو ك*ر*ك كنن بيشترين كمك رو به اين پروژه خواهند كرد" توي همين تاپيك هر كاري كه در زمينه ديكشنري مي تونيد انجام بديد رو اعلام كنيد بيشتر كار ديكشنري فارسي رو خودم تا الان انجام دادم يه ديكشنري انگليسي كامل به نام Merriam-Webster Collegiate® Dictionary هم قصد دارم به پروژه اضافه كنم پس:
    "اولين گام پروژه تبديل Merriam-Webster Collegiate® Dictionary به فرمت قابل دسترسي مانند اكسل يا اكسس هست"

در ضمن يه نكته مهم اينه كه من تقريبا هفته اي يه بار يا كمتر مي تونم بيام نت دلايل زيادي داره كه گفتنش فايده اي نداره فقط اين نكته رو بگم كه چون با تاخير اينجا سر مي زنم كسي دلخور نشه براي همين هم لازمه كه يه نفر كار رسيدگي به اينجا رو عهده دار بشه و همينطور در سايتهاي ديگه نظير پي تي، مجيدآنلاين و... هم تاپيك دعوت به همكاري بزنه پس اگر فرد يا افرادي كه زياد به اين سايت سر مي زنن خواستند همكاري كنن اعلام كنن لزومي نداره حتما برنامه نويس حرفه اي باشن

از دوست عزيزي كه اين تاپيك رو راه انداختند هم تشكر مي كنم هر چند دير اينجا رو پيدا كردم
    اميدوارم به زودي اولين نسخه ديكشنري رو با كمك شما منتشر كنيم

در ضمن اگر هیچ کدوم از راه حل های بالا جواب ندن فقط یه دیکشنری فشرده می تونم بذارم به دلیل مشکل سرعت

آی دی یاهو من هم: dicsee هست
    اگر کسی تمایل داشت اد کنه تا بتونیم کار رو شروع کنیم

https://barnamenevis.org/showthread.php?t=209163
    در اینجا یک نسخه از بانک دیکشنری برای دوستان علاقه مند دردسترس است در تکمیل ان ما را یاری کنید
    با آرزوی موفقیت برای شما

نقل قول نوشته شده توسط amirlol مشاهده تاپیک
    منم حاضرم کمک کنم

- Web Programming (ASP, ASP.NET, PHP , PREL , Cgi , AJAX)
    - Web Designing (MX collection)
    - Software Designing (C#‎‎, VB.Net, VB6, C++‎‎, ...)
    - Database (MsSQL, MySQL, Oracel8i , DB2 )
    - Graphic (Photoshop CS2 , Flash Mx ,....)
    - 3D & Animation (3Dmax&stadio , Phoser , Maya , Autocad ,...)
    - Other (Matlab, Sap, ..... )
    - Network
    مثل اینکه آگهی استخدام دادن

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران

سه سال و نیم پیش یه نفر فکر می‌کنم با نام کاربری Open Dictionary یه برنامه‌ای رو توی این فروم منتشر می‌کرد به نام Open Dictionary aka QueerDick
    الآن هر چی می‌گردم نه پست و تاپیک‌ش رو پیدا می‌کنم نه کاربرش رو. کلاً هیچ اثری ازش نیست.
    کسی می‌دونه کجا میشه این شخص رو پیدا کرد؟

میشه هدفتون از ساخت این اپلیکیشن با وجود هزارتا مشابه رو بدونم مهارت خاصی ندارم فقط می خوام ببینم چه مزیتی قراره داشته باشه چون در سفر هایی که میرم خیلی به دیکشنری نیاز دارم ولی خب هنوز برنامه مناسببی پیدا نکردم و مثلا تو تور قبرس خیلی از جهت برقراری ارتباط اذیت شدم

صفحه 2 از 2 اولاول 12

تاپیک های مشابه

1. str_replace , ereg_replace برای "n\" و "r\" و " "
    نوشته شده توسط sweb در بخش PHP
    پاسخ: 1
    آخرین پست: یک شنبه 29 بهمن 1385, 16:30 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •