نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: برای شروع برنامه نویسی اندروید ؟ لطفا کمک کنید

برای شروع برنامه نویسی اندروید ؟ لطفا کمک کنید

سلام دوستان

من میخوام برنامه نویسی اندروید رو شروع کنم چند ماهه گذشته تا حدودی با سی شارپ و Asp آشنا شدم و چند مینی پروژه هم تونستم ایجاد کنم

اما دوس دارم وارد اندروید شم ! اما متاسفانه بین یک سه راهی گیر کردم ! زامارین ؟ اندروید استودیو و جاوا ؟ Basic4Android ؟

دوستان میدونم که جاوا برای اندروید توصیه شده و سایت سازنده هم جاوا رو معرفی کرده اما یعنی الان از سی شارپ کوچ کنم به جاوا ؟ واقعا دوس ندارم الان کوچ کنم به جاوا !

سوالم اینه که من از زامارین استفاده کنم تمام نیاز های منو برطرف میکنه ؟؟؟ یعنی زامارین همه api های اندروید رو پشتیبانی میکنه ؟ و هر نوع برنامه ای رو می تونم درست کنم

ممنون میشم کمکم کنید !

اینو هم اضافه کنم : بعد از چند روز جستجو هنوز نتونستم به جوابی درست برسم و هرکسی با تعصب کامل روی زبانی که خودش بلده مانور میده ... !

نقل قول: برای شروع برنامه نویسی اندروید ؟ لطفا کمک کنید

نقل قول نوشته شده توسط mamanseo مشاهده تاپیک
    سلام دوستان

من میخوام برنامه نویسی اندروید رو شروع کنم چند ماهه گذشته تا حدودی با سی شارپ و Asp آشنا شدم و چند مینی پروژه هم تونستم ایجاد کنم

اما دوس دارم وارد اندروید شم ! اما متاسفانه بین یک سه راهی گیر کردم ! زامارین ؟ اندروید استودیو و جاوا ؟ Basic4Android ؟

دوستان میدونم که جاوا برای اندروید توصیه شده و سایت سازنده هم جاوا رو معرفی کرده اما یعنی الان از سی شارپ کوچ کنم به جاوا ؟ واقعا دوس ندارم الان کوچ کنم به جاوا !

سوالم اینه که من از زامارین استفاده کنم تمام نیاز های منو برطرف میکنه ؟؟؟ یعنی زامارین همه api های اندروید رو پشتیبانی میکنه ؟ و هر نوع برنامه ای رو می تونم درست کنم

ممنون میشم کمکم کنید !

اینو هم اضافه کنم : بعد از چند روز جستجو هنوز نتونستم به جوابی درست برسم و هرکسی با تعصب کامل روی زبانی که خودش بلده مانور میده ... !
    رفیق من یه سوال دارم ازت: من تازه میخوام برنامه نویسی اندروید شروع کنم نمیدونم چطور باید شروع کنم میخوام راهنماییم کنی.

نقل قول: برای شروع برنامه نویسی اندروید ؟ لطفا کمک کنید

سلام

همانطور که می دونید تجربه ثابت کرده توی تکنولوژی به خصوص تکنولوژی کامپیوتر و برنامه نویسی فقط مواردی پایدار می مونن که پشتیبانی محکم و قوی داشته باشن مثلا در زمینه ی دیتابیس تعداد خیلی زیادی دیتابیس بوجود آمد اما خوب دو سه تاشون خیلی معتبر و با اسم و رسم هستند حالا تو زبان برنامه نویسی وقتی ماکروسافت پشت یه تکنولوژی قرار میگیره تقریبا خیالت راحته که ادامه داره و آینده ی خوبی داره پس اینکه آیا بریم سراغ زامارین یا نه جوابش بله هست چون آینده ی خوبی داره . اما در مورد سختی یا پیچیدگی اون راستش من به شخصه قبول دارم که نصب زامارین یکم سخت یا بهتر بگم طرفند خودشو داره اما کار کردن و تولید پروژه در زامارین خیلی پیچیدگی نداره فقط شما باید یک مرجع فارسی آموزش زامارین پیدا کنید و از روش پیش بردید تا موفق بشید .

تاپیک های مشابه

1. سوال برای شروع برنامه نویسی اندروید
    نوشته شده توسط ehsan2813 در بخش Android Studio
    پاسخ: 2
    آخرین پست: شنبه 23 خرداد 1394, 09:26 صبح
  2. پاسخ: 1
    آخرین پست: سه شنبه 04 آذر 1393, 16:29 عصر
  3. پاسخ: 1
    آخرین پست: شنبه 15 شهریور 1393, 18:16 عصر
  4. کمک برای شروع برنامه نویسی با ASP.NET
    نوشته شده توسط omidastro در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 5