نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: درخواست راهنمایی و کمک در مورد کار با sqlserver filetable در محیط دات نت

کاربر دائمی آواتار moferferi
    محل زندگی
    اصفهان

درخواست راهنمایی و کمک در مورد کار با sqlserver filetable در محیط دات نت

سلام
    من واسه یه برنامه ، نایز دارم فایل ها را به روش filetable ذخیره کنم.
    نیاز به یه نفر دارم که بتونه کمک کنه بخش آپلود و دانلود فایل توی filetable را پیاده سازی کنه.
    اگه کسی سمپل و یا نمونه ای داره که بتونه کمک کنه یا بزاره همینجا و اگه کسی هم واسه اینکار هزینه ای بخواد مبلغ را بگه در خدمتم

کاربر دائمی آواتار alireza_s_84
    محل زندگی
    اهواز

نقل قول: درخواست راهنمایی و کمک در مورد کار با sqlserver filetable در محیط دات نت

نقل قول نوشته شده توسط moferferi مشاهده تاپیک
    سلام
    من واسه یه برنامه ، نایز دارم فایل ها را به روش filetable ذخیره کنم.
    نیاز به یه نفر دارم که بتونه کمک کنه بخش آپلود و دانلود فایل توی filetable را پیاده سازی کنه.
    اگه کسی سمپل و یا نمونه ای داره که بتونه کمک کنه یا بزاره همینجا و اگه کسی هم واسه اینکار هزینه ای بخواد مبلغ را بگه در خدمتم
    اگر نیاز به ذخیره سازی بصورت دایرکتوری و ساختار دایرکتوری دارین از FileTable استفاده کنید. در غیر اینصورت بهتره از FileStream استفاده کنید چون سربار کمتری نسبت به FileTable داره.
    FileTable دارای ستونهای محاسبه شده (ComputedColumn) هست که بیشتر مواقع هیچ نیازی به اونها نداریم و فقط سربار اضافی پردازش رو موقع کار با فایلها برای سرور دارن.
    در مورد اپلود و دانلود هم به دو شکل میتونید عمل کنید اگر حجم فایل شما از 512 کیلوبایت کمتر باشه بطور مستقیم از دستورات TSql برای افزودن فایل استفاده کنید در غیر اینصورت از SqlStream استفاده کنید.
    همچنین لازمه بگم که خود FileTable از فایل استریم برای ذخیره سازی و مدریت سیستم فایل استفاده میکنه. که بیشتر مواقع واقعا نیازی به ساختار اون نیست و همون جدوال معمولی با فعالسازی فایل استریم برای اهداف ما کفایت میکنه.
    اگر قصد استفاده از این تکنولوژی خیلی خوب رو دارین باید این رو مدنظر داشته باشین که هیچ هاستی در حال حاضر FileStream رو برای Sql Server فعال نمیکنه و باید از VPS استفاده کنید.

محل زندگی
    اصفهان

نقل قول: درخواست راهنمایی و کمک در مورد کار با sqlserver filetable در محیط دات نت

بسیار ممنون از پاسخ گویی شما
    برنامه را روی هاست نمیزارم.سرور اختصاصی هست
    و اینکه من میخوام یه برنامه بایگانی اسناد طراحی کنم.حجم فایل ها هم بستگی به کیفیت اسکن ، ممکنه بین 200 کیلوبایت تا 1 مگ باشه.
    نظر شما چیه؟
    فایل تیبل و یا فایل استریم؟
    اگه حجم تمام فایل ها نهایتا 1 مگ باشه آیا روش فایل باینری میتونه جوابگو باشه؟

کاربر دائمی آواتار alireza_s_84
    محل زندگی
    اهواز

نقل قول نوشته شده توسط moferferi مشاهده تاپیک
    بسیار ممنون از پاسخ گویی شما
    برنامه را روی هاست نمیزارم.سرور اختصاصی هست
    و اینکه من میخوام یه برنامه بایگانی اسناد طراحی کنم.حجم فایل ها هم بستگی به کیفیت اسکن ، ممکنه بین 200 کیلوبایت تا 1 مگ باشه.
    نظر شما چیه؟
    فایل تیبل و یا فایل استریم؟
    اگه حجم تمام فایل ها نهایتا 1 مگ باشه آیا روش فایل باینری میتونه جوابگو باشه؟
    از اونجا که بایگانی اسناد مستلزم پوشه بندی هست باید از FileTable استفاده کنید چون امکانات کاملی برای کار با ساختارهای درختی در اختیار شما میذاره.
    استفاده مستقیم از فایل باینری بخاطر تاثیر بسیار منفی رو سرعت پایگاه داده حتی برای عکسهای با حجم کم توصیه نمیشه.

محل زندگی
    اصفهان

من با راه اندازی فایل تیبل مشکلی ندارم.ولی با ارسال فایل و پوشه سازی از طریق محیط دات نت هنوز به نتیجه ای نرسیدم.اگه سمپل آماده ای دارین و یا میتونید بنویسد هزینه اون را خدمتتون پرداخت میکنم.
    09131686602

تاپیک های مشابه

1. حرفه ای: آموزش ريپورتينگ سرويس (SSRS) (Sql Service Report Server) در محيط دات نت
    نوشته شده توسط myaffa در بخش ابزارهای گزارش سازی
    پاسخ: 18
    آخرین پست: جمعه 26 خرداد 1391, 23:10 عصر
  2. سوال: درخواست راهنمایی و کمک در خصوص عدم نمایش صحیح وب سایت طراحی شده در IE
    نوشته شده توسط davood59 در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 3
    آخرین پست: دوشنبه 21 فروردین 1391, 11:13 صبح
  3. سوال: کار با اینستال شیلد 12 و دات نت
    نوشته شده توسط shahlay در بخش تولید و توسعه برنامه های Setup و Install
    پاسخ: 1
    آخرین پست: چهارشنبه 27 آبان 1388, 10:37 صبح
  4. پاسخ: 3
    آخرین پست: پنج شنبه 14 آبان 1388, 10:11 صبح
  5. بخش کار با کامپوننتها و ابزارها برای دات نت.
    نوشته شده توسط hdv212 در بخش C#‎‎
    پاسخ: 8
    آخرین پست: سه شنبه 02 مرداد 1386, 23:16 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •