نمایش نتایج 1 تا 10 از 10

نام تاپیک: سوال درباره انگولار2

سوال درباره انگولار2

خسته نباشید دوستان
    من بعد از یادگیری html ,css3 , Jquery , bootstrap , php5 , mysql و البته یه مقداره هم کار کردون روی جاوااسکریپت و سیستم های مدیریت محتوایی مثل وردپرس و ... و بعد از یه مدت کار کردن روی این زبان ها به صورت پروژه محور(سر جمع حدود چهارسال طول کشید این مباحث)
    حالا دارم روی یادگیری html5 و انگولار وقت میذارم که بعدشم برم سراغ سئو به امید خدا
    اما سوالی که اینجا برام پیش اومده اینه که الان توی بازار ایران ، جاهایی که میگن انگولار کار میخوایم منظورشون نسخه یک هست یا دو؟
    چون کلا متفاوت شده و اگر کار تیمی باشه نمیشه یکی یک بنویسه یکی دو که
    بعد من الان میخوام یاد بگیرم برم سراغ دو بهتره یا یک؟
    من تازه کارشناسیم تموم شده و چندماه دیگه دارم میرم سراغ سربازی و میخوام در حین سربازی کار کنم
    توی این چند ماه اصلا وقت بذارم روی انگولار؟ یا توی بازار خواهانش کمه؟
    الان من انگولار دو رو مقدماتش رو یادگرلفتم ولی نشستم باهاش برنامه بنویسم
    یکی از اساتیدم بهم گفت کلا بیا بیرون از طراحی و برو سراغ یادگیری پایتون ولی خوب چهارسال زندگیم حیف میشه بعدم من میخوام تا چندماه دیگه سر کار دست برم
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    اول در مورد انگولار
    دوم هم به صورت کلی اگر یشنهادی دارید ممنون میشم

پیشاپیش ممنون بابت راهنمایی تون

نقل قول: سوال درباره انگولار2

انگولار 1 و 2 تغییراتشون خیلی زیاد نیست و اگر 1 رو کار کرده باشید راحت میتونید به نسخه 2 برید و فرقی نداره از کدوم شروع کنید : https://angular.io/docs/ts/latest/co...reference.html
    اگر به گفته خودتون 4 ساله وقت گذاشتین برای یادگیری این ها بیخیالش نشید و دنبال چیزه دیگه ای برید . در کنار طراحی یکی از زبان های server side رو هم به طور حرفه ای یاد بگیرید .

من فکر میکردم فرقش بیش از این حرفاست
    php5 رو در حد خوبی بلدم ولی خوب سراغ فریمورک هاش مثل لاراول و ... نرفتم و خودشم خیلی حرفه ای دنبال نکردم که احتمال داره برم و حرفه ای شم توش

ممنون از راهنماییتون

کاربر دائمی آواتار plague
    محل زندگی
    اهواز

خب اگه کار نکردی 2 رو یاد بگیر برای چی ورژنی که بایگانی میشه رو میخای یاد بگیری ؟ شما تا از سربازی برگردی ورژن 1 نمیگم بی استفاده ولی دیگه خیلی کم استفاده میشه
    شما اگه میخای تخصصی فرونت کار کنی خیلی هم خوبه انگولار و react یاد بگیر
    ولی اگه میخای سیستم کامل بنویسی با توجه به عمق نسبتا زیاد انگولار اول برو یه فرم ورک بک اند خوب یاد بگیر مثل لاراول

والا ترجیهم به تخصصی روی سمت کاربر کار کردنه اگر که بشه باهاش به زندگی ادامه داد (از نظر درامدی منظورمه)

از این لحاظ پرسیدم برم یک یا دو که زیاد با شرایط حاضر بازار اشنا نیستم و ایرانم معمولا یکی دو سالی عقبه
    گفتم نرم دو یاد بگیرم و بگن به درد نمیخوره

ممنون از راهنمایی های خوب شما دوستان

محل زندگی
    اهواز

شخصا فرونت انتها تنها من رو ارضا نمیکنه
    ولی شرکت های بزرگ که استخدام میکنن معمولا ینفر متخصص فرونت و ینفر متخصص بک اند استخدام میکنن
    اگه کامل وقتت رو روی تکنولوژی های فرونت بزاری آینده خوبی میتونی داشته باشی ولی باید چند تکنلوژی رو در عمق یاد بگیری
    نه اینکه با bootstrap , jquery بری اونجا برای استخدام !
    هرچند احتمالا به اندازه بک اند در نمیاری : )

انگولار کلا تو بازار ایران تازگی ها داره فراگیر میشه
    پس سیستم های قدیمی که نیاز به کار داشته باشن زیاد نیستن و اکثر استفاده ها برای سیستم های جدیده که تازه میخاد نوشته بشه
    و اونها هم حتما از 2 استفاده خواهند کرد

درسته
    پس با این حساب همین دو رو برم جلو بهتره
    فعلا جیکوری و بوت استرپ رو که تقریبا حرفه ای بلدم
    و الانم دارم روی html5 کار میکنم و بعدشم به امید خدا انگولار2اگر عمری باشه به عنوان بک اند هم با میرم همون php که بلدم رو به روز میکنم
    یا به گفته استادم گوش میدم و میرم سمت پایتون و جنگو

اقا بازم ممنون بابت وقتی که گذاشتید

محل زندگی
    اهواز

بک اند php معمولی به درد پروژه های آماتور میخوره
    پروژه های متوسط تا حرفه ای حتما نیاز به یه فریم ورک خوب داری وگرنه مدیریتش مصیبت آور و پرباگ میشه
    جنگو - پایتون هم خیلی عالی هستن و من خودم پروژه های سنگینم رو با این دو مینویسم
    ولی مشکلی که دارن اینه که حتما نیاز به سرور اختصاصی یا vps دارن برای نصب که خیلی از صاحبان پروژه مایل نیستن

کاربر دائمی آواتار id1385
    محل زندگی
    توی رویاهام!!

با سلامانگولار دو خیلی خوبه ولی یه مشکل داره اونم تایپ اسکریپت بودنه اونه که متاسفانه بعضی از بروزرها و بعضی از ورژنهاشون ساپورت نمی کنه.برای بازار کا، من بعنوان فردی که توی بازار کار هستم باید هم بک اند و هم فرانت اند بلد باشی، همه جا هم تنخصصی کار نمی کنن، بعدشم تخصصی هم کار کنن شما باید بدونی خروجی فرانت اند چی میشه یا برای کسی که بک اند می زنه چه نیازهایی هست چه اتربیوتهایی می خواد و ...php رو هم به هیچ عنوان بدون فریمورک کار نکنید حتی برای پروژه های کوچیک، اگه هم سایت و اطلاع رسانی و ایناست بازم از cms استفاده کنید که پیشنهاد من اول و آخرش فعلاً وردپرس هستش، البته اگر به وردپرس بصورت تخصصی نگاه کنید می بینید برای خودش کلی حرف برای گفتن داره.در کل الان وقت کار کردن شماست و تقرباً بخش یادگیریتون داره به انتها می رسه البته افزودن تخصص در آینده هم نیازه ولی تخصصی تر کردن یادگیریهای قبلی الان تو سن شما در اولویت هستش، و در کل برنامه نویسی رو نمیشه تا آخر عمر انجام داد دلایل زیادی داره، تگنولوژیهای جدید که نیازمند یادگیری هستش که با اضافه شدن سن تقریباً حوصله ای برای یادگیریش نمی مونه، روی کار آمدن افراد جوان تر و ... بهتره تخصصتون رو زیاد کنید در چند رشته مختلف.موفق باشید

سلام
    چند ویدیو خوب برای شما دوستان در مورد تایپ اسکریپت (typescript) میتونید از اینجا دانلود کنید.
    اگر کسی هم سایت دانلود آموزش فیلم ویدیویی فارسی میشناسه معرفی کنه.
    با تشکر

تاپیک های مشابه

1. سوال درباره بانک MP3
    نوشته شده توسط هادی کریمی در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 3
    آخرین پست: یک شنبه 06 دی 1383, 18:32 عصر
  2. چند سوال درباره ASP.NET
    نوشته شده توسط Majid2003 در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 6
    آخرین پست: سه شنبه 15 مهر 1382, 23:34 عصر
  3. سوال درباره نوشتن برنامه فارسی در ویندوز 98
    نوشته شده توسط alikoochooloo در بخش VB.NET
    پاسخ: 15
    آخرین پست: یک شنبه 02 شهریور 1382, 19:49 عصر
  4. یک سوال درباره msagent؟
    نوشته شده توسط khafanovich در بخش کامپوننت های سایر شرکت ها، و توسعه کامپوننت
    پاسخ: 8
    آخرین پست: جمعه 05 اردیبهشت 1382, 14:41 عصر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •