دوستان سلام
من این بازی رو خودم نوشتم و از زبان وبی دات نت استفاده کردم ... دلیلشم اینه که این زبان رو بیشتر از زبانهای دیگه برنامه نویسی بلدم
قبلا تو چند تا انجمن بازی سازی فارسی زبان بازیم رو گذاشتم ... هیچی ! ... نه استقبالی ... نه نظری ... نه پیشنهادی .. نه خیلی ببخشید فحشی (واقعا دلگیرم از همه)
چون خودم احساس میکنم واقعا تک نفره کار بزرگی انجام دادم ... نه از موتور خاصی استفاده کردم نه بازیم خطا یا ارور یا باگی داره
انقدری رو این قضیه هم حساسم که همیشه تمیز کار میکنم ... تا حدی که بازی رو در سطح بالایی نوشتم ... یعنی استاندارد های لازم رو توش به کار بردم
به جز منوی بازی که یکم تو ذوق میزنه .. ولی نظر خودم اینه ..چون خیلی رفتم دیدم بازی های ایرانی رو ... چند نفر با هم جمع میشن چیزی ارائه میدن که معمولیه
قشنگه ولی معمولی ... من سبک بازی های دو بعدی رو خودم ترجیح میدم ... این بازییم که ساختم علارقم اسمش که بنظر کودکانه اس ... خیلی هم اکشنه
بازی رکورد زنی هستش .. یه سری کلاغ میان باید هر دفعه با جابجایی بین بیس ها کلاغ رو بکشین ... ستاره جمع کنین .. خون و ستاره رو تبدیل به پول کنین و باهاش
مواد منفجره .. نارنجک و این جور چیزا بخرین و بازی رو تا جایی که میتونین ادامه بدین
بازی یکنواخت نیست ... هر بار با کشتن 10 تا کلاغ یه مرحله میرید بالاتر .. و نوع روند بازی و تغییر میکنه

حالا از دوستان یه تقاضایی دارم ...
میدونم اینجا انجمن برنامه نویسیه و همه گیمر نیستن ولی خب چون برنامه نویسن بهتر میدونن که پشت هر قسمت بازی چه کدی میگذره
منظورم درک بهتر از کارکرد کدهای برنامه اس ...
اگه میشه .. بازی رو دانلود کنید یه نظری بدید
خیلی فیلسوفانه هم نمیخوام ..یه خوب بود بد بودم کافیه .. (چه بسا که اینم نمیدم بعضی ها)
یا اگه دوست داشتین نظرهای تخصصی بدین .....

اینم اسکرین شات

لینک دانلود
http://s2.picofile.com/file/82615430..._farm.rar.html