نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: برای ایجاد یک برنامه ثبت مشخصات مشتری از چه نوع دیتابیسی باید استفاده شود؟

Question برای ایجاد یک برنامه ثبت مشخصات مشتری از چه نوع دیتابیسی باید استفاده شود؟ ** Solved**

با سلام خدمت تمام دوستان و اساتید محترم :

شاید سوال من مبتدی باشه اما باور کنید خیلی جستجو کردم اما هنوز به جواب منطقی نرسیدم .

من یک برنامه دارم مینویسم که مشخصات یک سری مشتری رو دریافت میکنه مانند ( تصویر , مشخصات کلی : نام - نام خانوادگی و . . . .- مدارک تحصیلی تصویر با پی دی اف ) .

حالا این برنامه لازم هست که در سیستم چندین موسسه نصب بشه به طور جداگانه . یعنی هر موسسه این نرم افزار رو تهیه می کنه و در سیستم خودش نصب و اجرا می کنه .

حالا برای این برنامه من از چه نوع دیتا بیسی استفاده کنم ؟ آیا باید SQL Server نصب باشه در هر سیستم ( که واقعا ادیت می کنه چون حتی نمی دونم آیا امکان این هست که در نصب برنامه SQL Server هم نصب بشه اما با Setup سفارشی خودم . )

دانش من در حد استفاده از
    Entity Framework هست یا Local DB .

حالا برای این برنامه از کدوم از این روش ها باید استفاده کنم ؟ آیا این برنامه اینقدر سنگین هست که فقط باید از SQL Server استفاده بشه ؟ چون در سایت ماکروسافت نوشته است که Local DB تا جداکثر 10 گیگابایت اطلاعات رو پشتیبانی میکنه نه بیشتر . خب برنامه من دیتا های زیادی رو به عنوان تصویر و فایل پی دی اف دریافت میکنه .

ممنون میشم . پاسخ بدید چون واقعا کارم متوقف شده و نمی دونم چیکار کنم .

ممنون پیشاپیش .

آخرین ویرایش به وسیله computer_prospect : پنج شنبه 09 دی 1395 در 20:37 عصر

کاربر دائمی آواتار dr.pantagon
    محل زندگی
    پاریس کوچولو

نقل قول: برای ایجاد یک برنامه ثبت مشخصات مشتری از چه نوع دیتابیسی باید استفاده شود؟

واقعا فکر میکنین 10 گیگ اطلاعات دارین !!!
    جواب سوال رو یه جورایی خودتون دادین دیگه اگر فکر میکنیم 10 گیگ بیشتر اطلاعات دارین باید از نسخه نصبی و اینجین استفاده کنین و اگر نیست که اکسپرس هم جواب میده دیگه

نقل قول: برای ایجاد یک برنامه ثبت مشخصات مشتری از چه نوع دیتابیسی باید استفاده شود؟

بله . به دلیل اینکه در این برنامه مدارک مشتری ها گرفته می شود و ذخیره می شود مانند مدارک تحصیلی( دبیرستان - کاردانی - لیسانس و بیشتر ) + شناسنامه + کارت ملی + مدارک اضافه اگر موجود باشه مثل زبان انگلیسی. و مدارک یا عکس هست یا پی دی اف . شما حساب بکنید چقدر اطلاعات میشه . در یکسال ججم دیتابیس بالا می ره .
    یعنی باید در سیستم هر کدام از موسسات SQL Server نصب بکنم و بعد فایل دیتابیس رو Restore کنم (Attach) در هر کدوم سیستم ها ؟

سلام دوست عزیز. فعلا همون لوکال استفاده کنید البته اگه میدونید نمیخوان شبکه کنن. اگه دیدید مثلا بعد از دو سال اطلاعات خیلی زیاد شد اونموقع نیاز به مدیر سیستم دارن که شما زحمت میکشی بهش میگی اس کیو ال سرور رو نصب کنه و شما فقط کار اتچ کردن رو انجام میدی.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران

سلام دوست عزیز،
    اولا اینکه اگه میتونی، آدرس فایل هاتو توی دینابیس ذخیره کن تا حجم دیتا پایین بیاد، و در این صورت نیاز به استفاده از سرور رو نداری و با اکسپرس کارت حل میشه.
    ولی اگه به هر دلیلی نمیشه یا نمیخوای باید از sql server استفاده کنی

واقعا تشکر میکنم از همه شما دوستان مهربانم .

خیلی لطف کردید

ممنون .

تاپیک های مشابه

1. سوال: آیا زبان جاوا برای نوشتن یک برنامه ی تحت وب از php و asp.net بهتر است؟؟ (دلایلتونو بگین)
    نوشته شده توسط golsa_6 در بخش Java EE : نگارش سازمانی جاوا
    پاسخ: 6
    آخرین پست: چهارشنبه 29 مرداد 1393, 21:24 عصر
  2. پاسخ: 3
    آخرین پست: جمعه 03 مرداد 1393, 14:53 عصر
  3. سوال: برای ایجاد یک برنامه نمایش تصویر چه کارانجام دهم ؟
    نوشته شده توسط sayyadhunter1366 در بخش VB.NET
    پاسخ: 1
    آخرین پست: جمعه 16 مرداد 1388, 13:11 عصر
  4. سوال: ايجاد يك برنامه ثبت نظرات ....
    نوشته شده توسط karim orooji در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 1
    آخرین پست: شنبه 20 تیر 1388, 21:39 عصر
  5. سوال: کمک برای ایجاد یک برنامه
    نوشته شده توسط amir4_1363 در بخش Access
    پاسخ: 3
    آخرین پست: دوشنبه 13 آبان 1387, 15:49 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار