نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: چرا من نمیتونم پول در ارم؟؟؟؟؟؟

منتظر تایید آدرس ایمیل

چرا من نمیتونم پول در ارم؟؟؟؟؟؟

سلام . من به کار برنامه نویسی وب علاقه مند هستم و 8 سالی کارکردم ولی پولی که در این 8 سال ازش در آوردم یک میلیون تو مان هست!! من کارمو دوست دارم ولی نمیتونم ازش پول در آرم چون هرجا رزومه فرستادم یا مصاحبه رفتم نخواستنم و بیرونم مشتری پیدا نمی کنم و اگه پیدا کنم حاضر نیست بیش از 50 ، 100 تومن بابت سایت بهم پول بده!! به نظرتون اشکال کار من کجاس؟؟؟ من به این نتیجه رسیدم لاغرم بد قیافم به خاطر اینه یا شایدم رشتم کامپیوتر نیست به خاطر اونه.نمی دونم شایدم دنبال شغل اشتباهی رفتم . من به PHP و Asp.Net مسلطم . آقا هر جا تو تهران بهم ماهی 400 تومن حقوق بدن + یجای خوابی که روی سنگم باشه ولی سقف دار باشه کار میکنم. من یک برنامه نویس گرسنه هستم
    تازه خدمتمو تموم کردم ، گفتم برم Asp Mvc رم یاد بگیم یه ماهم رون اون وقت گذاشتم ولی الان احساس میکنم همه زحماتم از دست رفته . به windows form مم تسلط دارم . حتی میتونم با یه نوتپد و یع دات نت فریمورک برنامه تحت ویندوز درس کنم.اینقد ناامید شدم دستم نمیاد این مطلبو تایپ کنم

کاربر دائمی آواتار malloc
    محل زندگی
    تهران (ام الوک)

نقل قول: چرا من نمیتونم پول در ارم؟؟؟؟؟؟

داداش نا امید نباش ..... توکلت به خدا باشه .....
    حالا من نمیدونم از کدوم شهر هستی اما منم وقتی از خدمت برگشتم و خواستم کارمو شروع کنم حدودا 4 ماه الاف بودم ..... و در مورد اینکه رشتت کامپیوتر نیست هم جای نگرانی نیست (اعتماد به نفس داشته باش) الان همکار من که بامن کار میکنه رشتش شیلات هست اما داره برنامه نویسی میکنه از من هم بیشتر میفهمه و بیشتر هم پول میگیره ......

فقط سعی کن یجا تو یه شرکت خودتو جا کنی ...... رزومه هم وقتی حداقل یه سایت بالا داشته باشی ارزش بیشتری میگیره

منتظر تایید آدرس ایمیل

ممنون دوست من . آقا من بعد ایجاد این تاپیک از یه شرکتی زنگ زدن رفتم دو ساعت باهام مصاحبه کردن ، ظاهرا همه چی خوب پیش رفته بود آخر سر طرف گفت واسه اینکه قرار داد ببندیم 30 میلیون سفته باید بدی . گفتش چیز رایجی هست؟! اومدم خونه مشورت کردم گفتن نده . چیکارک نم حالا؟ به نظرتون درخواستشون معقوله؟؟

کاربر دائمی آواتار mortezagt
    محل زندگی
    بوشهر

بله چیز معقولیه
    اما در قرارداد حتما باید ذکر بشه که این سفته ها بابت ضمانت کاری هست.حتما اینو یا توی قرارداد یا پشت سفته ها یادداشت کن

کاربر دائمی آواتار malloc
    محل زندگی
    تهران (ام الوک)

نقل قول نوشته شده توسط mortezagt مشاهده تاپیک
    بله چیز معقولیه
    اما در قرارداد حتما باید ذکر بشه که این سفته ها بابت ضمانت کاری هست.حتما اینو یا توی قرارداد یا پشت سفته ها یادداشت کن
    آره تقریبا همه سفته رو میدن چون بالاخره پروژه های شرکت و کار شرکت میاد زیر دستت و شرکت باید برای خودش یه محل اطمینانی جور کنه .... اما حتما همین نکته دوستمون رو یادت باشه که رو سفته بنویسی بابت چیه و هر دو طرف امضا کنن

ضمنا خوشحالم که بالاخره کاری جور شد . از دستش نده . موفق باشی

نقل قول نوشته شده توسط developerX مشاهده تاپیک
    . آقا هر جا تو تهران بهم ماهی 400 تومن حقوق بدن + یجای خوابی که روی سنگم باشه ولی سقف دار باشه کار میکنم. من یک برنامه نویس گرسنه هستم
    اشکاله کارت اینجاست . ارزش کارتو میاری پایین . 400 تومن چیه . حداقل 1 تومن باید بگیری با بیمه و مزایا

کاربر دائمی آواتار mortezagt
    محل زندگی
    بوشهر

یه سایت بهت معرفی میکنم تا دلت بخواد پروژه واسه انجام دادن داره
    شما به عنوان پیمانکار پروژه ها رو پیشنهاد قیمت میدی و با کارفرما حرف میزنی که اگر توافق کنید، کار رو بهت میدن
    اسمش پونیشا
    www.ponisha.ir
    ضمنا برای دادن پیشنهاد باید حتما توی سایت ثبت نام کنی و یکی از بسته ها رو خرید کنی
    قیمت بسته ها مختلف هست
    خودت برو ببین

کاربر دائمی آواتار CsharpNevisi
    محل زندگی
    تهران

ممنون دوست من . آقا من بعد ایجاد این تاپیک از یه شرکتی زنگ زدن رفتم دو ساعت باهام مصاحبه کردن ، ظاهرا همه چی خوب پیش رفته بود آخر سر طرف گفت واسه اینکه قرار داد ببندیم 30 میلیون سفته باید بدی . گفتش چیز رایجی هست؟! اومدم خونه مشورت کردم گفتن نده . چیکارک نم حالا؟ به نظرتون درخواستشون معقوله؟؟
    همه جا بابت حسن انجام کار از شما سفته میخوان , موردی نداره به شرط اینکه رسید بگیری که بابت چه کاری سفته دادی , همین تضمین کار غیر قانونی هستش ولی عرفه همجاست , در ضمن مبلغ سفته باید 12 برابر حقوقت باشه , یعنی وقتی 30 ملیون تومن سفته میدی باید حقوقت 2,500,000 باشه .
    برنامه نویسه خوب هیچوقت بیکار نمیمونه,

کاربر دائمی آواتار fakhravari
    محل زندگی
    بوشهر

سلام . من به کار برنامه نویسی وب علاقه مند هستم و 8 سالی کارکردم ولی پولی که در این 8 سال ازش در آوردم یک میلیون تو مان هست!! من کارمو دوست دارم ولی نمیتونم ازش پول در آرم چون هرجا رزومه فرستادم یا مصاحبه رفتم نخواستنم و بیرونم مشتری پیدا نمی کنم و اگه پیدا کنم حاضر نیست بیش از 50 ، 100 تومن بابت سایت بهم پول بده!! به نظرتون اشکال کار من کجاس؟؟؟ من به این نتیجه رسیدم لاغرم بد قیافم به خاطر اینه یا شایدم رشتم کامپیوتر نیست به خاطر اونه.نمی دونم شایدم دنبال شغل اشتباهی رفتم . من به PHP و Asp.Net مسلطم . آقا هر جا تو تهران بهم ماهی 400 تومن حقوق بدن + یجای خوابی که روی سنگم باشه ولی سقف دار باشه کار میکنم. من یک برنامه نویس گرسنه هستم
    تازه خدمتمو تموم کردم ، گفتم برم Asp Mvc رم یاد بگیم یه ماهم رون اون وقت گذاشتم ولی الان احساس میکنم همه زحماتم از دست رفته . به windows form مم تسلط دارم . حتی میتونم با یه نوتپد و یع دات نت فریمورک برنامه تحت ویندوز درس کنم.اینقد ناامید شدم دستم نمیاد این مطلبو تایپ کنم
    برنامه نویسی نیاز نیست که رشتت کامپیوتر باشه
    اما وقتی رشتت کامپیوتر از همون دوران شروع با افراد کامپیوتری برخورد داری و بیشتر تو این زمینه فعالیت داری. و سرشناستر میشی

در مورد بازار کار = شما هر جا بری رزومه بدی به هر حال بسته به نیاز شرکت و مهارت شما، شما میگیرن و حقوق و مزایا ثابته
    متاسفانه صنف نرم افزار ما خیلی عقبه تو همایت از این شغل. و تاسفم میخورم برای این همه بی توجهی

تاپیک های مشابه

1. چرا من نمیتونم با VS.net2010 در IIS7 پروژه وب ایجاد کنم؟
    نوشته شده توسط Mostafa_Sabeti در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 03 اسفند 1389, 11:46 صبح
  2. چرا من نمیتونم محتویات سایت رو ببین
    نوشته شده توسط delphi5 در بخش گفتگو با مسئولین سایت، درخواست و پیشنهاد
    پاسخ: 2
    آخرین پست: پنج شنبه 16 شهریور 1385, 16:01 عصر
  3. چرا من نمیتونم یه برنامه غیر دلفی رو بصورت پنجره مخفی اجرا کنم؟
    نوشته شده توسط arash_ebrahimi_nk در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 10
    آخرین پست: یک شنبه 15 مرداد 1385, 11:06 صبح
  4. چرا من نمیتونم با Oledb سرچ کنم؟
    نوشته شده توسط vbapr2005 در بخش VB.NET
    پاسخ: 6
    آخرین پست: سه شنبه 17 آبان 1384, 00:57 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید