نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: استفاده از حافظه

Question استفاده از حافظه

سلام.
    من برنامه نویس تازه کار هستم و تجربه ی زیادی ندارم.
    سوالم این هست که شمافرض کنید قراره برنامه ای بنویسید که یک تعداد زیادی نوشته و عکس داره.
    تنها شهود من اینه که مثلا یه آرایه بزرگ داشته باشم و اول برنامه همه اطلاعات رو توش بریزم و مثلا اطلاعات لازم رو بین کلاس ها منتقل کنم یا این که اول برنامه در یک تابع همه ی اطلاعات رو در جایی از حافظه ذخیره کنم و جای لازم ازش استفاده کنم. ینی این 2حالت رو می شناسم.
    اولن سوالم این هست که ایا راه منطقی تری هست به جای این که اول mainActivity همه چیز رو دستی وارد کنیم و از یکی از دوراه بالا ادامه بدیم مثلا فایلی همراه برنامه بفرستیم که توش اطلاعات باشه و خود به خود در جایی قرار بگیره؟(صرفا در حد یک اسم برای من کافیه تا برم راجع به موضوع تحقیق کن مولی نمی دونم چی باید سرچ یا گوگل کنم)
    و این که اگر راهی نیست و اول مین باید بنویسیم همه چیز روبهتره که توی حافظه ذخیره کنیم یا نه؟از نظر استفاده از cpu، سرعت و همین طور حجم برنامه حجمی که کش می کنه و ... چی چه برتری هایی داره.

و سوال دیگه ای هم که دارم برای ذخیره عکس اون هارو باید یکی یکی بندازیم توی drawable و هرجای برنامه صدا بزنیم یا راه بهتری هم هست؟

از بابت وقتی که گذاشتید سوال رو خوندید ممنونم:)

نقل قول: استفاده از حافظه

سلام دوست من
    دو راه به ذهنم میرسه یکی اینه که شما در ابتدای برنامه تمام تصاویر و نوشته ها رو در آرایه ذخیره کنی و ازش استفاده کنی یا یک کلاس بنویسی که بتونی نمونه سازی کنی در کلاس های دلخواه و استفاده لازم رو ببری
    راه دیگه اینه که تمام تصاویر و نوشته ها رو در دیتابیس ذخیره داشته باشی و هر کجا که لازم شد واکشی کنی
    اگه هدفت استفاده از لیست ویوو باشه روش اول مناسبه هر چند از دومی هم میتونی استفاده کنی

تاپیک های مشابه

1. سوال: افزایش استفاده از حافظه
    نوشته شده توسط damanpak در بخش VB.NET
    پاسخ: 3
    آخرین پست: پنج شنبه 22 اسفند 1392, 12:22 عصر
  2. پاسخ: 1
    آخرین پست: یک شنبه 24 آذر 1392, 18:09 عصر
  3. سوال: استفاده از حافظه زیاد
    نوشته شده توسط hossein-khoshseyar در بخش VB.NET
    پاسخ: 14
    آخرین پست: شنبه 07 شهریور 1388, 07:36 صبح
  4. سوال: استفاده از حافظه مجازی در طول اجرای برنامه