نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: موقع گرفتن پرینت خیلی کنده(در شبکه)

موقع گرفتن پرینت خیلی کنده(در شبکه)

سلام

من پرینت منجر دارم تازگی ها نمی دونم چرا بعضی از یوزرهام وقتی دستور پرینت می دهند
    کلی طول می کشه تا دستورشان اجرا بشه .
    و گاهی اصلا" پرینت نمی گیره.
    ضمنا" سرچ کردم اما چیزی پیدا نکردم
    ممنون

بعید است مشکل از print manager باشه. احتمالاً مشکل از یه جای دیگه است. برای اطمینان می‌تونید سرویس print manager رو stop کنید و بعد امتحان کنید.

نقل قول نوشته شده توسط mhjb
    بعید است مشکل از print manager باشه. احتمالاً مشکل از یه جای دیگه است. برای اطمینان می‌تونید سرویس print manager رو stop کنید و بعد امتحان کنید.
    توی services سرویس print manager رو stop کردم
    بعد با سرور پرینت گرفتم خوب بود مشکلی نداشت
    چک کردم فقط با بعضی از یوزرهام مشکل دارد

نقل قول نوشته شده توسط ali ali2000
    من پرینت منجر دارم تازگی ها نمی دونم چرا بعضی از یوزرهام وقتی دستور پرینت می دهند
    کلی طول می کشه تا دستورشان اجرا بشه .
    اینکه قبلا هم می‌دانستید با بعضی از یوزرها مشکل داره. قرار بود ببینید با stop کردن سرویس مورد نظر تفاوتی می‌کند یا خیر. هر چند که همان گونه که قبلا هم گفتم بعید می‌دانم مشکل از print manager باشد.
    نقل قول نوشته شده توسط ali ali2000
    و گاهی اصلا" پرینت نمی گیره.
    اگر سرویس messanger سرور و کلاینت start باشد و print manager اجازه پرینت ندهد حتماً یک پیغام می‌فرستد. اگر پیغامی دریافت نمی‌شود یعنی تایید حرف قبلی من.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    مشهد
    یکی از یوزر های شبکه پک مربوط به پرینت رو خراب میکنه یا مدتی نگه میداره .برای پیدا کردن اون بایستی .هر یوزر رو جدا کنی بعد پرینت بفرستی .تا یوزر مشخص بشه و رفع عیب بشه.

VIP آواتار رضا عربلو
    محل زندگی
    تهران
    این قبیل مشکلات از کامل نبودن درایور پرینتر نیز می تواند باشد بهتر است سری به سایت سازنده های پرینترهایت بزنی و آپدیتهایشان را دریافت کنی.
    اگر Net. نمی دانید وارد نشوید.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •