نمایش نتایج 1 تا 11 از 11

نام تاپیک: سئو خیلی پیچیده شده؟

سئو خیلی پیچیده شده؟

سلام سئو خیلی پیچیده شده هر چقدر روی سایت کار میکنیم لینک های سایت داخل نتایج جستجو نمیاید نمیدونم بایدچیکار کنم هر کسی یک چیزی میگه یکی میگه لینک یکی میگه محتوا دقیقا باید چیکار کرد؟

یک روال به من بگید که بهتره یک الگو که ازش پیروی کنیم برای بهتر شدن نتایج الان کلمات صفحات توی هیچ نتیجه ای نیست

نقل قول: سئو خیلی پیچیده شده؟

مقاله زیر را مطالعه کنید:
    http://ahvazsell.ir/Doc.aspx

کتاب:

http://www.pendarepars.com/book/كتاب...o#.V3lsKyAVTMI
    آخرین ویرایش به وسیله پیام حیاتی : دوشنبه 25 بهمن 1395 در 14:19 عصر

با سلام، بله دوست عزیز چند وقتی میشه که سئو سخت تر شده اما این به این معنی نیست که شما نمی تونید رتبه خوبی بدست بیارید. پیشنهاد می کنم که حتما کتاب آموزش سئو سایت که خود گوگل منتشر کرده را دانلود کنید و بخونید، مطمئنن خیلی می تونه کمکتون کنه.

سئو حرفه ای سایت آموزش سئو از صفر تا صد
    آخرین ویرایش به وسیله SEOFOX : جمعه 31 مرداد 1399 در 20:06 عصر

سلام دوست عزیز بله طبق گفته دوستان سئو سخت تر از قبل شده و الگوریتم جدید گوگل متود های جدیدی رو در بر میگیره، من هم این مطلب رو بهت پیشنهاد میدم امیدوارم مفید باشه.
    آموزش سئو لیزاردوب

شما بهتره اول مقاله های سئو چیست ؟ را مطاله کنید
    اگر تجربه کافی ندارید پیشنهاد میکنم حتماً برای اینکه به سایتتون آسیب نرسه اون رو به یک
    کارشناس سئو بسپارید در ضمن کلمه با کلمه فرق میکنه مثلاً کلمه دانلود آهنگ جدید شاید زمان بیشتری ببره تا کلمه آیفون تصویری ، پس بستگی به حرفه شما هم داره...

چون متخصص سئو نیستم طبیعتاً نمیتونم بگم پیچیده شده یا نه اما با توجه به اینکه هر روز آموزش های با کیفیت مربوط به سئو رو مطالعه و اجرا میکنم ، میتونم بگم لذت بخش و حرفه ای شده یادگیری آنلاین انگلیسی

سلام. به نظر من با استفاده از راهنمایی های خود سرچ کنسول گوگل و همینطور تحلیل آمار گوگل آنالیتیک خیلی خوب میشه به ایرادات سایت رسید و رفعش کرد. من برای سایت دانلود آهنگ جدید خیلی از این موارد رو پیدا و رفع کردم. اما با توجه به اینکه مثلا در زمینه موزیک رقابت خیلی سنگین هست مهمترین عامل مقوله بک لینک در سایتهای مهم و معتبر هست که سایت رو به سرعت بالا بکشه. چه بپذیریم چه نه بک لینک فوق العاده مهم هست توی بحث ورودی از موتورهای جستجو.

سلام بله سئو روز به روز پیچیده تر میشه. به نظر من مشکل در محتوا هست. خود من مدتیه روی سئو سایت شقاق و درمان شقاق کار میکنم ولی انگار طلسم شده و به مشکلات مشابه شما برمیخورم

دوستان سئو سخت نشده پارامترهایی که برای سُئوی فارسی وجود داشت بیشتر شده.

به نظر من هم سئو خیلی سخت و مقاوم شده من برای سئوی یه سایت فروشگاه ساز کلی کار کردم ولی به سختی نتیجه میده

سلام و وقت بخیر
    می توان سئو رو به دو بخش تقسیم کرد
    1. مواردی که هر مدیر سایت باید با آنها آشنا باشد و بتواند با کمک آن محتوا و ساختار سایت خود را با آن مدیریت کند. حتی برای این موضوع هم، مدیر وب سایت باید همیشه در حال مطالعه مقاله های سئو باشد.
    2. مواردی که بسیار تخصصی هستند و با تجربه و گذشت زمان توسط سئوکارهای حرفه ای بدست آماده هست.

امروز مبحث سئو بسیار گسترده شده است (بیشتر از آنکه دشوار شده باشد)، نه ی سئو کار و نه یک مدیر سایت به تنهایی نمی تواند تمامی نیاز های خود را در حد بالا یا حتی متوسط انجام دهد. برای کمک در زمینه سئو، حداقل نیاز به یک سری ابزار هست، به عنوان مثال می تواند به ابزار سئو هایی که در اینترنت وجود دارد مراجعه نمایید. برای خیلی موارد نیاز به آمار و اطلاعاتی داریم که واقعا تنها با داشتن علم به سئو قابل انجام نیست.
    به عنوان مثال به ابزارهای زیر حداقل نیاز هست:
    1. بررسی تعداد درخواست ها به سرور در زمان لود سایت و همچنین سرعت لود سایت در مناطق مختلف
    2. بررسی وضعیت تگ های h در صفحات پر بازدید و با اهمیت
    3. برای وضعیت نقشه سایت و به روز رسانی آن در زمان های متوالی
    4. بررسی وضعیت سایت در کلمات کلیدی هدف
    5. پیدا کردن کلمات کلیدی پر جستجو در موتورهای جستجو
    6. بررسی وضعیت صفحات مهم از لحاظ قرارگیری کلمات کلیدی
    و ...
    با تشکر

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 7
    آخرین پست: جمعه 10 مهر 1394, 15:57 عصر
  2. خیلی مهم در ++vc
    نوشته شده توسط در بخش برنامه نویسی با زبان C و ++C
    پاسخ: 2
    آخرین پست: دوشنبه 06 شهریور 1385, 11:36 صبح
  3. خیلی مشکل ::چگونه می توانم بر روی Picture box یک نوار ....
    نوشته شده توسط zehs_sha در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    آخرین پست: دوشنبه 25 مهر 1384, 14:19 عصر
  4. ------ خیلی مهم بیده ------ تبدیل bmp به text
    نوشته شده توسط abdolhossein در بخش Foxpro
    پاسخ: 5
    آخرین پست: دوشنبه 05 خرداد 1382, 04:15 صبح
  5. آقای اسیستنت خیلی مخلصیم!
    نوشته شده توسط Vahid_Nasiri در بخش گفتگو با مسئولین سایت، درخواست و پیشنهاد
    آخرین پست: چهارشنبه 21 اسفند 1381, 19:41 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار