نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: اموزش کار با intellij

کاربر دائمی آواتار CsharpNevisi
    محل زندگی
    تهران

اموزش کار با intellij

سلام ..
    من میخواستم برنامه نویسی جاوا رو شروع کنم ... قبلا باهاش کار کردم تو اندروید استدیو ... حالا میخوام با intellij کار کنم .. چطور میتونم کار با intellij رو یاد بگیرم ؟؟؟؟!!!
    مثلا توش html بنویسم و ...
    ممنون

نقل قول: اموزش کار با intellij

برنامه نویسی html رو فقط باید با atom نوشت بقیه کامل اشتباه هستش مخصوصا این نرم افزار
    اندروید استویدو که فقط برای اندروید هستش با اون بنویس بقیه اشتباه
    با نت بینز بنویس برای java se یا java ee یا javafx و غیره بقیه اشتباه

کاربر دائمی آواتار Sina.iRoid
    محل زندگی
    TEH

سلام
    تقریبا میشه گفت که IntelliJ Idea بهترین IDE برای زبان جاوا است. هرچند از بین سه تا از بهترین IDE‌های جاوا، اکلیپس پرُ استفاده‌ترین است، اما IntelliJ بسیار بهتر است. فقط نکته‌ای که وجود داره این است که آیدیا در دو نسخه منتشر میشه، که یکی به صورت رایگان است و دیگری به صورت تجاری. مسلما ما ایرانی‌ها امکان خریداری نسخه تجاری و نداریم و باید کرک کنیم. من خودم شخصا عذاب وجدان می‌گیرم موقع استفاده از نرم افزار‌هایی که رایگان نیستن و ما کرک می‌کنیم. به هر حال تلاش زیادی برای تولید نرم افزار میشه. بگذریم...

اگر فقط قصد دارید HTML کار کنید، مسلما آیدیا انتخاب مناسبی نیست. برای HTML ادیتور Sublime Text بسیار مناسب است. اما اگر قصد دارید جاوا کار کنید، ویدئو‌های آموزشی بسیاری در یوتیوب است که نحوه‌ی کار با IDE‌های مختلف و آموزش دادن که برای آیدیا هم است. می‌تونید مشاهده کنید و یاد بگیرید.
    پیشنهاد من این است که اگر ابتدای کار هستید، NetBeans بهترین گزینه است. کار با نت بینز بسیار راحت است و برای کسانی که تجربه ندارن، بسیار بسیار مناسب است (البته برای کار‌های حرفه‌ای بسیار مناسب است). بهتره بعد از اینکه مفاهیم پایه جاوا و کار با IDE و یاد گرفتین، به سراغ یا آیدیا برید. IDE ها درسته که از نظر ظاهری با هم متفاوت هستند. اما تمام قابلیت‌هایی که یک IDE باید داشته باشه، دارند. مثلا امکان دیباگ کردن برنامه در همه‌ی IDE ها وجود داره که فقط کمی از جهت ظاهری متفاوت است که اگر شما کار با یک IDE و یاد بگیرید، مسلما در یک IDE دیگه به راحتی می‌تونید بدون هیچ گونه راهنمایی می‌تونید کار مورد نظر خودتون و انجام بدین. موفق باشید :)

من وحشتناک به InelliJ علاقه دارم. یک برنامه حرفه ایی تمام عیار است . کلا برنامه های JetBrain خوب هست . DataGrip هم برای کار با پایگاه داده بسیار مناسب است. برای کرک یک برنامه کوچک هست که لایسنس سرور درست میکنه و به راحتی اکتیو میشود. گاهی هم از کار میافتد که دوباره فرآیند از اول تکرار میشود. از اینکه کرک میکنید عذاب وجدان نگیرید کرک حق شماست.

تاپیک های مشابه

1. آموزش کار با IntraWeb در دلفی
    نوشته شده توسط Delphi Skyline در بخش توسعه نرم افزار تحت وب
    پاسخ: 22
    آخرین پست: یک شنبه 04 تیر 1391, 10:42 صبح
  2. آموزش کار با شیء Printer در Visual Basic 6
    نوشته شده توسط mkbo_webmaster در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 11
    آخرین پست: دوشنبه 25 اردیبهشت 1385, 08:00 صبح
  3. آموزش کار با Fast Report
    نوشته شده توسط b_mohammadpoor در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 12