نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: همکاری برنامه نویس جهت استارتاپ tview در اصفهان

همکاری برنامه نویس جهت استارتاپ tview در اصفهان

با سلام
    بنده بیشتر از 4 سال در دو پروژه نسبتا بزرگ فولادی در رده بالا مستقیما فعال بودم و به عنوان سرپرست کنترل پروژه ، مدیر تولید و مدیر فنی و مهندسی فعالیت کردم . بنا بر شرایطی طی یک موقعیت کاری حدود 9 ماه با یک شرکت بازرگانی و توزیع همکاری نمودم که در این زمان با مفاهیم بازاریابی و فروش آشنا شدم که نقطه تحولی در زندگی من بود . سپس دو دوره انلاین کارآفرینی دانشگاه مریلند آمریکا را طی نمودم ( سایت coursera) و در دوره ها و همایش های استازتاپی و همفکر شرکت کردم و ... . با مطالعات و آموزش هایی که دیدم با توجه به دور بودن مبحث صنعت از بحث دنیای نوین تجارت الکترونیک و بسترهای نوین بازار بر روی چندین طرح و پروژه کار کردم که همگی بر اساس مشکلاتی بود که در طول 5 سال گذشته با آنها درگیر بودم. در نهایت هم اکنون پروژه tview پس از آماده شدن طرح کار و مدل کسب و کار و همچنین برآوردهای لازم همانند درآمد، هزینه، رقابت در بازار،مشتریان و ... و در فاز بعدی انجام تحقیقات لازم در بعد میدانی و طرح پرسشنامه ، آماده ورود به فاز اجرا شده است.
    با توجه به اینکه نفرات فنی جهت تولید محتوا، بازاریابی و برنامه ریزی توسعه کار معین شده اند لذا از دوستان برنامه نویس متخصص در زمینه طراحی وب ( ترجیحا php / mysql) که آمادگی حضور در یک تیم استارتاپی را دارند دعوت به همکاری می شود . نیاز پروژه طراحی وب سایت بر اساس طرح آماده شده می باشد.
    (همچنین تعدادی دیگر طرح تدوین شده است که در حال بررسی و نهایی شدن می باشد و پس از قطعی شدن شرایط tview و امکان تشکیل تیم قوی آماده ورود به مرحله اجرا می باشد)
    دوستان برنامه نویس که علاقه به کارآفرینی و تیم های استارتاپی دارند جهت اطلاعات بیشتر به وبگاه موقت اطلاع رسانی پروژه به آدرس tview.vcp.ir مراجعه و یا از آدرس
    https://drive.google.com/open?id=0B3...0N3ak5JWWFDQjQ نسبت به دریافت فرم همکاری و ارسال به tview.project@gmail.com اقدام فرمایند . فرم با فرمت docs می باشد، آن را دانلود و پس از پر کردن ارسال نمایید . (همچنین این سایت موقت بوده و تا زمان آماده شدن طرح اصلی فعال است .)
    همچنین شرایط فعلی و گام های بعدی پروژه tview در سایت فعلی قرار خواهد گرفت .
    علاقه مندان به خلق رویداد استارتاپی در صورت تمایل با پر کردن فرم همکاری می توانند کانال ارتباطی جهت پروژه های دیگر بازنموده و زمینه همکاری را فراهم نمایند .
    آینده ساختنی است نه آمدنی و به قول دانشجویان آمریکایی ( به خصوص هاروارد) ساختن یک شغل از پیدا کردن شغل راحت تر است .
    آخرین ویرایش به وسیله yazdani61 : شنبه 18 دی 1395 در 11:06 صبح

کاربر دائمی آواتار juza66
    محل زندگی
    هفت تپه - 7hill

نقل قول: همکاری برنامه نویس جهت استارتاپ tview در اصفهان

سلام

بسلامتی ایشاا.. موفق باشید. من برنامه نویس وب و ویندوز هستم و بصورت پروژه ای و از راه دور در خدمتم. avasoft.blog.ir

فقط یکی دوسوال پیش میاد:
    1.کسی که این همه سوابق خوب دارد ایا نیازمند یک وبسایت جهت معرفی استارت اپ ندارد؟! چرا از یک هاست رایگان؟! چرا یک فرم همکاری بصورت pdf؟!
    نمیشد یک وبسایت طراحی کنید و ایده تون رو درون اون بذارید با یک فرم قابل پر کردن واس کسی که میخواد همکاری کنه؟!

2. چرا ایمیل کاری تون رو بصورت تکس میذارید در معرفی؟! ایا از برنامه های که ایمیل و شماره ها رو جمع میکنن و شروع میکنن به ارسال هزاران اسپم مطلع نیستین؟! چرا یک ایمیل با نام وبسایت ندارید؟!

3. چرا نمونه کارهاتون در وب نمیذارید؟! چرا افراد رو براساس اسناد جذب نمی کنید؟!

اگر میبنین من همیشه از وبلاگ استفاده میکنم. اگر متوجه حضور من در اکثرا استخدامی ها در وب هست. واس اینه که من خودم شاغلم و تنها سرگرمی و درآمد دومم از طریق برنامه نویسی و نیاز مبرمی به این استخدامی ها ندارم و فقط صرفاً جهت بالا بردن تجربست.

موفق باشی دوست من. ایشاا هر ایرانی و هم وطن من هر ایده ای داره موفق باشه.

فضای استارتاپی

در صورتی که بخواهیم با فضای استارتاپی آشنا شویم می توان معروفترین مثال را از سیلیکون ولی زد . جایی که زادگاه بسیاری از استارتاپ ها بوده است از گوگل و فیسبوک تا دراپ باکس و تلگرام و ...
    . استارتاپ ها در ایران نیز مدتی است که فعال شدهاند و با ورود تعدادی از ایرانیان خارج از کشور و متخصص در سرمایه گذاری شرکت هایی مانند آوا ، مپس و ... راه اندازی شد که نتیجه آن استارتاپ هایی مانند دیجی کالا ، تخفیفان ، کافه بازار ، شیپور ، اسنمپ ، تپسی و ... بوده است . به طور معمول در هر تیم استارتاپی این نفرات هستند که باید روی یک ایده خلاقانه کار کنند . هنگامی که ایده به مرحله شکوفایی و اجرا برسد شتابدهنده ها آماده ورود بوده و بخشی از سرمایه گذاری و معرفی به شبکه سرمایه گذاری و بازار را انجام خواهند داد .
    توصیه می شود هر تیم استارتاپی حداقل از دو نفر تشکیل شده باشد : متخصص فنی که در اینجا برنامه نویس می باشد و باید تمرکز و توانایی خود را جهت مهارت فنی و تخصصی خود استفاده نماید و نفر برنامه ریزی و استراتزی پروژه که باید جهت شناخت بازار ، بازاریابی ، ایجاد کانال ها ، آنالیز و تحلیل بازخوردها، انالیز و تحلیل مدل کاری و ... تخصص داشته باشد . در کنار این می توان بسته به ایده نسبت به تولید کننده محتوا و همچنین گرافیست(که مهم هم می باشد) اقدام نمود .
    به هر حال این انتخاب نفرات است که دید کارمندی را می پسندند و یا تمایل به خلق کسب و کار خود دارند .
    آخرین ویرایش به وسیله yazdani61 : شنبه 18 دی 1395 در 11:01 صبح

نقل قول: همکاری برنامه نویس جهت استارتاپ tview در اصفهان

نقل قول نوشته شده توسط juza66 مشاهده تاپیک
    سلام

بسلامتی ایشاا.. موفق باشید. من برنامه نویس وب و ویندوز هستم و بصورت پروژه ای و از راه دور در خدمتم. avasoft.blog.ir

فقط یکی دوسوال پیش میاد:
    1.کسی که این همه سوابق خوب دارد ایا نیازمند یک وبسایت جهت معرفی استارت اپ ندارد؟! چرا از یک هاست رایگان؟! چرا یک فرم همکاری بصورت pdf؟!
    نمیشد یک وبسایت طراحی کنید و ایده تون رو درون اون بذارید با یک فرم قابل پر کردن واس کسی که میخواد همکاری کنه؟!

2. چرا ایمیل کاری تون رو بصورت تکس میذارید در معرفی؟! ایا از برنامه های که ایمیل و شماره ها رو جمع میکنن و شروع میکنن به ارسال هزاران اسپم مطلع نیستین؟! چرا یک ایمیل با نام وبسایت ندارید؟!

3. چرا نمونه کارهاتون در وب نمیذارید؟! چرا افراد رو براساس اسناد جذب نمی کنید؟!

اگر میبنین من همیشه از وبلاگ استفاده میکنم. اگر متوجه حضور من در اکثرا استخدامی ها در وب هست. واس اینه که من خودم شاغلم و تنها سرگرمی و درآمد دومم از طریق برنامه نویسی و نیاز مبرمی به این استخدامی ها ندارم و فقط صرفاً جهت بالا بردن تجربست.

موفق باشی دوست من. ایشاا هر ایرانی و هم وطن من هر ایده ای داره موفق باشه.
    دوست عزیزم سلام
    همانطور که گفتم من تا کنون در زمینه فعالیت های صنعتی و تولیدی مشغول بودم . روزی که به دلایلی تصمیم به ترک پروژه و حضور در یک شرکت بازرگانی گرفتم به نوعی دید من از فضای صرف صنعتی و محیط تولیدی ( آچار و چرخ دنده و گگیربکس و ... ) جدا شد و با دنیای بازاریابی و فروش آشنا شدم که بسیار برای من جذاب بود و زمینه ای بود برای پیشرفت . حال این دید را با مهندسی که مورد علاقه من بود ترکیب کردم .
    در زمینه وبسایت چون 2 طرحی که روی آن کار می کنم بسیار زمانبر بوده و مراحل بازارشناسی و ... زمان می برده که باید در کنار کار اصلی خودم ( در یک پروژه فولادی مشغول بودم) لذا فرصت چندانی نبود ولی ترجیح دادم یک وبسایت موقت راه اندازی کنم تا زمینه های پیشبرد اولیه را فراهم کنم و زمان اصلی را روی ساختار پروژه بگذارم . مسائلی مانند طرح اولیه ، آماده سازی جهت ارائه به شهرک علمی و تحقیقاتی ، جذب سرمایه اولیه و جذب نفرات اصلی و ... لذا این وب صرفا مانند یک تابلو اعلانات می باشد . البته وبسایت شخصی خودم در حال آماده شدن است .
    در زمینه فرم از فضای google drive استفاده کردم و فرم هم به صورت docs می باشد و باید دانلود شده و سپس پر و ارسال گردد
    در ضمن توجه داشته باسید این یک استارتاپ است و سرمایه اصلی آن افراد درگیر در پروژه می باشند . مسلما به برون سپاری و استخدام یک نیروی متخصص هم فکر کرده ایم ولی الویت ما کسی است که در پروژه مشارکت کند و عضوی از تیم باشد و با خلاقیت و پشتکار خود به تیم کمک کند. به نظرم فضای استارتاپی باید از فضای کارمندی منفک باشد . میزان و نحوه همکاری وی قابل بحث است .
    در سایر موارد هم چون زمینه تخصصی من برنامه نویسی نمی باشد لذا شاید ریزه کاری ها را فراموش نموده باشم که پوزش می طلبم .
    باتشکر

تاپیک های مشابه

1. استخدام برنامه نویس اندروید و IOS در اصفهان
    نوشته شده توسط itn-memar در بخش آگهی های استخدام
    پاسخ: 0
    آخرین پست: یک شنبه 26 خرداد 1392, 12:28 عصر
  2. جذب برنامه نویس ASP.NET - C#‎ در اصفهان
    نوشته شده توسط V60 در بخش آگهی های استخدام
    پاسخ: 0
    آخرین پست: شنبه 19 فروردین 1391, 10:15 صبح
  3. جذب برنامه نویس ASP.NET - C#‎ در اصفهان
    نوشته شده توسط V60 در بخش آگهی های استخدام