صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمایش نتایج 81 تا 100 از 100

نام تاپیک: دریافت کد فعالسازی نرم افزار از طریق پیامک

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران

نقل قول: دریافت کد فعالسازی نرم افزار از طریق پیامک

نقل قول نوشته شده توسط khedesh مشاهده تاپیک
    سلام به همه دوستان عزیز،
    یه امکانی در سامانه پیامک ها وجود داره با عنوان traffic relay که شما می تونید پیامک های ارسالی از سمت کاربرهاتون رو روی وب سایت خودتون در همان لحظه و بصورت خودکار دریافت کنید.
    بنابراین شما می تونید با استفاده از وب سرویس پیامک رو ارسال کنید و از طریق traffic relay پیامک دریافت کنید.دیگه بقیش با خودتونه که چجوری مدیریتش کنید. یه سر به سایت زیر بزنید،کلا پنلش رایگانه و می تونید تست بگیرید ضمنا از ssl هم استفاده می کنه همچنین قابلیت ارسال به لیست سیاه (ارسال پیامک برای افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی رو بسته اند) رو هم بصورت رایگان فعال می کنه. RayganSMS.com
    1- ارسال پیامک از وب سرویس
    2-ارسال پیامک از طریق url
    3- انتقال پیامک در یافتی به سایت(url)

سپاس از شما

یکی از سایت های موردعلاقه بنده پس از جستجوهای فراوان بود.

سلام،
    به مثال زیر توجه کنید.
    https://RayganSMS.com/SendMessageWit...234&Smsclass=1

شما فقط کافیه تو این سامانه پیامک بصورت رایگان ثبت نام کنید و امکان ارسال از طریق وب سرویس را هم بصورت رایگان دریافت کنید.
    فقط با جاگزاری اطلاعات، پیام شما با سرعت بالایی ارسال میشه.
    صمنا توجه داشته باشید که کلیه امکانات این پنل اس ام اس رایگانه !!!
    برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه ارسال پیامک از طریق آدرس اینترنتی مراجعه کنید

سلام به همه دوستان،
    برای دریافت و ارسال پیامک از نرم افزار می تونید به مقاله زیر مراجعه کنید!
    انواع راه های ارسال و دریافت پیامک از طریق نرم افزار رو توضیح داده :

https://raygansms.com/blog/post/124

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران

دوستان سلامی مجدد

فرصت کردید راهکار جدیدی بدست بیارید یا ایده ای قابل اشتراک در نظر دارید؟

کاربر دائمی آواتار رامین مرادی
    محل زندگی
    آذربایجان

نقل قول نوشته شده توسط cmsdqq2 مشاهده تاپیک
    دوستان سلامی مجدد

فرصت کردید راهکار جدیدی بدست بیارید یا ایده ای قابل اشتراک در نظر دارید؟

نیازی به ارسال پیامک از جانب کاربر نیست. شما یک وب سرویس بنویسید. در نرم افزارتون امکان اتصال به وب سرویس رو فراهم کنید و شناسه ای که دارید رو به وب سرویس بفرستید. وب سرویس بعد از دریافت شناسه و پردازش های مورد نظر و تولید کد میتونه از طریق همون وب سرویس اطلاعات رو برگشت بده یا از طریق سیستم های ارسال پیام کد رو برگردونه که به نظرم همون برگشت اطلاعات از طریق وب سرویس بهتره.چون اکثرا پیامک های تبلیغاتی بسته هستن و پیام به دست کاربر نمیرسه.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران

نقل قول نوشته شده توسط رامین مرادی مشاهده تاپیک
    نیازی به ارسال پیامک از جانب کاربر نیست. شما یک وب سرویس بنویسید. در نرم افزارتون امکان اتصال به وب سرویس رو فراهم کنید و شناسه ای که دارید رو به وب سرویس بفرستید. وب سرویس بعد از دریافت شناسه و پردازش های مورد نظر و تولید کد میتونه از طریق همون وب سرویس اطلاعات رو برگشت بده یا از طریق سیستم های ارسال پیام کد رو برگردونه که به نظرم همون برگشت اطلاعات از طریق وب سرویس بهتره.چون اکثرا پیامک های تبلیغاتی بسته هستن و پیام به دست کاربر نمیرسه.

ممنونم

اینجا یک موضوع بسیار مهم و البته مبهم برای من وجود داره و اون هم این هست که امنیت وب سرویس رو چه باید کرد؟

در واقع محافظت از استرینگ های مربوط به وب سرویس

شما نظری دارید؟

محل زندگی
    آذربایجان

ممنونم

اینجا یک موضوع بسیار مهم و البته مبهم برای من وجود داره و اون هم این هست که امنیت وب سرویس رو چه باید کرد؟

در واقع محافظت از استرینگ های مربوط به وب سرویس

شما نظری دارید؟
    میتونید مثل بقیه وب سرویس های قبل از انجام عملی اعتبار دسترسی کاربر رو بسنجید. و ببینید این درخواست از سمت برنامه بوده یا نه.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران

میتونید مثل بقیه وب سرویس های قبل از انجام عملی اعتبار دسترسی کاربر رو بسنجید. و ببینید این درخواست از سمت برنامه بوده یا نه.

