نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: همکاری برنامه نویس جهت استارتاپ tview در اصفهان

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

همکاری برنامه نویس جهت استارتاپ tview در اصفهان

با سلام
    بنده بیشتر از 4 سال در دو پروژه نسبتا بزرگ فولادی در رده بالا مستقیما فعال بودم و به عنوان سرپرست کنترل پروژه ، مدیر تولید و مدیر فنی و مهندسی فعالیت کردم . بنا بر شرایطی طی یک موقعیت کاری حدود 9 ماه با یک شرکت بازرگانی و توزیع همکاری نمودم که در این زمان با مفاهیم بازاریابی و فروش آشنا شدم که نقطه تحولی در زندگی من بود . سپس دو دوره انلاین کارآفرینی دانشگاه مریلند آمریکا را طی نمودم ( سایت coursera) و در دوره ها و همایش های استازتاپی و همفکر شرکت کردم و ... . با مطالعات و آموزش هایی که دیدم با توجه به دور بودن مبحث صنعت از بحث دنیای نوین تجارت الکترونیک و بسترهای نوین بازار بر روی چندین طرح و پروژه کار کردم که همگی بر اساس مشکلاتی بود که در طول 5 سال گذشته با آنها درگیر بودم. در نهایت هم اکنون پروژه tview پس از آماده شدن طرح کار و مدل کسب و کار و همچنین برآوردهای لازم همانند درآمد، هزینه، رقابت در بازار،مشتریان و ... و در فاز بعدی انجام تحقیقات لازم در بعد میدانی و طرح پرسشنامه ، آماده ورود به فاز اجرا شده است.
    با توجه به اینکه نفرات فنی جهت تولید محتوا، بازاریابی و برنامه ریزی توسعه کار معین شده اند لذا از دوستان برنامه نویس متخصص در زمینه طراحی وب ( ترجیحا php / mysql) که آمادگی حضور در یک تیم استارتاپی را دارند دعوت به همکاری می شود . نیاز پروژه طراحی وب سایت بر اساس طرح آماده شده می باشد.
    (همچنین تعدادی دیگر طرح تدوین شده است که در حال بررسی و نهایی شدن می باشد و پس از قطعی شدن شرایط tview و امکان تشکیل تیم قوی آماده ورود به مرحله اجرا می باشد)
    دوستان برنامه نویس که علاقه به کارآفرینی و تیم های استارتاپی دارند جهت اطلاعات بیشتر به وبگاه موقت اطلاع رسانی پروژه به آدرس tview.vcp.ir مراجعه و یا از آدرس
    https://drive.google.com/open?id=0B3...0N3ak5JWWFDQjQ نسبت به دریافت فرم همکاری و ارسال به tview.project@gmail.com اقدام فرمایند . فرم با فرمت docs می باشد، آن را دانلود و پس از پر کردن ارسال نمایید . (همچنین این سایت موقت بوده و تا زمان آماده شدن طرح اصلی فعال است .)
    همچنین شرایط فعلی و گام های بعدی پروژه tview در سایت فعلی قرار خواهد گرفت .
    علاقه مندان به خلق رویداد استارتاپی در صورت تمایل با پر کردن فرم همکاری می توانند کانال ارتباطی جهت پروژه های دیگر بازنموده و زمینه همکاری را فراهم نمایند .
    آینده ساختنی است نه آمدنی و به قول دانشجویان آمریکایی ( به خصوص هاروارد) ساختن یک شغل از پیدا کردن شغل راحت تر است .
    آخرین ویرایش به وسیله yazdani61 : شنبه 18 دی 1395 در 11:06 صبح

تاپیک های مشابه

1. استخدام برنامه نویس اندروید و IOS در اصفهان
    نوشته شده توسط itn-memar در بخش آگهی های استخدام
    پاسخ: 0
    آخرین پست: یک شنبه 26 خرداد 1392, 12:28 عصر
  2. جذب برنامه نویس ASP.NET - C#‎ در اصفهان
    نوشته شده توسط V60 در بخش آگهی های استخدام
    پاسخ: 0
    آخرین پست: شنبه 19 فروردین 1391, 10:15 صبح
  3. جذب برنامه نویس ASP.NET - C#‎ در اصفهان
    نوشته شده توسط V60 در بخش آگهی های استخدام