نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: کمک کنید طریقه استفاده از query string

کمک کنید طریقه استفاده از query string

با سلام و عرض خسته نباشید
    دوستان لطفا کمکم کنید اگه اینکارو انجام ندم بیکار میشم خواهش میکنم کمکم کنید.
    سیستم وردپرس سایتی ساختیم و اپلیکیشن اندرویدی نیز ساختیم اپلیکیشن قسمتی برای خرید درون برنامه ای نرخ دارد یعنی میتوانند نرخ بخرند نرخ ها برای قیمت دادن به سایر اگهی هاست این اپلیکیشن بالعکس دیوار است و توش نیازاتون رو میذارید بقیه نرخ میدن
    بعد سایت هم درگاه داره میخوام درگاه سایت به اپلیکیشن وصل شه مثلا کسی نرخ از سایت خرید کرد بعد پرداخت موفق فقط پرداخت موفق اونو به اپلیکیشن بفرسته و ثبت شه فروشگاه با ووکامروس ساخته شده
    تنها میخوام دو قسمت قیمت و شماره سفارش رو برگردونه به اپلیکیشن
    اگه کمکم کنید زندگیمو نجات دادید ممنونم اساتید

نقل قول: کمک کنید طریقه استفاده از query string

ببخشید قصد ایجاد اسپم ندارم ولی لطفا خواهش میکنم کمک کنید 18 سالمه کارم و همه چیم رو از دست میدم اگه نشه خواهش میکنم

نقل قول نوشته شده توسط moharek مشاهده تاپیک
    ببخشید قصد ایجاد اسپم ندارم ولی لطفا خواهش میکنم کمک کنید 18 سالمه کارم و همه چیم رو از دست میدم اگه نشه خواهش میکنم
    سلام
    دوست عزیز امیدوارم مشکلی برات پیش نیاد و کار و زندگیت و از دست ندی
    معمولا پرداخت درون برنامه ای یا با کمک بازار یا بوسیله google play انجام میشه برای نرم افزار اندروید. اگر سوالت و تو قسمت اندروید بپرسی حتما جواب بهتری میگیری
    ولی اگر میخوای ماژول پرداخت آنلاین برای سایتت بنویسی میتونی سرچ کنی و درگاه پرداخت آماده که قبلا برای وردپرس نوشته شده استفاده کنی.
    ارسال اطلاعات از سایت به برنامه هم معمولا با restfull api و بصورت json انجام میشه
    توی php برای ارسال اطلاعات میتونی از تابع json_encode و برای دریافت اطلاعات از json_decode استفاده کنی
    برای ارسال و دریافت اطلاعات داخل برنامه اندروید باید بازم سوالت و تو انجمن اندروید بپرسی

در ضمن عنوان تاپیک هیچ ربطی به سوالت نداره

نقل قول نوشته شده توسط numberone1 مشاهده تاپیک
    سلام
    دوست عزیز امیدوارم مشکلی برات پیش نیاد و کار و زندگیت و از دست ندی
    معمولا پرداخت درون برنامه ای یا با کمک بازار یا بوسیله google play انجام میشه برای نرم افزار اندروید. اگر سوالت و تو قسمت اندروید بپرسی حتما جواب بهتری میگیری
    ولی اگر میخوای ماژول پرداخت آنلاین برای سایتت بنویسی میتونی سرچ کنی و درگاه پرداخت آماده که قبلا برای وردپرس نوشته شده استفاده کنی.
    ارسال اطلاعات از سایت به برنامه هم معمولا با restfull api و بصورت json انجام میشه
    توی php برای ارسال اطلاعات میتونی از تابع json_encode و برای دریافت اطلاعات از json_decode استفاده کنی
    برای ارسال و دریافت اطلاعات داخل برنامه اندروید باید بازم سوالت و تو انجمن اندروید بپرسی

در ضمن عنوان تاپیک هیچ ربطی به سوالت نداره
    استاد سپاسگذارم از گذاشتن وققتون شرمنده تازه به جمع شما پیوستم نمیدونستم عذرمیخوام رعاست میشه عنوان تاپیک و...
    استاد پرداخت درون برنامه ای نوشته شده است و وصل هم هست و روی سایت هم درگاه پردلخت زرین پال موجود است روی اپلیکیشن هم درگاه زرین پال گذاشتیم ببخشید سیستم فروشگاه سایت ووکامروس است بعد میخوام اطلاعات رو پس از وصل شدن به درگاه بانک و پرداخت فقط شماره سفارش و مبلغ رو اپلیکیشن بفرسته در مورد تابع json_encode یکم توضیح میدید چون وصل نئنکردم تا امشب وقت دارم استاد لطفا کمک کنید یه دنیا ممنونم

البته میخوام یه true و false هم بفرسته

تاپیک های مشابه

1. سوال: نحوه انتقال اطلاعات بین صفحات با استفاده از query string
    نوشته شده توسط khanlo.javid در بخش PHP
    پاسخ: 1
    آخرین پست: پنج شنبه 27 بهمن 1390, 17:19 عصر
  2. آموزش: نحوه استفاده از query string در gridview
    نوشته شده توسط __masoud__ در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 10
    آخرین پست: شنبه 17 اردیبهشت 1390, 11:01 صبح
  3. سوال: استفاده از query string در hyperlink یک gridview