نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: درخواست کمک برای اموزش برنامه نویسی

درخواست کمک برای اموزش برنامه نویسی

من کلاس هشتم را گذراندم و میخواهم برنامه نویس بشم کمک میخواستم ... با چه زبانی شروع کنم که پایه خوبی برای برای برنامه نویسی باشد ...من میخواهم درابتدا بازی و نرم افزار های ساده بنویسم ... کمک میخواهم . باچه نرم افزاری شروع کنم و... لطفاا کمک کنید.
    آخرین ویرایش به وسیله aliazs : شنبه 12 تیر 1395 در 05:14 صبح دلیل: بیشتر توضیح دادن

نقل قول: درخواست کمک برای اموزش برنامه نویسی

دوست عزیز اگه میخوای در آینده درامد خوبی هم کسب کنی به نظر من از همین حالا شروع کن به یادگیری برنامه نویسی اندروید هرچند ممکنه کمی مشکل باشه ولی نامید نشو
    برای شروع هم بهتره زبان جاوا رو یاد بگیری که الفبای برنامه نویسی در اندروید (فعلا) جاوا هست

سلام ..مر30 از راهنماییی .. خب با چه نرم افزاری شروع کنم که بدرد این زبان بخوره...اموزشش را از کجا بدست بیارم.لطفااا کمک کنید...بازبان java یا JavaScript کدوم
    آخرین ویرایش به وسیله aliazs : شنبه 12 تیر 1395 در 15:30 عصر دلیل: درست نوشتن

به نظر من سی شارپ شروع کن
    چون هم خود سی شارپ خوبه هم برای asp خوبه هم میتونی باهاش اندروید بنویسی

کاربر دائمی آواتار godofphp
    محل زندگی
    between 0 and 1

قبل از هر چیزی میخام کمی از خودم و راهی که طی این چند سال رفتم رو برات بطور خلاصه بگم
    6 7 سال پیش بصورت حرفه ای برنامه نویسی رو شروع کردم خیلی راه ها رو رفتم که از اول اشتباه بوده و بعد دیدم فقط وقتم تلف شده اونا رو شما نباید مجددا بری باید از تجربیات دیگر استفاده بکنی
    اولا که زبان های برنامه نویسی یه وسیله هستند شما کاری که با یک زبان انجام میدی رو هم به راحتی میتونی با زبان دیگه ای انجام بدی ، معیار و ملاک هایی هستند که باعث میشن زبان خاصی رو انتخاب کنی که در آینده کارهات سریع تر و قوی تر پیش بره
    پیشنهاد من اینه که قبل از هر چیزی در مورد تاریخچه ی زبان ها و قابلیت های آنها جستجو و مطالعه کنید
    php
    java
    C
    python
    , ....
    من سلیقه ی خودم رو میگم که هرگز سمت محصولات مایکروسافت در برنامه نویسی حرفه ای نباید بری هرگز ! اصلا دیدی یه محیطی یه زبانی نوشته شده که مال مایکروسافته از ذهنت بیرون کن
    سعی کن وارد دنیای اپن سورس بشی از الان اگه وارد این دنیا بشی آینده ی تو تضمینه
    چندتا مثال میزنم بخاطر حرفم
    پیشنهادهای من برای یادگیری شما
    وب = پی اچ پی ، پایتون
    اندروید = جاوا
    و در کل زبان قدرتمند C و سی پلاس پلاس
    از مباحث شی گرایی غافل نشو
    از مفاهیمی همچون معماری های برنامه نویسی و الگوهای طراحی برای برنامه نویسی ، نحوه ی صحیح کدنویسی و ... ااستفاده کن
    در ضمن در مورد جاوا و جاوااسکریپت اشتباه نکنید اینها زبان های جدایی هستند و ارتباطی به هم نئدارند
    اما دنیا بازی سازی دنیای دیگه ای هست که یا باید برنامه نویس حرفه ای باشی یا بازی ساز حرفه ای اولش باید انتخاب بکنی
    برای بازی سازی هم محیط یونیتی با جاواسککریپت رو پیشنهاد میکنم
    در نهایت سایت ساده و نوپای بنده برای آموزش هر چیزی که میتوانم به بقیه انتقال دهم در لینک زیر هست
    سایت سامنتا - آموزش برنامه نویسی در ایران

تاپیک های مشابه

1. مبتدی: درخواست کمک برای شروع برنامه نویسی ویژوال بیسیک
    نوشته شده توسط aliebrahimi110 در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 0
    آخرین پست: دوشنبه 11 اسفند 1393, 13:04 عصر
  2. کمک برای شروع برنامه نویسی با ASP.NET
    نوشته شده توسط omidastro در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 5
    آخرین پست: شنبه 29 تیر 1392, 16:34 عصر
  3. کمک برای آموزش برنامه نویسی 3لایه
    نوشته شده توسط sobijoon در بخش C#‎‎
    پاسخ: 6
    آخرین پست: سه شنبه 27 تیر 1391, 01:18 صبح
  4. کمک برای آموزش برنامه نویسی شبکه(مقدماتی)
    نوشته شده توسط mohsen_zelzela00 در بخش WCF , Web Services , .Net Remoting
    پاسخ: 2
    آخرین پست: سه شنبه 25 فروردین 1388, 11:21 صبح
  5. کمک برای استارت برنامه نویسی اسمبلی
    نوشته شده توسط nima-ataee در بخش برنامه نویسی اسمبلی خانواده x86
    پاسخ: 1
    آخرین پست: پنج شنبه 11 تیر 1383, 17:55 عصر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید