نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: آیا نرم افزار برم ؟؟ دوستان راهنمایی کنید

آیا نرم افزار برم ؟؟ دوستان راهنمایی کنید

سلام
    بنده امسال پیش دانشگاهی رشته ریاضیم
    به کامپیوتر و برنامه نویسی و .. خیلی خیلی علاقه دارم
    از 12 سالگی من سایت میساختم و..
    در کل خیلی برنامه نویسی رو دوست دارم

و میخوام برم کامپیوتر نرم افزار
    ریاضیم خوبه
    و اینکه من به دنبال استخدام شدن نیستم و میخوام کارآفرینی کنم

خانواده ام اصرار دارن برق و ... بخونم میگم نرم افزار بازار کار نداره اما من بازار کار برام مهم نیست

نظر شما چیه ؟

ممنون

نقل قول: آیا نرم افزار برم ؟؟ دوستان راهنمایی کنید

چرا این انجمن کسی جواب نمیده !!

من ترم آخر رشته برق الکترونیکم , کاراموزیم هم توی اداره برق بود و برق و قدرت و توزیع برق رو از نزدیک دیدم(توی رشته الکترونیک که کار نیست و رشته قدرت اینقدر کسل کننده بود این توزیع که نگو باید توی این گرما تابستون بری خیابون متر کنی تا تیر برق ها رو جابجا کنی کل کارشون همینه کلا هم تو اداره 5-6 بار تو هفته دعوا بود ) و بهت میگم بدون شک برو نرم افزار آینده تو اونه من خودم برای فوق میخوام برم گرایش IT ولی خیلی بهتره از دوره لیسانس بری نرم افزار بخونی خودت هم که میگی علاقه داری من هم علاقم توی برنامه نویسیه ولی به اصرار همه فامیل و خانواده و ... رفتم برق چون مثلا اسم و رسم داره ولی در کل یه چیزی که هست دانشگاه بهت چیزی یاد نمیده تنبل خونست من تو دولتی هستم دارم بهت میگم آزاد که دیگه هیچی ...
    اگه میخوای به جایی برسی و از این راه کسب در آمد کنی باید خودت آستین همت رو بالا بزنی و بری دنبالش یاد بگیری .

موفق باشید ...

به هر رشته ایی علاقه دارید همون رو انتخاب کنید

ولی در کل یه چیزی که هست دانشگاه بهت چیزی یاد نمیده تنبل خونست من تو دولتی هستم دارم بهت میگم آزاد که دیگه هیچی ...
    اگه میخوای به جایی برسی و از این راه کسب در آمد کنی باید خودت آستین همت رو بالا بزنی و بری دنبالش یاد بگیری .
    حرف این دوستمون هم جدی بگیر حتما، چه دانشگاه بری چه نری در نهایت مطالعه آزاد و تمرین تو این رشته لازم هست.

یک نکته خیلی‌ خیلی‌ مهم دیگه تسلط به زبان انگلیسی‌ هست تمام کتاب‌های مرجع و منابع اطلاعاتی‌ به زبان انگلیسی‌ هستند

ممنون از دوستان
    بله فقط به درس دانشگاه کفایت کنم اصلا بدرد نمیخوره اما من دوست دارم اکثر زبان های برنامه نویسی و طراحی سه بعدی و .. رو یاد بگیرم

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 1
    آخرین پست: سه شنبه 04 خرداد 1389, 15:30 عصر
  2. آیا نرم افزار های «متن باز» واقعآ امن تر هستند؟
    نوشته شده توسط javad_hosseiny در بخش امنیت در نرم افزار و برنامه نویسی
    پاسخ: 29
    آخرین پست: یک شنبه 07 بهمن 1386, 22:08 عصر
  3. آیا نرم افزار enterprise manager مانند Sqlserver وجود داره؟
    نوشته شده توسط ahmad1358 در بخش Oracle
    پاسخ: 4
    آخرین پست: دوشنبه 28 آبان 1386, 12:49 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •