نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: پروژه جاوا

پروژه جاوا

سلام، من یک پروژه باید انجام بدم، که می خوام کاربر بتونه نقشه ترسیم کنه بعد رنگش کنه، می خوام برای ترسیم نقشه راهنماییم کنید، من هدف ام اینه که هر تکه از نقشه رو به صورت یک node در گراف در نظر بگیرم ولی نمی دونم چه جوری می تونم این بخش ها رو از هم متمایز کنم. یعنی نمی دونم چه المانی از هر بخش بسته را نگه دارم تا بشه باهاش کار کرد. ممنون میشم هر کس میتونه راهنماییم کنه.
    آخرین ویرایش به وسیله zeynab100 : سه شنبه 14 دی 1395 در 23:06 عصر

کاربر دائمی آواتار vahid-p
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: پروژه جاوا

فقط محض اینکه بی تفاوت نبوده باشم نسبت به این تاپیک و امیدوارم اگر دوستان وقت داشته باشند، کمکتون کنند. (چون بد موقعی، تایم امتحانات، موضوع نچندان ساده ای رو مطرح کردید از راهنمایی کردن به معنای واقعی کلمه عاجزم)
    از اونجایی که کار گرافیکیه، جذاب به نظر میاد.

هر چند اینکار رو قبلا انجام ندادم که بتونم راه آزمایش شده ای رو بهتون بگم، ولی ایده کلیتون به نظر من درسته. هر چند خود کامپوننتها به صورت یک درخت به هم متصل میشن و روی صفحه نمایش داده میشن، اما همین گرافی که شما تهیه میکنید هم باعث میشه بتونید هر وقت خواستید از روی گراف اولیه نقشه نهایی رو ترسیم کنید. (برخی پارامترهای المانهای گرافتون میتونه مثلا نوع شیء، اشاره گر به کامپوننت گرافیکی شیء مورد نظر، اندازه، موقعیت نسبت به پدرش و موقعیت مطلق، جهت و... باشه)
    به هر حال شما وقتی المان ها رو در صفحه قرار دادید (ممکنه اکثرا از JLabel استفاده کنید)، با کلیک بر روی هر کامپوننت اون شی رو بدست میارید، در نتیجه شیء نظیرش در گراف رو هم خواهید داشت (یا با جستجو ساده بدست میارید). میتونید رنگ و... رو تعیین کنید و نقشه رو آپدیت کنید.

به نظرم نکته خاصی نداره و بیشتر دقت در طراحی رو میطلبه که در آخر چیزی که میخواید از آب در بیاد.

موفق باشید

موفق باشید

نقل قول نوشته شده توسط vahid-p مشاهده تاپیک
    فقط محض اینکه بی تفاوت نبوده باشم نسبت به این تاپیک و امیدوارم اگر دوستان وقت داشته باشند، کمکتون کنند. (چون بد موقعی، تایم امتحانات، موضوع نچندان ساده ای رو مطرح کردید از راهنمایی کردن به معنای واقعی کلمه عاجزم)
    از اونجایی که کار گرافیکیه، جذاب به نظر میاد.

هر چند اینکار رو قبلا انجام ندادم که بتونم راه آزمایش شده ای رو بهتون بگم، ولی ایده کلیتون به نظر من درسته. هر چند خود کامپوننتها به صورت یک درخت به هم متصل میشن و روی صفحه نمایش داده میشن، اما همین گرافی که شما تهیه میکنید هم باعث میشه بتونید هر وقت خواستید از روی گراف اولیه نقشه نهایی رو ترسیم کنید. (برخی پارامترهای المانهای گرافتون میتونه مثلا نوع شیء، اشاره گر به کامپوننت گرافیکی شیء مورد نظر، اندازه، موقعیت نسبت به پدرش و موقعیت مطلق، جهت و... باشه)
    به هر حال شما وقتی المان ها رو در صفحه قرار دادید (ممکنه اکثرا از JLabel استفاده کنید)، با کلیک بر روی هر کامپوننت اون شی رو بدست میارید، در نتیجه شیء نظیرش در گراف رو هم خواهید داشت (یا با جستجو ساده بدست میارید). میتونید رنگ و... رو تعیین کنید و نقشه رو آپدیت کنید.

به نظرم نکته خاصی نداره و بیشتر دقت در طراحی رو میطلبه که در آخر چیزی که میخواید از آب در بیاد.

موفق باشید

موفق باشید
    ممنونم که بی تفاوت نبودید، شما هم موفق باشید.

سلام
    کسی با ابزار شبیه ساز cloudsim کار کرده؟

کاربر دائمی آواتار vahid-p
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط rasool21 مشاهده تاپیک
    سلام
    کسی با ابزار شبیه ساز cloudsim کار کرده؟
    برای سوال جدید، تاپیک جدید ایجاد کنید.
    آخرین ویرایش به وسیله vahid-p : پنج شنبه 07 بهمن 1395 در 13:24 عصر

تاپیک های مشابه

1. سوال: استفاده از کد Html داخل پروژه جاوا
    نوشته شده توسط golsa_6 در بخش Java SE : نگارش استاندارد جاوا
    پاسخ: 1
    آخرین پست: یک شنبه 25 تیر 1391, 19:15 عصر
  2. کمک درمورد پروژه جاوا
    نوشته شده توسط fanus.com در بخش برنامه‌نویسی جاوا
    پاسخ: 6
    آخرین پست: شنبه 11 تیر 1390, 15:14 عصر
  3. سوال: پروژه جاوا
    نوشته شده توسط daneshju17 در بخش برنامه‌نویسی جاوا
    آخرین پست: یک شنبه 04 اردیبهشت 1390, 08:28 صبح
  4. سوال: ایجاد installer برای پروژه جاوا همراه با برنامه های مورد نیاز
    نوشته شده توسط leily2000 در بخش بحث و گفتگو در مورد فناوری های مرتبط با جاوا
    آخرین پست: شنبه 10 مرداد 1388, 08:34 صبح
  5. ایجاد installer برای پروژه جاوا
    نوشته شده توسط eclipse_my_edition در بخش Java SE : نگارش استاندارد جاوا
    پاسخ: 9
    آخرین پست: چهارشنبه 22 خرداد 1387, 11:37 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •