نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: خطا در ارسال EMail

کاربر دائمی آواتار maxtools

Lightbulb خطا در ارسال EMail

سلام و عرض ادب

دوستان عزیز یک سوال فنی بنده یک هفته است در مورد این سوال توی نت در حال جستجو هستم ولی به نتیجه ای نرسیدم

سوال اینه که بنده یک نرم افزار ارسال ایمیل درست کردم با وی بی توی سیستم عامل خودم هیچ گونه مشکلی نداره ایمیل ارسال میشه ولی در یکی از سیستم های بنده ویندوز 10 نصب هست آنتی ویروس نود قبلا نصب بود و ارسال انجام میشد بعد از مدتی به هیچ عنوان ارسال ایمیل انجام نمیشه و با خطا smtp نرم افزار بسته میشه مثل این که پورت یا هر چیزی اجازه ارسال رو مسدود میکنه آنتی ویروس هم پاک کردم ولی باز هم هیچ چیز توسط این سیستم عامل ارسال نمیشه فایروال هم آف کردم باز هم به همین شکل اجازه ارسال داده نمیشه و خطا smtp میده لطفا اگر راهی دارید که چگونه ارسال انجام بشه و چرا اجازه ارسال داده نمیشه به این سیستم .
    ممنون میشم کمک کنید

کاربر دائمی
    محل زندگی
    اصفهان

نقل قول: یک سوال مهم لطفا کمک کنید

من اطلاعاتی به این شکل در این زمینه ندارم ولی یک بار برو روی برنامه ات کلیک راست بکن و بعد برو تو تنظیمات بعد برو compatibility و داخل گزینه compatibility mode گزینه xp اگر داشتی بزن و یا win7 را انتخاب کن

ببین درست میشه یا نه؟

اگر نشد از طریق گزینه run as administrator اونو باز هم اجرا بکن ببین مشکلت حل میشه؟

و بعد جواب را این بگذار ببینم

نقل قول: خطا در ارسال EMail

سلام
    ممکن است نسخه کامپوننتی که برای ارسال ایمیل استفاده میکنید در Win10 و WinXP فرق داشته باشد و نسخه متفاوت با برنامه شما سازگاری نداشته باشد همینطور بهتر است برنامتون رو از روی سورس در Win10 اجرا و خط به خط Debug کنید در اینصورت سریعتر میتوانید خط تولید خطا را یافته و اصلاج کنید.
    .: مداحی دلنشین شهیدی که در زادروز ولادتش پرکشید [ تصاویر... ]
    .: مداحی دلنشین شهید غلامعلی رجبی [ تصاویر... ]

.: لطفا سوالاتی که قابل طرح در انجمن هستند را در خصوصی ارسال نفرمائید.

نقل قول: خطا در ارسال EMail

سلام

با توجه به اینکه میگین قبلا ارسال می‌شده شاید به هر دلیلی کامپوننت smtp تون پاک شده یا ورژنش تغییر کرده، پیشنهاد می‌کنم برای برنامتون ستاپ کامل به همراه کامپوننت بسازید و مجددا روی اون سیستم نصبش کنید

البته یک نکته هم توجه کنید که تو کارهای تجاری اگر در زمانی وقت و انجام کار مسئله مهمی باشن، دیگه نیاز به رفع عیب نیست و بهتره راحت ویندوز رو عوض کنید تا یک هفته معطل همچین اشکالی نمونید
    اگر من و شما هر كدوم يك چيز ياد داشته باشيم و به هم ياد بديم، حالا هر كدوم دو تا چيز ياد داريم ! http://www.ArminaCo.com

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 8
    آخرین پست: سه شنبه 18 آذر 1393, 22:42 عصر
  2. آیا در ارسال email مشکل دارید؟
    نوشته شده توسط titbasoft در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 22
    آخرین پست: یک شنبه 23 مرداد 1390, 11:46 صبح
  3. کمک در ارسال email
    نوشته شده توسط Crestfallen در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 3
    آخرین پست: دوشنبه 25 اردیبهشت 1385, 14:44 عصر
  4. پیغام ini_set() در ارسال email