نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: آنتی ویروس نود32 ورژن 10

آنتی ویروس نود32 ورژن 10

antivirus-nod32-eset-version-10-markazesh-1.jpg
    بالاخره آنتی ویروس نود32 ورژن 10 بعد حدود یک سال به بازار آمد. کمپانی ای ست این بار محصولات خانگی خود را افزایش داده است.

آنتی ویروس نود32 ورژن 10 عرضه شد.

در ادامه با ما باشید تا محصولات ورژن 10 ای ست را به شما معرفی کنیم.

آنتی ویروس خانگی نود32 (ای ست) ورژن 10

• آنتی ویروس نود32 (ای ست)
    • اسمارت سکوریتی ای ست
    • اینترنت سکوریتی ای ست
    • اسمارت سکوریتی پریمیوم ای ست
    • مولتی دیوایس سکوریتی ای ست

از آن جایی که ای ست از کمپانی های قدیمی و بزرگ صنعت امنیت در دنیا می باشد، این گام برای او بعد از حدود 24 سال فعالیت، گام مهم و بزرگی بوده است. البته شهرت و محبوبیت آنتی ویروس نود32 بین مردم ایران هم بالاتر از حد میانگین مردم دنیا می باشد.
    اسمارت سکوریتی 10 و آنتی ویروس نود32 ورژن 10 کماکان محبوب ترین محصول این شرکت خواهند ماند.
    در اسمارت سکوریتی ورژن 10 آپشن Anti Theft بیشتر از قابلیت های اسمارت سکوریتی ارائه شده که تفاوت میان چهار محصول اول را می توانید در صفحه Compare ESET product از سایت رسمی کمپانی ای ست ببینید.محصولات ارائه شده کمپانی ای ست برای ویندوز را می توانید در سایت آن ببینید که در جدول مورد نظر نسخه پریمیوم ESET smart security معرفی شد است.و تا به این لحظه که این مقاله نوشته می شود هنوز ESET Smart Security Premium در بازار ایران وجود ندارد. در نظر داشته باشید کل این تغییرات حدود دو هفته است که به وجود آمده و فروشگاه آنتی ویروس اورجینال مرکزش افتخار دارد شما را از جدیدترین تغییرات مطلع کند.ESET smart security premium
    امکان اضافه تر نسخه Premium قابلیت Password Manager برای مدیریت پسورد کاربرانی است که تعداد پسورد زیادی دارند و علاوه بر آن امکان Secure Data یا رمز گذاری فایل است که زیاد هم در ایران برای کاربران معمولی استفاده نمی شود.تیم پشتیبانی و فروش مرکزش همانند سال های قبل سعی می کند در این صنعت در ایران پیشرو باشد که این خواسته کاربران ما از سایت مرکزش بوده و هست.با خرید لایسنس ESET Multi-Device Security Pack می توانیدآن را روی سیستم عامل های windows ،linux ،mac و android استفاده کنید.ESET Multi-Device Security Pack
    توجه داشته باشید که این محصول امنیتی فقط 3 و 5 کاربر دارد. برای مثال با خرید محصول 3 کاربره حداکثر استفاده از این پکیج به صورتی است که بتوانید روی سه سیستم عامل نصب کنید. قیمت این پکیج 150 هزار تومان است که با تخفیف اولیه فعلا 120 هزار تومان عرضه می شود.به فرض این که شما بخواهید هر کدام را برای یکی از سیستم عامل های ویندوز، اندروید و مکینتاش استفاده کنید، می توانید با توجه به نیاز خود یک اسمارت سکوریتی و یک اندروید سکوریتی و یک سایبر سکوریتی تهیه کنید که هزینه خرید مولتی دیوایس با خرید محصولات به صورت جداگانه تفاوتی ندارد.

نقل قول: آنتی ویروس نود32 ورژن 10

سلام
    من انتی ویرووسم رو اپدیت کردم به ورژن 10 اما درست کار نمیکنه مجبور شدم پاکش کنم دوباره بریزم ولی بازم وقتی اپدیت می شه خراب می شه . می دونید مشکلش از کجا می تونه باشه؟

ساندویچ پانل ساندویچ پانل دیواری ورق استیل نرم افزار مدیریت تولید نرم افزار مالی و حسابداری نرم افزار مدیریت انبار

کاربر دائمی آواتار javid_debugger
    محل زندگی
    تهران

سلام
    به نظر من آنتی ویروس نود زیاد جالب نیست. کسپر اسکای قوی تره ولی خب جفتشون سیستم رو کند می کنن ساندویچ پانل ماموت
    آخرین ویرایش به وسیله javid_debugger : سه شنبه 21 شهریور 1396 در 16:07 عصر

سلام
    من این آنتی ویروسو روی سیستمم نصب کردم ، تا الان مشکلی نداشته و به نظرم خوبه

زالو درمانی
    پرورش زالوی طبی
    خرید زالو
    فروش زالو
    آخرین ویرایش به وسیله mokhtari72 : یک شنبه 26 شهریور 1396 در 09:06 صبح

سلام
    منم از این آنتی ویروس استفاده میکنم
    ساندویچ پانل ماموت

تاپیک های مشابه

1. مبتدی: آپدیت کردن آنتی ویروس بستگی به ورژن داره؟
    نوشته شده توسط خرم .سلطان در بخش XML و کاربرد آن
    پاسخ: 0
    آخرین پست: یک شنبه 20 دی 1394, 09:35 صبح
  2. error 40 و آنتی ویروس نود32
    نوشته شده توسط homa sadeghi در بخش Replication
    پاسخ: 0
    آخرین پست: پنج شنبه 16 بهمن 1393, 08:43 صبح
  3. سوال: پیدا کردن مسیر آنتی ویروس نود32
    نوشته شده توسط alih110 در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 2
    آخرین پست: دوشنبه 23 شهریور 1388, 10:50 صبح

برچسب های این تاپیک