نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: ارسال و گزارشگیری از بانک اطلاعاتی SQl در سروری در کانادا

کاربر دائمی آواتار یاسر مددیان
    محل زندگی
    سرزمین پارس

Exclamation ارسال و گزارشگیری از بانک اطلاعاتی SQl در سروری در کانادا

با سلام
    من برنامه ای نوشته ام که با بانک اطلاعاتی (SQL ) که در سروری در کاناداست ارتباط برقرار کرده و اطلاعات را داخل آن می فرسته و یه سری گزارشات رو هم از اون می گیره . البته سرعت پائینه که اون به خاطر خطهای اینترنت ماست .
    من سوالم اینه : من این برنامه رو می خوام به کاربرای زیادی بدم ، بطور مثال به 1000 نفر . تو دلفی ما ابتدا یه adoconnection رو active می کنیم و سپس table هارو active می کنیم و تا آخر برنامه که می خوایم ببندیم برنامه رو ، اون و می بندیم . اگه تو یه زمان واحد 500 نفر برنامه رو باز کنن خوب 500 تا کانکشن ایجاد می شه که باعث فشار به سرور می شه و موجب دردسر می شه .
    یه راه دیگه اینه که هر موقع می خوایم insert و یا post و یا ... رو انجام بدیم کانکشن رو باز و پس از انجام کار ببندیم که این کار خیلی سرعت رو پائین میاره .
    از دوستانی که اطلاعات دارن کمک می خوام که چی کار کنم . چون این برنامه رو نوشتم دیگه نمی خوام تبدیلش کنم به asp.net ( البته در صورتی که با دلفی مشکلی نداشته باشم و مشکلی پیش نیاد ) .
    من منتظر نظر اساتید هستم .

با تشکر

کاربر دائمی آواتار یاسر مددیان
    محل زندگی
    سرزمین پارس
    کسی نیست کمک کنه ؟

در این موارد بهتره از Web Based Applications استفاده کنید ولی چون میفرمایید که کار از کار گذشته، من فکر میکنم بهتره مکانیزمی در برنامه داشته باشید که برای مدت طولانی Connection رو باز نگه نداره. ولی این هم جالب نیست که بلافاصله بعد از هر عملی Connection رو ببندین چون Open شدن مجددش به قول خودتون زمان میبره و برنامه کند میشه. مثلا در بعضی فرمها که میدونین کاربر زمان طولانی تری توقف میکنه، Connection رو میشه بست...

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •