نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: سوال در مورد SQL Server

سوال در مورد SQL Server

سلام دوستان عزیز من چند سوال داشتم در مورد SQl سرور

خواهشمندم با حوصله جواب بدین

فرض بر این باشه که من پروژه ای مینویسم که باید روی سیستم مقصد نصب و اجرا بشه!!

1 : کوئری نویسی که میکنیم ایا این کوئری ها داخل دیتابیس هستن یا نه بصورت جدا باید توی سیستم مقصد اجرا کرد؟یعنی دستورات رو وارد SQL باید کنیم ؟ یا راهی هست که بشه خودکار این کارو کرد یعنی با نصب این برنامه کوئری ها بصورت خودکار درون سیستم اس کیو ال درج بشه

2: آیا برنامه ای که من توی نسخه کامل استفاده کرده ام حتما نیاز هست داخل سیستم مقصد هم از نسخه کامل نصب و استفاده بشه ، یا نه نصب نسخه expresss هم کفایت میکنه؟؟

3: بعد دیتابیس رو باید بصورت دستی اتچ کرد درون سیستم مقصد یا با ستاپ ها هم میشه

چون من هدفم اینه که برنامه ای بنویسم که کاربر با نصب یه ستاپ کلیه کارها بصورت خودکار واسش انجام بشه آیا چنین چیزی ممکن هست یا نه؟ باید SQL رو حتما نصب کرد

نقل قول: سوال در مورد SQL Server

نقل قول نوشته شده توسط YasserDivaR مشاهده تاپیک
    سلام دوستان عزیز من چند سوال داشتم در مورد SQl سرور

خواهشمندم با حوصله جواب بدین

فرض بر این باشه که من پروژه ای مینویسم که باید روی سیستم مقصد نصب و اجرا بشه!!

1 : کوئری نویسی که میکنیم ایا این کوئری ها داخل دیتابیس هستن یا نه بصورت جدا باید توی سیستم مقصد اجرا کرد؟یعنی دستورات رو وارد SQL باید کنیم ؟ یا راهی هست که بشه خودکار این کارو کرد یعنی با نصب این برنامه کوئری ها بصورت خودکار درون سیستم اس کیو ال درج بشه

2: آیا برنامه ای که من توی نسخه کامل استفاده کرده ام حتما نیاز هست داخل سیستم مقصد هم از نسخه کامل نصب و استفاده بشه ، یا نه نصب نسخه expresss هم کفایت میکنه؟؟

3: بعد دیتابیس رو باید بصورت دستی اتچ کرد درون سیستم مقصد یا با ستاپ ها هم میشه

چون من هدفم اینه که برنامه ای بنویسم که کاربر با نصب یه ستاپ کلیه کارها بصورت خودکار واسش انجام بشه آیا چنین چیزی ممکن هست یا نه؟ باید SQL رو حتما نصب کرد
    سلام دوست عزیز
    کوئری ها هم میتونید سمت کلاینت بنویسید dataset و هم میتونید سمت سرور و جزئی از دیتابیس باشه بنویسید و فقط توسط کلاینت صدا بزنیدstorpros...
    همون اکسپرس کارتون رو راه میندازه.
    بسته به نوع کانکشن استرینگ که مینویسید هم میتونه دستی اتچ بشه هم اتوماتیک اتچ بشه.

تاپیک های مشابه

1. سوال در مورد SQL-Server در VB.net
    نوشته شده توسط VisualStudio در بخش VB.NET
    پاسخ: 21
    آخرین پست: چهارشنبه 20 دی 1385, 15:59 عصر
  2. سوال در مورد sql server 2000
    نوشته شده توسط Mohammad.Saheb در بخش SQL Server
    پاسخ: 2
    آخرین پست: دوشنبه 03 مهر 1385, 13:48 عصر
  3. سوال در مورد SQL Server 2005
    نوشته شده توسط Milad Mohseny در بخش SQL Server
    پاسخ: 5