ممنونم البته فکر میکنم کمی اشتباه منظور خودم رو رسوندم.

هدف اصلی در واقع محافظت از اطلاعات حیاتی موجود در برنامه هست.

برای اتصال به وب سرویس باید عملیات تایید اعتبار رو با ارائه ی نام کاربری و رمزعبور درست، انجام داد. در واقع مسئله ی اصلی محافظت از رشته های حیاتی در دات نت هست.

شما ایده ای دارید؟

با سلام ،
    اکثر سرویس دهنده ها یک API که مخفف Application Programming Interface هست به شما میدهند که داخل فایل کانفیگش میتونید Token پنلی که خریدید رو وارد کنید و ارسال و دریافت اس ام اس انجام بدید و اس ام اس دریافتی رو داخل کد دریافت کنید.
    سرویسی که خودم استفاده میکنم (کاوه نگار) هست که قصد تبلیغشو ندارم ولی API با کیفیتی داره.
    بدرود.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران

نقل قول نوشته شده توسط sajedmalayeri مشاهده تاپیک
    با سلام ،
    اکثر سرویس دهنده ها یک API که مخفف Application Programming Interface هست به شما میدهند که داخل فایل کانفیگش میتونید Token پنلی که خریدید رو وارد کنید و ارسال و دریافت اس ام اس انجام بدید و اس ام اس دریافتی رو داخل کد دریافت کنید.
    سرویسی که خودم استفاده میکنم (کاوه نگار) هست که قصد تبلیغشو ندارم ولی API با کیفیتی داره.
    بدرود.
    ممنونم از شما

البته بنده تصمیم دارم از این ارائه دهنده استفاده میکنم.

https://raygansms.com

پیگیری هم نکردم که ببینم این قابلیت رو دارن یا خیر

دوستان یک سوال متفرقه، چندین دفعه از وب سایتی برای ارسال پیامک تبلیغاتی استفاده کردم (از بانک به عنوان مثال ایرانسل، برای استان فارس، شهر شیراز) ولی افرادی که تمام گرفتن فرضاً از تهران بوده، مازندران! گیلان، خوزستان و ... به نظر شما طبیعی هست یا مشکلی وجود داره؟!

ممنونم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران

ممنون از پاسخگوییتون

ببخشید یک نکته ی مبهم.

فرمودید که یک وب سرویس بنویسید.

سوال اینجاست که
    وب سرویس از شرکت های ارائه دهنده خریداری بشه یا شخصی نوشته بشه؟

محل زندگی
    آذربایجان

ممنون از پاسخگوییتون

ببخشید یک نکته ی مبهم.

فرمودید که یک وب سرویس بنویسید.

سوال اینجاست که
    وب سرویس از شرکت های ارائه دهنده خریداری بشه یا شخصی نوشته بشه؟
    فک کنم متوجه منظور بنده نشدید. شما یک وب سرویس بنویسید که کاربر یک شناسه خاص رو به وب سرویس میفرسته. حالا وب سرویس میاد بر اساس اون شناسه و بر اساس یک الگوریتم خاص یک عدد رو برمیگردونه همزمان هم تو دیتابیسش ذخیره میکنه. و به برنامه برمیگردونه حالا تو کلاینتتون که عدد رو دریافت کردید اون عدد رو بررسی کنید که با الگوریتم ساخته شده صحیح هست یا نه. همین.
    (حالا این وب سرویس رو باید خودتون پیاده کنید تو هر زبانی که دلتون خواست. توصیه م استفاده از پی اچ پی برا راحتی کار و ارزون بودن هاست های اون هست.)

فک کنم متوجه منظور بنده نشدید. شما یک وب سرویس بنویسید که کاربر یک شناسه خاص رو به وب سرویس میفرسته. حالا وب سرویس میاد بر اساس اون شناسه و بر اساس یک الگوریتم خاص یک عدد رو برمیگردونه همزمان هم تو دیتابیسش ذخیره میکنه. و به برنامه برمیگردونه حالا تو کلاینتتون که عدد رو دریافت کردید اون عدد رو بررسی کنید که با الگوریتم ساخته شده صحیح هست یا نه. همین.
    (حالا این وب سرویس رو باید خودتون پیاده کنید تو هر زبانی که دلتون خواست. توصیه م استفاده از پی اچ پی برا راحتی کار و ارزون بودن هاست های اون هست.)
    نمونه برنامه در این مورد دارید

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران

سلام

ممنونم

بله درسته، هر تراکنش یک عدد رو برمیگردونه و بر اساس اون عدد میشه نتیجه رو بررسی کرد اما موضوع اصلی این هست که اگر از وب سرویس های موجود (به دلیل عدم طراحی وب سرویس شخصی) استفاده کنیم، امنیت اون مدنظر هست.

در واقع امنیت کانال ارتباطی مورد سوال هست که با این چه باید کرد. نام کاربری و رمزعبوری برای اتصال به وب سرویس که در برنامه قرار میدیم رو چه باید کرد؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران

شما درست می فرمایید؛ اما در واقع شیوه ی فعالسازی دارای دو حالت هست.

فعالسازی با پیامک
    فعالسازی با اینترنت

این شیوه ای که شما فرمودید، اگر اشتباه نکرده باشم مربوط به شیوه ی فعالسازی با اینترنت هست. در واقع هدف ما فعالسازی با پیامک هست.

محل زندگی
    آذربایجان

شما درست می فرمایید؛ اما در واقع شیوه ی فعالسازی دارای دو حالت هست.

فعالسازی با پیامک
    فعالسازی با اینترنت

این شیوه ای که شما فرمودید، اگر اشتباه نکرده باشم مربوط به شیوه ی فعالسازی با اینترنت هست. در واقع هدف ما فعالسازی با پیامک هست.

مسدود بودن پیامک های تبلیغاتی رو میخواید چیکار کنید؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران

مسدود بودن پیامک های تبلیغاتی رو میخواید چیکار کنید؟

اغلب گفته میشه پیامک به تعداد غیر انبوه از طریق وب سرویس چنین محدودیتی نداره اما اگر از طریق خود سامانه پیامک با بانک خودشون یا بهتره بگم از طریقی غیر از وب سرویس ارسال بشه، مشکل داره.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران

ممنونم از شما

البته بنده تصمیم دارم از این ارائه دهنده استفاده میکنم.

https://raygansms.com

پیگیری هم نکردم که ببینم این قابلیت رو دارن یا خیر

دوستان یک سوال متفرقه، چندین دفعه از وب سایتی برای ارسال پیامک تبلیغاتی استفاده کردم (از بانک به عنوان مثال ایرانسل، برای استان فارس، شهر شیراز) ولی افرادی که تمام گرفتن فرضاً از تهران بوده، مازندران! گیلان، خوزستان و ... به نظر شما طبیعی هست یا مشکلی وجود داره؟!

ممنونم

دوستان در مورد این موضوع نظری دارید؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران

دوستان یک موضوع دیگه هم اینجا وجود داره. به نظر من این موضوع بیشتر شبیه مدیریت خطا در تراکنش ها مالی هست.

برنامه پرداخت داخلی داره. بعد از پرداخت موفق، شناسه ای یکتا در بانکی ثبت میشه. پس اگر پرداخت موفق بود، کد هم وجود داشت، بخش فعالسازی برنامه فعال میشه و بقیه ی موارد. (انتخاب فعالسازی با پیامک یا با اینترنت و ...)

سوال اینجاست، اگر پرداخت موفق شد ولی هنگام ثبت شناسه در بانک، فرضاً اینترنت / برق قطع شد یا بانک در دسترس نبود، به نظر شما چه باید کرد؟

چون تا زمانیکه شناسه در بانک وجود نداشته باشه که بخش فعالسازی فعال نمیشه.

شما چه راه حلی رو پیشنهاد میکنید؟

ممنونم از اینکه در طول این مدت زمان، خالصانه من رو همراهی کردید.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران

دوستان راهکار بنده این هست.

شناسه ی پرداخت هنگام callback گرفته بشه و در دیتابیس ذخیره بشه. حالا اگر کاربر درخواست کد فعالسازی رو داد، باید اطلاعات زیر رو هم ارسال کنه:

• شناسه ی پرداخت
    • کد نرم افزار

اطلاعات بر اساس شناسه ی ارسال شده سرچ میشه و اگر با هم مطابقت کرد، کد فعالسازی از روی کد نرم افزار ارسالی ساخته میشه و برای کاربر ارسال میشه.

دوستان این روش مورد تایید شما هست؟

البته دو مسئله وجود داره. اگر وقتی که پرداخت انجام شد و شناسه ی پرداخت به علت مثلاً قطعی برق و ... در دیتابیس ثبت نشه، چه باید کرد؟

مسئله ی دوم هم اینکه اگر کاربری بخواد اذیت کنه و پشت سر هم پیامک بفرسته به نظر شما چیکار کنیم؟

صفحه 3 از 3 اولاول 123

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 11
    آخرین پست: شنبه 03 آبان 1393, 15:03 عصر
  2. سوال: دریافت اطلاعات یک نرم افزار از طریق اینترنت
    نوشته شده توسط آزاد87 در بخش VB.NET
    پاسخ: 6
    آخرین پست: دوشنبه 27 خرداد 1392, 18:35 عصر
  3. توسعه نرم افزار از طریق سورس کد
    نوشته شده توسط menosoft در بخش برنامه نویسی با زبان C و ++C
    پاسخ: 2
    آخرین پست: پنج شنبه 23 خرداد 1392, 10:21 صبح