نمایش نتایج 1 تا 12 از 12

نام تاپیک: نرم افزار انبارداری تحت اکسس 0تا100

نرم افزار انبارداری تحت اکسس 0تا100

سلام خدمت دوستان عزیز
    مفتخرم که اعلام کنم نسخه دوم از نرم افزار انبارداری تحت اکسس با عنوان انبارداری 0تا100 که تماماً با اکسس نوشته شده از لینک زیر قابل دسترس هست و خواهشمندم اگر علاقه داشتید دانلود کنید و نظرتون رو در مورد بهتر شدنش بدین . ممنون

http://digiday.ir/products-list-view...%B3%D8%B3.html

کاربر دائمی آواتار Ali_Fallah
    محل زندگی
    همین نزدیکی ها

نقل قول: نرم افزار انبارداری تحت اکسس 0تا100

؟
    ----------------------

رمز برنامه چیه؟
    الکی 45 مگ دانلود کردم.
    برای چی گذاشتی اینجا؟

چرا مديران اجازه گذاشتن اين نوع برنامه ها را به اين افراد ميدهند
    فكر كنم ايشان فقط قصد اخذ درامد را دارند تا اموزش

کاربر دائمی آواتار AbbasSediqi
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط naderbahri مشاهده تاپیک
    سلام خدمت دوستان عزیز
    مفتخرم که اعلام کنم نسخه دوم از نرم افزار انبارداری تحت اکسس با عنوان انبارداری 0تا100 که تماماً با اکسس نوشته شده از لینک زیر قابل دسترس هست و خواهشمندم اگر علاقه داشتید دانلود کنید و نظرتون رو در مورد بهتر شدنش بدین . ممنون

http://digiday.ir/products-list-view...%B3%D8%B3.html
    دوستان عزیز اگر دقت کنید اعلام کرده که از شما نظر جهت بهتر شدن برنامه رو داره

نکته دیگه اینه که لینک برنامه رایگان هم هست پس اجباری در خرید نیست

کسی علاقه داشت میتونه دانلود کنه و ببینه و اگر خواست برای بهتر شدن در اینجا نظر بده

واگر علاقه مند بود و از این برنامه راضی بود ورژن اصلی رو خریداره کنه

یا حق

کاربر دائمی آواتار AbbasSediqi
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط محمد مهدي مشاهده تاپیک
    رمز برنامه چیه؟
    الکی 45 مگ دانلود کردم.
    برای چی گذاشتی اینجا؟

دوست گرامی در اول اجرای برنامه یه شماره موبایل داده تا با اون تماس گرفته و رمز رو براتون ارسال کنه

و نام کاربری و رمز عبور رو هم در همون جا گفته

بدون نگاه کردن آدم رو وادار به دانلود 45 مگ میکنید ببینه حق با شماست یا نه که متاسفانه هم نیست

محل زندگی
    همین نزدیکی ها

یاد آقای نبیل پیروزمهر بخیر
    بعضی از نوشته هاش رو حذف میکرد
    و دلیلش رو هم مینوشت ...

محل زندگی
    همین نزدیکی ها

یاد دهه هشتاد بخیر با اعضا خوب
    که بدون هیچ چشم داشتی
    حتی با دانش کم سعی میکردند به همدیگه کمک کنن (میتونید ارسال های اون سالها رو ببینید)
    الان چی ؟

واسه ران کردنش اکسس باید نصب باشه؟

سلام
    بنده برای پاسداشت زحمات عزیزان این سایت و به نیت جبران یه دوره آموزشی 5 ساعته با کیفیت بالا تهیه کردم و به رایگان در اختیار علاقه مندان گذاشتم که میتونید از سایت دانلودها دریافت کنید تو همین سات هم هست. که به مراتب کاملتر و جامع تر از آموزشهای پولی موجوده . این رو فیدبک ها نشون داده . تو نظرات دانلودها ببینید.
    الان تقاضای زیادیه
    اونهایی که کار انبار میکنن نسخه دمو رو دانلود کنن و بررسی اجمالی کنن .
    دم اون عزیزیکه دانلود کرده و بررسی کرده بود و پیشنهاد داد نقطه سفارش رو به برنامه اضافه کنم .
    در ضمن من تو پست اول گفتم پیشنهاد برای بهتر شدنش بدید.
    نیت بازاریابی نداشتم .
    میخوام بی عیب و نقص باشه و بعد بدمش تو بازار.
    ارسال پیامک هم برای داشتن آمار تعداد نصب هست . که بعدا با پیامک آپدیتها رو بهشون اعلام کنم .

اونهایی هم که تازه کارن کلی میتونن ایده بگیرن از ساختار برنامه.

نقل قول نوشته شده توسط AbbasSediqi مشاهده تاپیک
    دوستان عزیز اگر دقت کنید اعلام کرده که از شما نظر جهت بهتر شدن برنامه رو داره

نکته دیگه اینه که لینک برنامه رایگان هم هست پس اجباری در خرید نیست

کسی علاقه داشت میتونه دانلود کنه و ببینه و اگر خواست برای بهتر شدن در اینجا نظر بده

واگر علاقه مند بود و از این برنامه راضی بود ورژن اصلی رو خریداره کنه

یا حق

دم شما گرم .

دقیقا حرف دل من رو زدید

محروم شده
    محل زندگی
    اصفهان

دوتا نکته به نظرم رسید ک بهتر دیدم اینجا بگم:
    1) شما که دارید زحمت میکشید و نرم افزاری رو از صفر تا صد تصمیم دارید طراحی کنید، پس چرا با Access؟؟؟!!
    2) حتی نگاه کردن به تصویر نرم افزار قرارداده شده برای دانلود هم نشون میده که این بیاد شکل یک نرم افزار انبارداری برای محیط های واقعی رو بخودش بگیره، خداکیلیومتر دیگه کار لازم داره.
    آیا بنظر شما الزامات یک سیستم انبارداری فقط به همین چند مورد ساده ختم میشه؟ مطمئناً محتوای اطلاعاتی فرم ها وگزارشات طراحی شده هم بسیار ناقص هستش.

به عنوان یک برنامه نویس قدیمی سیستم های مالی خدمت شما عرض میکنم که :
    اول از همه یک زبان برنامه نویسی دات نتی و پلتفرم به روز شده را برای طراحی و پیاده سازی محصولات نرم افزاری خودتون انتخاب کرده و پس از (تسلط نسبی) به فریموورک (ها) و ابزارهای عالی که برای زبان های دات نتی (که خیلی هاشون هم رایگان هستند)، از اون برای زمان و انرژی که میذاری ارزش بیشتری قائل بشی و در مرحله دوم برای طراحی هر نوع نرم افزاری ودر هرزمینه ای با متخصصین اون حوزه در تماس باشید. به عنوان مثال منه نوعی میتونم همین الان بشینم وروی طراحی و پیاده سازی یک سیستم نرم افزاری تعمیرات ونگهداری (PM) استارت کنم و هر تیکه از تحلیل وآنالیز اونو از یک منبعی جمع آوری کنم و در نهایت به عناوین مختلف (حتی رایگان) در اختیار سایرین و حتی در محیط های واقعی در دسترس کاربران قرار بدم وبه خیال اینکه Base سیستم رو کاملاً و 100% درست پیاده سازی کردم و کسانیکه باز این مقطع به بعد با نرم افزار کار میکنند اشکالات و نواثص اونو به منه برنامه نویس منعکس میکنند و به همین صورت کم کم محصول من کامل میشه... درسته؟؟

ولی دوست من، این استراتژی سالهاست که با ورود تکنیک ها و منابع اطلاعاتی زیاد وبا سرعتی که داره منسوخ شده و باعث شده حتی کاربران عادی هم بعضی مواقع سئوالاتی از منو شما بکنند که با چشمانی گرد شده به اونها نگاه میکنیم و جواب میدیم. میدونی چرا؟
    چون وقتیکه یک مهندس نرم افزار که سالهاست در زمینه نرم افزارهای مالی و اتوماسیون اداری کار میکنه، با دیدن نرم افزار شما حداقل 100 تا ایراد ونواقصی رو که دیده به شما کنعکس کنه پس مطمئن باش وقتی یک حسابدار مجرب با سیستم شما بخواد کار کنه 1000 تا ایراد رو به شما گزارش میکنه و این رو هم بدون که شما اگه برنامه نویس هستید حتماً و حتماً باید در هرحوزه ای که برنامه نویسی میکنی، متخصص خودش رو داشته باشی مثلاً برای سیستم های مالی حتما نیاز به حداقل دونفر حسابدار مجرب و کارکرده داری که بتونند سیستم رو از صفر تا صد برای شما تحلیل وآنالیز کنند و در نهایت با ارائه یک تحلیل شفاف وکاملاً درست و منطقی و فهماندن اون 1001 نکته ای که توی پیاده سازی هر سیستم باید برنامه نویس در نظر بگیره، حالا شما باید بشینی و بسته به میزان تسلط وعلم وتجربه ای که از اون پلتفرم برنامه نویسی داری اونو طراحی و پیاده سازی کنی. ویا مثلاً برای نوشتم یک سیستم نت باید از متخصصین مجربی در رسته مهندسی صنابع و مدیریت صنعتی کمک گرفت و به همین ترتیب...

و مهمتر اینکه توی این دوره زمونه هیچکس صلواتی کار نمیکنه (البته منظورم اشخاص حرفه ای و مجرب هستش و نه میتدی یا متوسط)... و شما برای استفاده از تحلیلگرهای خوب باید با استراتژی برنده-برنده اونها رو مطابق با شرایط و قراردادهایی توی سود اون نرم افزار و محصول شریک کنی.

صحبت زیاده ولی حس و حال تایپش رو دیگه ندارم.
    موفق باشی.

تاپیک های مشابه

1. نرم افزار حسابداری تحت اکسس
    نوشته شده توسط Hedesh در بخش Access
    پاسخ: 77
    آخرین پست: دوشنبه 28 شهریور 1401, 11:56 صبح
  2. امنیت در نرم افزار های تحت وب
    نوشته شده توسط houtanal در بخش امنیت در نرم افزار و برنامه نویسی
    پاسخ: 72
    آخرین پست: سه شنبه 04 خرداد 1395, 23:20 عصر
  3. پاسخ: 3
    آخرین پست: شنبه 24 اسفند 1392, 09:01 صبح