نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: ایا Automatic Migration نیاز به Migrate دارد؟

ایا Automatic Migration نیاز به Migrate دارد؟

سلام دوستان وقت بخیر.
    یک سوال ذهنمو مشغول کرده اینکه آیا در حالتی که AutomaticMigrationsEnabled = true; و Initialize دیتابیس در حالت MigrateDatabaseToLatestVersion هست نیازی که ما add-migrate بزنیم یا در حقیقت Add-migration فقط برای آشنایی ما از تغییرات جدید هستش و نیازی نیست حتما بعد از هر تغییر Add-migrate بزنیم و در حقیقت به صورت خودکار خود دیتابیس تغییر میکنه.
    من همیشه فکر می کردم در زمانی که AutomaticMigrationsEnabled = true باشه ما حتما باید Add-migration رو بزنیم تا بتونیم تغییرات جدید رو روی دیتابیس اعمال کنیم اما بدون add-migration با اجرای VS تغییرات اعمال گردید فقط می خواستم مطمئن باشم و اینکه اصلا خاصیت add-migration چیه ؟

کاربر دائمی آواتار alireza_s_84
    محل زندگی
    اهواز

نقل قول: ایا Automatic Migration نیاز به Migrate دارد؟

نقل قول نوشته شده توسط pouria_bayat مشاهده تاپیک
    سلام دوستان وقت بخیر.
    یک سوال ذهنمو مشغول کرده اینکه آیا در حالتی که AutomaticMigrationsEnabled = true; و Initialize دیتابیس در حالت MigrateDatabaseToLatestVersion هست نیازی که ما add-migrate بزنیم یا در حقیقت Add-migration فقط برای آشنایی ما از تغییرات جدید هستش و نیازی نیست حتما بعد از هر تغییر Add-migrate بزنیم و در حقیقت به صورت خودکار خود دیتابیس تغییر میکنه.
    من همیشه فکر می کردم در زمانی که AutomaticMigrationsEnabled = true باشه ما حتما باید Add-migration رو بزنیم تا بتونیم تغییرات جدید رو روی دیتابیس اعمال کنیم اما بدون add-migration با اجرای VS تغییرات اعمال گردید فقط می خواستم مطمئن باشم و اینکه اصلا خاصیت add-migration چیه ؟
    وقتی مایگریشن بطور خودکار باشه با تشخیص هر تغییر در مدلها بطور خودکار پایگاه داده رو بروز میکنه در واقع به جای اجرای دستی دستورات add-migration و update-database اینکار بطور خودکار انجام میشه.
    اما توجه داشته باشیم اگه تعداد کلاسهاتون زیاد باشه باعث افت اجرای برنامه میشه و بهتره بطور خودکار استفاده نشه.
    اگر در وب سایت از مایگریشن خودکار استفاده کنید از اونجا که در صورتیکه 20 دقیقه درخواستی به سایت نرسه IIS پروسه وب سایت را خاموش میکنه با رسیدن اولین درخواست پروسه مجددا اجرا که دوباره متدهای مربوطه برای چک کردن تغییرات اجرا میشن و این باعث کندی پاسخگویی در همچین مواقعی میشه. واقعا نیازی به استفاده از مایگریشن خودکار نیست بهتره همیشه دستی اینکار صورت بگیره و بعد از پابلیش سایت حتما Database.SetInitializer<DataContext>(null); را تنظیم کنید که دیگه نیازی به چک کردن پایگاه داده نباشه و سرعت اجرا بالا بره.

نقل قول نوشته شده توسط alireza_s_84 مشاهده تاپیک
    بعد از پابلیش سایت حتما Database.SetInitializer<DataContext>(null); را تنظیم کنید که دیگه نیازی به چک کردن پایگاه داده نباشه و سرعت اجرا بالا بره.
    جواب سوالم رو گرفتم جامع و خوب توضیح دادید.
    ممنون یعنی یکبار به صورت Automatic پابلیش کنیم تغییرات که اعمال شد بر گردونیم به حالت دستی و دوباره پابلیش کنیم درست متوجه شدم؟

کاربر دائمی آواتار alireza_s_84
    محل زندگی
    اهواز

نقل قول نوشته شده توسط pouria_bayat مشاهده تاپیک
    جواب سوالم رو گرفتم جامع و خوب توضیح دادید.
    ممنون یعنی یکبار به صورت Automatic پابلیش کنیم تغییرات که اعمال شد بر گردونیم به حالت دستی و دوباره پابلیش کنیم درست متوجه شدم؟
    نیازی به این کار نیست، تو همون زمان طراحی میتونید کانکشن استرینگ هاست رو در وب کانفیگ قرار بدین و تمام تغییرات رو بطور دستی اعمال کنید. به جای اینکه پابلیش کنید بعد دوباره برگردی به حالت دستی و کامپایل مجدد و باز آپلود که کار رو سخت میکنه.

تاپیک های مشابه

1. سیستم کامنت ساده نیاز به Join دارد؟
    نوشته شده توسط dddd10 در بخش PHP
    پاسخ: 6
    آخرین پست: جمعه 06 شهریور 1394, 12:12 عصر
  2. آیا استفاده از sql server نیاز به داشتن سرور دارد؟
    نوشته شده توسط سیدجواد در بخش مسائل مرتبط با نصب و راه اندازی
    پاسخ: 4
    آخرین پست: سه شنبه 03 شهریور 1394, 13:27 عصر
  3. سوال: آیا این سایت نیاز به مجوز داره ؟!
    نوشته شده توسط thacker در بخش PHP
    پاسخ: 12
    آخرین پست: پنج شنبه 01 آبان 1393, 09:28 صبح
  4. آیا این قطعه کد تحت شبکه نیاز به چند نخی شدن دارد؟
    نوشته شده توسط one hacker alone در بخش C#‎‎
    پاسخ: 1
    آخرین پست: پنج شنبه 28 اردیبهشت 1391, 23:02 عصر
  5. سوال: آیا کامپیوتر مقصد نیاز به نصب کریستال ریپورت دارد ؟
    نوشته شده توسط mdssoft در بخش C#‎‎
    پاسخ: 7
    آخرین پست: شنبه 28 شهریور 1388, 10:16 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •