نمایش نتایج 1 تا 10 از 10

نام تاپیک: چرا من نمیتونم پول در ارم؟؟؟؟؟؟

منتظر تایید آدرس ایمیل

چرا من نمیتونم پول در ارم؟؟؟؟؟؟

سلام . من به کار برنامه نویسی وب علاقه مند هستم و 8 سالی کارکردم ولی پولی که در این 8 سال ازش در آوردم یک میلیون تو مان هست!! من کارمو دوست دارم ولی نمیتونم ازش پول در آرم چون هرجا رزومه فرستادم یا مصاحبه رفتم نخواستنم و بیرونم مشتری پیدا نمی کنم و اگه پیدا کنم حاضر نیست بیش از 50 ، 100 تومن بابت سایت بهم پول بده!! به نظرتون اشکال کار من کجاس؟؟؟ من به این نتیجه رسیدم لاغرم بد قیافم به خاطر اینه یا شایدم رشتم کامپیوتر نیست به خاطر اونه.نمی دونم شایدم دنبال شغل اشتباهی رفتم . من به PHP و Asp.Net مسلطم . آقا هر جا تو تهران بهم ماهی 400 تومن حقوق بدن + یجای خوابی که روی سنگم باشه ولی سقف دار باشه کار میکنم. من یک برنامه نویس گرسنه هستم

کاربر جدید آواتار TheLastAssassin
    محل زندگی
    کرج

نقل قول: چرا من نمیتونم پول در ارم؟؟؟؟؟؟

داداش کار اشتباه انجام میدی.
    اگه واقعا مسلطی میتونی توی پونیشا یا سایتای فریلنسینگ دیگه پروژه بگیری و کار کنی و پول خوبم درآری. رزومتو کامل کن برو تو کارش. ایشالا موفق میشی

کاربر دائمی آواتار Unique
    محل زندگی
    ایران - اصفهان

۸ سال کار ؟! بدون سابقه !؟

چند تا توصیه :

۱ - برای اینکه بتونی کار بگیری باید چند تا فاکتور داشته باشی: نمونه کارهای مرتبط داشته باشی ،‌ بتونی توانایی هات و اینکه چرا باید کارشون را بدن به شما را خوب با چرب زبونی توضیح بدی ،‌ یک مکان فیزیکی به عنوان شرکت داشته باشی که بتونی تلفن و کارت ویزیت بدی یا مشتری را دعوت کنی اونجا ، پیشنهاد های جذاب بدی که طرف بخواد با شما کار کنه و هیچوقت هم برا ۵۰ تومن و ۱۰۰ تومن کار نکنی ! الان کار وب زیر ۵۰۰ تومن بیگاریه عزیز. در ضمن باید نتیجه کار خیلی خوب باشه تا مشتری حفظ بشه و بتونی بیشتر ازش پول در بیاری با گسترش کارش.

۲ - اگه شرایط کار گرفتن را نداری باید حتما جایی استخدام بشی. اینکه نتونستی جایی استخدام بشی نشون میده نتونستی اون ها را قانع کنی که کار بلدی ،‌الان برنامه نویس خوب را روی هوا میزنن. شما وقتی میگی PHP و ASP .Net یعنی توی هیچکدوم حرفه ای نیستی ! یکیش را دنبال کن و بس. باید به روز باشی و تکنولوژی های مرتبط را بدونی ! مثلا اگه Git نمیدونی یا نمیتونی گروهی کار کنی یا تا حالا نمونه کار خوب نداشتی عجیب نیست که استخدام نمیشی !

۳ - اگه سنت بالا نیست یعنی زیز ۲۵ سالته بهتره یک پروژه وب را برای خودت شروع کنی و ببینی میتونی از اون راه پول در بیاری یا نه. برو بگرد ببین نیازمندیهای الان وب چیه و چی توی بورسه و بشین روش کار کن اما یادت نره الکی خودت را بازی نده و اگه توی یکسال جواب نداد فقط به عنوان یک نمونه کار بهش نگاه کن. شکست توی این کار ها زیاده اما موفقیت هم حسابی پولدارت میکنه.

۴ - اگه برنامه نویس بشو نیستی اصلا ناراخت نشو. خیلی راحت کارتو عوض و زندگیت را بساز.

موفق باشی

منتظر تایید آدرس ایمیل

دستون درد نکنه بچه ها . آقا من بعد ایجاد این تاپیک از یه شرکتی زنگ زدن رفتم دو ساعت باهام مصحبه کردن ، ظاهرا همه چی خوب پیش رفته بود آخر شسر طرف گفت واسه اینکه قرار داد ببندیم 30 میلیون سفته باید بدی . گفتش چیز رایجی هست؟! اومدم خونه مشورت کردم گفتن نده . چیکارک نم حالا؟ به نظرتون درخواستشون معقوله؟؟

کاربر تازه وارد آواتار abdollahpor
    محل زندگی
    کاشمر

درود سفته یه ضمانت هست اغلب جاها میگیرن . عادیه

کاربر تازه وارد آواتار شاهرخ عشایری
    محل زندگی
    tehran

سلام دوست عزیز. چقدر خوبه که بدون حاشیه مشکلت رو گفتی.
    من هم یک راست جوابت رو میدم. در اینکه برنامه نویس خوبی هستی (طبق گفته های خودت) شکی نیست. و هیچ ایرادی هم نمیگیرم از اینکه چرا همزمان PHP و ASP.NET کار میکنی. اما مشکل اصلی اینه که فکر میکنی چون برنامه نویس خوبی هستی باید زیاد پول در بیاری!! اصلا اینطوری نیست. شما دو تا راه در پیش داری. یا باید برای ی شرکت کار کنی یا باید برای خودت کار کنی. اگر بخوای برای ی شرکت کار کنی نیازه که یکم وقت بزاری و دو سه تا رزومه برای خودت آماده کنی بعدش هم شاید لازم باشه چند تا مصاحبه بری اما اگه بخوای برای خودت کار کنی شرایط انقدر هم راحت نیست و به اجاره دفتر و چاپ کارت ویزیت ختم نمیشه!!! در حقیقت به یک تیم خوب نیاز داری ... بذار بهتر بگم... نیاز به یک بازار یاب داری که بتونه برات فرصت درآمد بیشتر بوجود بیاره. تو فقط ی برنامه نویسی و دلیلی نداره که بتونی ی بازار یاب هم باشی. بهتره دنبال کسی باشی که بتونه به عنوان بازار یاب یا مدیر فروش بهت کمک کنه.
    امیدوارم که مایوس نشی و بیشتر تلاش کنی. مطمئنم که نتیجه خواهی گرفت....
    یا علی

کاربر تازه وارد آواتار abdollahpor
    محل زندگی
    کاشمر

یه چیزی من بگم برادرانه ...

سعی کن برای کسی کار نکنی سعی کن برای خودت کار کنی نظر من اینه . یه ایده یه نو اوری فکر کن شما که برنامه نویس خوبی هستی حتما باید از عهدش بر بیای ..یه پروژه خوب ... میتونه تا اخر عمرت ساپورتت کنه . .. اینکه بخای تا اخر عمرت برای یه شرکت برنامه نویسی کنی فکر نکنم کسی بتونه خیلی سخته هر روز کد هر روز کد تا ده سال بتونی باقیشو کم میاری به نظر من برنامه نویس باید همیشه خلاقیت به خرج بده باید همیشه اپدیت باشه این خیلی سخته من 6 ساله توی این کارم توی 3 تا شرکت کار کردم اخرشم خودم شرکت تاسیس کردم . الانم شرکتایه قبلی با ماهی 2.5 میخان نمیرم چون واقعا خسته شدم .. الانم یه یه سالی هست ول کردم کار میگیرم میدم برنامه نویسام انجام بدن . ولی الان یه ایده به ذهنم رسیده میخام عملیش کنم امدم سراغ کد نویسی میبینم خیلی عقب افتادم کلی از کدارو یادم رفته قبلا چشم بسته مینوشتم الان یه دستور echo یادم مونده لامصب فراره .
    در کل مشکل برنامه نویسا همینه فقط برنامه نویسن کسی موفق میشه که بازارو بتونه دستش بگیره مهم نیست برنامه نویس باشی یا هرچی من الان تو بازار پروژه سد سازی هم دستم برسه بر میدارم (سایت که سقف نداره خراب بشه خوبه )

خلاصه موفق باشی .... نه شما بلکه همه بچه های برنامه نویس همه که فکر کنم از همه بیشتر زحمت میکشن بعضی وقتی سر یه مشکل یه خطا یه هفته میمونیم چند نفری که حاضر بودم برم حمالی ولی برنامه نویسی نکنم دیگه مخصوصا اندروید که خطایابیش به نظرم سخت تره php باز راحته خیلی هم راحته ولی اون زبون ادمیزاد حالیش نیست . ..

الانم شما برنامه نویسیتون خوبه بیاین تو دوتا پستی که ادم یه راهنمایی بکنین مارو کدارو یادم رفته بتونم ایده خودمو پیاده سازی کنم

کاربر تازه وارد آواتار ebibombas1988
    محل زندگی
    تهران

داداش منم یه پست ارسال کرده بودم تقریبا همین مشکل تورو عنوان کرده بودم
    حالا منم جایی مشغول نیستم ولی یه تجربیاتی که به دست آوردم در اختیارت میگذارم
    تو با فریمورک mvc کار کردن یاد بگیر اگرم که بلدی خوب چه بهتر
    مهم تر از اون ماژول نویسی و ویجت نویسی واسه یه cms یاد بگیر چونکه وقتی یه کدوم یاد گرفتی بقیه رو هم راحت تر میتونی یاد بگیری
    مثلا وردپرس یادبگیری مباحث پلاگین نویسی و post type و قالب نویسیش تو یادگیری اسونتر cmsهای دیگه بهت کمک میکنه
    من یکی دو هفته تو محیط واقعی کار کردم دیدم بیشتر آماده خوری می کردند و ذهن خلاق تو برنامه نویسی اهمیت کمتر و ترجمه و اینجور کارای الکی اهمیت بیشتری داشت

[younes]
    مهمان

فکر میکنم بر طبق شرایط شما دو راه حل وجود داره:
    1- اینکه شما پول و انرژی لازم و توانایی ریسک کردن رو دارید پس میتونید یک یا دوسال روی یک ایده ی خوب کار کنید. یا شکست میخورید یا بی نیاز میشید. (اتفاقا در شهرستان ها و شهر های کوچیک فرصت های خیلی بهتری وجود داره تا تهران و بعضی از ایده ها رو میشه کپی کرد و حسابی پول در آورد نگران کپی رایت هم نباشید ، احتمالا ایده ی اصلی هم از نمونه ی خارجی کپی کردند....)

2- مثل یک برده باید برای رییس یک شرکت کار کنید، با پول کم و نگرانی از اخراج و تعدیل نیرو و ......

پ ن : شمارو نمیدونم ولی من که به هیچ وجه حاضر نیستم برای 2 م روزی 8 ساعت کار کنم مطمئناً در یک آبمیوه فروشی میشه حداقل 3 برابر این مبلغ رو در آورد........

قدر ساعت ها وثانیه ها رو بدونید ، آموختن رو متوقف نکنید. اگر ایده ی خوبی داشته باشید شرکت های شتاب دهنده ای وجود دارند که پول و نیروهای لازم رو فراهم میکنند به شرط اینکه شما بتونید قانعشون کنید......

کاربر دائمی آواتار Unique
    محل زندگی
    ایران - اصفهان

اجاره دفتر و چاپ کارت ویزیت ختم نمیشه!!!
    قطعا همینطوره و موارد دیگه ای که دوستم گقت هم باید انجام بشه اما خیلی ها توی همین موارد ابتدایی هم قیدش را میزنن.

به نظرم اگه سنت کمه و انرژی لازم را داری میتونی یه مدت توی چند تا شرکت کار کنی و با وضعیت کار آشنا بشی و تجربه هایی را هم به دست بیاری. در مورد سفته هم تا زمانی که موضوع ضمانت باشه عادیه ولی بهتره با یک حقوق دان هم صحبت کنی و ازش مشاوره بگیری.

تاپیک های مشابه

1. چرا من نمیتونم با VS.net2010 در IIS7 پروژه وب ایجاد کنم؟
    نوشته شده توسط Mostafa_Sabeti در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 03 اسفند 1389, 11:46 صبح
  2. چرا من نمیتونم محتویات سایت رو ببین
    نوشته شده توسط delphi5 در بخش گفتگو با مسئولین سایت، درخواست و پیشنهاد
    پاسخ: 2
    آخرین پست: پنج شنبه 16 شهریور 1385, 16:01 عصر
  3. چرا من نمیتونم یه برنامه غیر دلفی رو بصورت پنجره مخفی اجرا کنم؟
    نوشته شده توسط arash_ebrahimi_nk در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 10
    آخرین پست: یک شنبه 15 مرداد 1385, 11:06 صبح
  4. چرا من نمیتونم با Oledb سرچ کنم؟
    نوشته شده توسط vbapr2005 در بخش VB.NET
    پاسخ: 6
    آخرین پست: سه شنبه 17 آبان 1384, 00:57 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید