نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: افزودن وردپرس به اپلیکیشن

افزودن وردپرس به اپلیکیشن

سلام به همه دوستان عزیز و خسته نباشید...

بنده از اپلیکیشن ساز puzzley استفاده کردم ( puzzley.ir) برای ساخت اپ سایت ،،، صفحات رو ساختم لوگو زدم و همه کار هارو انجام دادم فقط برای متصل شدن اپ به دیتابس وردپرس میگه باید پنل رو ارتقا بدید و یه هزینه زیادی رو میخواد
    از افزونه Reactor: Core برای متصل شدن استفاده میکنه بنده فقط میخوام مطالب دسته ها نمایش داده بشن و کاربران نظر بدن (اگر امکانش بود وارد سایت هم بشن)

میخواستم بپرسم آیا کسی میتونه با هزینه کم تری برای من انجام بده ؟ افزونش آماده هست به همراه قالب کلی برنامه فقط بحث خروجی گرفتن از سایت هست...

باتشکر فراوان

نقل قول: افزودن وردپرس به اپلیکیشن

با 100 تا 200 هزارتومن یه اپلیکشن کامل به شما تحویل میدم در صورت کمبود بودجه می توانیم صحبت کنیم برای اطلاعات بیشتر با ایمیل من در ارتباط باشید

mohammadhosseinjfp@gmail.com

کاربر دائمی آواتار godofphp
    محل زندگی
    between 0 and 1

نقل قول: افزودن وردپرس به اپلیکیشن

نقل قول نوشته شده توسط mohammadreza477 مشاهده تاپیک
    سلام به همه دوستان عزیز و خسته نباشید...

بنده از اپلیکیشن ساز puzzley استفاده کردم ( puzzley.ir) برای ساخت اپ سایت ،،، صفحات رو ساختم لوگو زدم و همه کار هارو انجام دادم فقط برای متصل شدن اپ به دیتابس وردپرس میگه باید پنل رو ارتقا بدید و یه هزینه زیادی رو میخواد
    از افزونه Reactor: Core برای متصل شدن استفاده میکنه بنده فقط میخوام مطالب دسته ها نمایش داده بشن و کاربران نظر بدن (اگر امکانش بود وارد سایت هم بشن)

میخواستم بپرسم آیا کسی میتونه با هزینه کم تری برای من انجام بده ؟ افزونش آماده هست به همراه قالب کلی برنامه فقط بحث خروجی گرفتن از سایت هست...

باتشکر فراوان
    دوست عزیز چنین سرویس هایی اولا امکانات لاززم برای شما رو هرگز نمیتونند پیاده کنن . من تست کردم و اپ ساختم باهاش بعد 15 دقیقه برای ارتباط با سرور خطای HTTP بهم نشون داد وبرنامه ی تولید شده با فون گپ هست و یه چیز خیلی ضعیف تحویل شما میده فقط یه چیز دم دستی هست
    بهتره خودتون دست به کار شید و یه اپ اختصاصی بنویسید برای سایتتون البته با کتابخانه ی قوی VOlley
    کارگاه یک روزه ی آموزش Volley در اندروید برای ارتباطات سرور و کلاینت

تاپیک های مشابه

1. افزودن نمودارهای آماری به اپلیکیشن
    نوشته شده توسط rosha68 در بخش ASP.NET MVC
    پاسخ: 1
    آخرین پست: جمعه 31 خرداد 1392, 11:24 صبح
  2. افزودن تصویر به گرید
    نوشته شده توسط سلماس در بخش VB.NET
    پاسخ: 2
    آخرین پست: جمعه 04 آذر 1384, 16:46 عصر
  3. افزودن palette به فرم؟
    نوشته شده توسط oghab در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 3
    آخرین پست: دوشنبه 09 آبان 1384, 09:34 صبح
  4. افزودن مثالها به Visual Studio.NET
    نوشته شده توسط برنامه نویس جوان در بخش C#‎‎
    پاسخ: 1
    آخرین پست: چهارشنبه 03 دی 1382, 18:48 عصر
  5. پیشنهاد افزودن مشخصه به کاربران
    نوشته شده توسط mohammad javad pishvaei در بخش گفتگو با مسئولین سایت، درخواست و پیشنهاد
    پاسخ: 4
    آخرین پست: شنبه 01 آذر 1382, 12:15 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •