نمایش نتایج 1 تا 13 از 13

نام تاپیک: بهترین روش ذخیره عکس

بهترین روش ذخیره عکس

سلام
    بهترین روش ذخیره کردن عکس در یک سایت چیست؟

بهترین روش اینه که اسم عکس رو داخل db و خود عکس رو داخل پوشه ای داخل هاست یا هارد ذخیره کنی.
    نکته : یادت نره اکثر اوقات نیاز هست که اسم عکس کد بشه مثلا میتونی از guid استفاده کنی
    نکته 2 : پرمیشن رایت رو به پوشه ای که داری توش آپلود می کنی بده

من حتی اسم عکس را ذخیره نکردم بلکه اسم عکس همان id جدول است ولی مساله این است که وقتی عکسها را upload میکنم بعضی وقتها upload میشه error هم نمیدهد ولی ذخیره هم نمیشود

خوب دوست عزیز با profiler یک trace انجام بدید ببینید کجا میره کد نویسیتونم باسمون بگذارید

Dim
    url AsString = "~\Image\Category\"
    Dim Picture As Drawing.Image
    Dim bitmap As Bitmap

Try
    If FFCategoryImg.Value <> NothingThen

Picture = Drawing.Image.FromStream(FFCategoryImg.PostedFile. InputStream)
    Else

Picture = Drawing.Image.FromStream(IO.File.Open(Server.MapPa th(url + "NoPic.jpg"), IO.FileMode.Open))
    EndIf

bitmap =
    New Bitmap(Picture, CInt(ViewState("BigHeight")), CInt(ViewState("BigWidth")))
    bitmap.Save(HttpContext.Current.Server.MapPath(url + max.ToString + "B1" + ".jpg"), Picture.RawFormat)
    bitmap =
    New Bitmap(Picture, CInt(ViewState("SmallHeight")), CInt(ViewState("SmallWidth")))
    bitmap.Save(HttpContext.Current.Server.MapPath(url + max.ToString + "S1" + ".jpg"), Picture.RawFormat)
    Catch ex As Exception
    Response.Write(ex.ToString)
    Finally

EndTry

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران-مشهد
    یک سوال
    من عکس رو در دیتابیس ذخیره ذخیره کردم. حالا می خوام بازیابیش کنم. لطفاً کد مورد استفاده اون رو در Asp .net با vbn .net بنویسید. چون من نتونستم فیلد تصویر رو به کنترل تصویر انتساب بدم. من می خوام هم این کار رو برای یک تصویر انجام بدم و هم برای تعدادی تصویر موجود در datalist به همراه اطلاعات دیگه ای از کاربران.
    ممنون می شم کدش رو بنویسید یا حداقل لینک مطلب رو برام بگذارید. چون هرچی گشتم نتونستم چیزی تو این سایت پیدا کنم.

روش من مناسب کار شما نیست ؟ذخیره سازی عکس در بانک حجم زیادی اشغال میکند و سرعت را پایین می آورد البته کد من اشکالی دارد که مثل اینکه کسی هنوز جواب نداده است

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران-مشهد
    سلام
    من می خوام عکسی رو که ذخیره کردم بازیابی کنم. شاید سورس شما بتونه کمک کنه. پس درصورت امکان اون رو برام بگذارید و یا یک سورس دیگه. بعلاوه ذخیره عکس در دیتابیس محاسنی مثل امنیت و مدیریت ساده تر رو داره( عدم نیاز به چک وجود فایل در سرور)

من به جای شما search کردم مقاله زیر را مطالعه بفرمایید
    http://www.codeproject.com/aspnet/PicManager.asp

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران-مشهد
    سلام
    اعزم خانم ممنون که بجای من search کردید. اما من کدهای مشابه ای رو امتحان کردم و جواب نگرفتم. بعلاوه تمام این کدها برای یک عکس خاصه و از response استفاده می کنه. من می خوام کاربران ثبت شده سایت رو در یک datalist نمایش بدم.

اعظم نه اعزم باشه Search میکنم اگر پیدا کدم براتون میزارم

این مقاله را مطالعه کنید
    http://www.dev.ir/articles/show.asp?id=42

کسی جواب سوال مرا نداد اشکال کد من کجاست؟

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •