با دی ال سی موجود در این اکانت، شما قادر هستید 3 دی ال سی رو رایگان دریافت کنیدبازی تحت Uplay هستش.
دی ال سی 1: Undeground دی ال سی 2: Survival دی ال سی 3: Last Station

در واقع من با خرید دی ال سی season pass ، هر 3 دی ال سی بالایی رو پیش خرید کردم
در حال حاضر دی ال سی شماره 1 و 2 فعلا ارایه شده و چند ماه دیگه هم شماره 3 میادش.
بازی شدیدااااااا جذاب هستش و اعتیاد آوره
محض اطلاع برخی دوستان باید بگم:
این یه بازی کاملا آنلاین هستش و هرگز هرگز کرک نخواهد شد چون همونطور که گفتم بازی کاملا آنلاینه پس منتظر نسخه مجانیش نباشید.
شما میتونید با بازیکنای دیگه یه تیم بسازید و با هم برید معموریت ها رو انجام بدید.
بعضی معموریت ها رو اصلا نمیشه تنهایی انجام داد پس شما میتونید به همراه دیگر بازیکن ها اون معموریتها رو تمام کنید.
بازی بخش های مختلفی داره مثل مبارزه بازیکن با بازیکن و یا بازیکن با بوت (PvP &،، PvE)

تعداد بازیکن ها توی بازی زیاده و زمانی که شما اقدام میکنید که چند نفره معموریت رو انجام بدید، فورا بازیکن ها به اون ماموریت اذافه میشن یا اینکه خود شما هم میتونی به بازیکنهای دیگه برای انجام ماموریت های سخت کمک کنید.
با اینترنت موبایل هم راحت بدون لگ زدن، میتونی بازی کنی
بهتره سرعت اینترنت شما 512 باشه تا لگ نزنه .
در کل هر کس اینو بازی نکرده، نصف عمرش رفته.
بازی هم سوم شخص هستش.
تاکتیک ها ، سلاح ها، گرافیک و جلوه های ویژه واقعا چشم گیر هستن و مو بدنت رو سیخ میکنه.
خودم اصلا نمیخواستم اینو بفروشمش ولی چون هارد کامپیوترم سوخته و نیاز به هارد دارم، مجبورم بفروشمش ): (با هارد 2 ترا هم معاوضه میکنم)
هیجان بازی خیلی بالاست بخصوص زمانی که دارید با بازیکن های دیگه یه ماموریت ویژه رو انجام میدید. نفست بند میاد.
شما میتونید از اول هم بازی رو شروع کنید تا همه موارد دستتون بیاد و داستان بازی رو بدونید.
میتونید همزمان 4 تا مامور داشته باشید و با هر کدوم دوست داشتید بازی کنید.(این مورد واسه کسایی خوبه که مثلا خودش و داداشش با یک اکانت نوبتی بازی میکنن و اینطوری میتونن هر کدوم یه مامور جداگانه داشته باشن
البته الان یه مامور دارم که حداکثر قدرت تجهیزات و لول رو داره و ضمنا 90 میلیون هم پول داره، پس شما میتونید اینقدر اسحله یا تجهیزات بخرید تا جونتون در بیاد D: ! (فکر کنم بیشترین کسی که حداقل توی ایران این همه پول داشته باشه، منم (: )
لول حداکثر هستش، هم لول اصلی و هم لول مربوط به دی ال سی شماره 1
یعنی 30 و 40
البته شما میتونید پاکش کنید یا همینطور ولش کنید و واسه خودتون یه مامور جدید بسازید.
قیمت این بازی الان 87.000 تومنه و قیمت دی ال سی Season Pass هم 143.000 تومنه
میتونید توی اینترنت جستجو کنید یا از سایت http://keyplay.ir قیمت های بروز رو ببینید.
جمعا 230.000 تومن میشه که ما 15.000 تومنش رو بی خیال میشیم پس 215.000 تومن میمونه.
ضمنا اکانت بازی Splinter Cell هم در این اکانت موجوده و شما میتونید به صورت قانونی بازی کنید.
با هارد 2 ترا آکبند هم معاوضه میکنم
لطفا به هیچ وجه تقاضای تخفیف نداشته باشید.
خوب میدونید این جور چیزا اصلا دسته دوم یا سوم نداره.
بعد از خرید میتونید اسم اکانت و ایمیل و پسورد و کل اطلاعات اکانت رو تغییر بدید.

حجم بازی حدود 42 گیگ هستش و شما باید از طریق خود نرم افزار Uplay دانلودش کنید.
حجمش زیاده واسه همین میتونید از بسته های نامحدود شبانه همراه اول استفاده کنید و راحت دانلودش کنید. قیمت بسته هم 1000 تومنه.
هر سوالی هم در مورد بازی داشتید در خدمتم
این عکس از خلاصه وضعیت اکانت هستش.
شماره تماس 09179611146-09164779403
تمام تلفنی ،پیام کوتاه-تلگرام و واتس آپ در خدمت هستم
موفق باشید

-

ما در یک جهان پیچیده زندگی می کنیم. پیشرفته تر شدن ما مساوی با آسیب پذیرتر شدن ماست. ما کاخ هایی کاغذی ساخته ایم. فقط یکی را حذف کنید، همه چیز از هم جدا می شود. یک بیماری ویرانگر و همه گیر در نیویورک را در می نوردد، تمام خدمات اساسی یکی پس از دیگری شکست می خورند. تنها در روز، بدون آب و غذا، جامعه در هرج و مرج فرو می رود. The Division که یک واحد خودمختار از آژانسی های تاکتیکی است فعال می شود. آنها به ظاهر عادی میان ما زندگی می کنند، این افراد آموزش دیده به طور مستقل برای نجات جامعه عمل می کنند. زمانی که جامعه سقوط می کند، ما برمی خیزیم. ویژگـــی هــا:
  • محافظت از نیویورک: به تجربه نسل بعد در محیطی آزاد و پویا خوش آمدید. در بازی می توانید با دیگر آژانس های Division همکاری کنید. ماموریت شما برقراری نظم، یافتن منبع ویروس و محافظت از نیویورک است
  • جهانی سرزنده: در بازی با جهانی روبرو می شوید که زمان روز و شرایط آب و هوایی روی تجربه شما در بازی اثر می گذارند. می توانید از محیط استفاده های استراتژیک کنید تا در مبارزات و کمین های دشمنان پیروز شوید. از ماسک ضد گاز خود برای محافظت در برابر ویروس ها استفاده کنید و آن را برای ورود به مناطقی که آلودگی زیاد است، ارتقا دهید
  • جنگل شهری: شهر نیویورک محل تاخت و تاز گروه های متخاصمی شده است که تلاش می کنند تا از این بحران سوء استفاده کنند. مراقب اراذل و اوباشی که در شهر پرسه می زنند باشید. در بازی باید با گروه های مختلف مانند تمیزکننده ها یا شورشیان جزیره ریکرز تعامل کنید.
  • سفارشی سازی آژانس: در The Division می توانید شخصیت و کوله پشتی خود را سفارشی سازی کنید. در تمام زمان ها می توانید با ساعت هوشمند خود با دیگر آژانس ها ارتباط برقرار کنید. با لوت های دشمنان می توانید شخصیت خود را سفارشی کرده و لول سلاح ها و مهارتتان را افزایش دهید
  • تکنولوژی های پیشرفته: مهارت های خود را انتخاب و ارتقا دهید، با هم تیمی های خود همکاری کرده و شانس پیروزی را در نبردها افزایش دهید. در بازی می توانید به عنوان کاشف بدنبال دشمن و مواد منفجره باشید یا با مهارتی دیگر خواننده تاکتیکال محیط های نبرد باشید. همچنین می توانید از فناوری ECHO، ابزاری برای جمع آوری داده ها استفاده کنید و اطلاعات ارزشمندی را به دست آورید، لوت های پنهان را پیدا کنید و حتی در یافتن حقیقت بیماری به شما کمک می کند
  • بخش چندنفره یکپارچه: منطقه تاریک. به منطقه تاریک بروید، منطقه ای قرنطینه شده و محصور در اواسط منهتن، جایی که ارزشمندترین لوت ها قرار دارند. اینجا خطرناک ترین منطقه بازی است، جایی که ترس، خیانت و تنش بالایی وجود دارد. با بازیکنان دیگر تیم تشکیل دهید تا بتوانید بر دشمنان غلبه کنید و با هلیکوپتر لوت هایی افسانه ای استخراج کنید. این انتخاب شماست که با بقیه همکاری کنید یا به آنها حمله کنید و لوت هایشان را بدزدید.
  • انجین بازی سازی SNOWDROP™: با قدرت انجین نسل بعدی Snowdrop، بازی Tom Clancy’s The Division استانداردهای جدیدی در واقع گرایی و رندر بازی های جهان آزاد بوجود آورده است. نیویورک ویران شده و هرج و مرج را هرگز اینگونه ندیده بودید.

حداقل سیستم موردنیاز:
  • OS: Windows® 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
  • Processor: Intel Core i5-2400 | AMD FX-6100, or better
  • Memory: 6 GB RAM
  • Graphics: NVIDIA GeForce GTX 560 with 2 GB VRAM (current equivalent NVIDIA GeForce GTX 760) | AMD Radeon HD 7770 with 2 GB VRAM, or better – See supported List*
  • DirectX: Version 11
  • Network: Broadband Internet connection
  • Storage: 40 GB available space

سیستم پیشنهادی:
  • OS: Windows® 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
  • Processor: Intel Core i7-3770 | AMD FX-8350, or better
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics: NVIDIA GeForce GTX 970 | AMD Radeon R9 290, or better – See supported List*
  • DirectX: Version 11
  • Network: Broadband Internet connection
  • Storage: 40 GB available space