نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: چند پرسش کوتاه و ساده

چند پرسش کوتاه و ساده

سلام

من برای بورس می خواهم شروع به برنامه نویسی کنم. چیزهایی که می خواهم این است که
    1- از چند سایت (مثل سایت سازمان بورس) یک سری اطلاعات را روزانه دریافت کنم. (برخی از قسمت های سایت بعد از کلیک کردن و اجرای یک کد جاوا اسکریپت توسط سایت در اختیار قرار می گیرد.)
    2- یک پایگاه داده داشته باشم که بتوانم اطلاعات گفته شده را یا اطلاعاتی که از فایل های اکسل و CSV می گیرم در آن ذخیره و بازخوانی کنم.
    3- پنجره های کاربری برای نرم افزارم تعریف کنم و نیز داده های دریافت شده را به صورت نمودارهای مختلف به راحتی نمایش دهم.
    4- بعدها اگر شد شبکه ی عصبی هم بنویسم و به این ها اضافه کنم.

حالا می خواستم بدانم:
    1- از چه برنامه نویسی ای استفاده کنم؟
    من ویژوال بیسیک (به خصوص هنگامی که با فایل های اکسل جور می شود) کار کرده ام. سی هم خیلی خوب بلدم و برای میکروکنترلر های مختلف برنامه نوشته ام.
    2- از چه ویرایشگری برای برنامه نویسی استفاده کنم؟ (ویژوال استادیو هست ولی 8 گیگ است! گفتم قبل از دانلود بپرسم.)
    3- از چه پایگاه داده ای استفاده کنم؟ از همین فایل های اکسل می شود به عنوان پایگاه داده استفاده کرد؟ چرا؟ (چند سال پیش من یک برنامه نوشته بودم که چند رایانه را با فایل های اکسل که در یکی بود به هم مرتبط می کرد ولی چیزی که یادم می آید این است که یک مشکلی داشت... فکر کنم کند بود.)

سپاس
    یا علی

نقل قول: چند پرسش کوتاه و ساده

سلام

یعنی واقعا کسی نیست پاسخ این پرسش ها را بداند؟؟؟؟

خیلی خوب...
    فکر کنم خودم با همان ویژوال بیسیک و فایل های اکسل کار کنم بد نباشد.
    فوقش تعمیمش می دهم به فایل های اکسس.

البته این طوری یک مقدار ممکن است قاطی کنم... چون مدام در جاهای دیگر دارم از دستورات سی و مشابه سی استفاده می کنم، بعد اگر بیایم روی بیسیک..

نقل قول: چند پرسش کوتاه و ساده

خوب دیگر لازم نیست به این سوال پاسخ دهید...

شروع کردم به کار با جاوا ولی لعنتی خیلی دنگ و فنگ دارد و اصلا زبان شسته رفته ای نیست... (صد رحمت به سی...)

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •