نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: آیا سایت نیاز به ثبت قانونی دارد؟

کاربر جدید آواتار TheLastAssassin
    محل زندگی
    کرج

آیا سایت نیاز به ثبت قانونی دارد؟

سلام دوستان عزیز
    دارم یه پروژه شخصی طراحی می کنم که نیاز به خرید اشتراک توسط کاربر داره تا بتونه از سیستم استفاده کنه.
    حالا می خواستم بدونم برای همچین سایتی باید ثبت قانونی انجام بدم و مشمول مالیاتم میشه یا نه؟ و اینکه قوانینی روی سیستم اجرا میشه که اگه کاربر مثلا محتوای نا مناسبی رو نوشت یا استفاده نا مناسبی از سیستم کرد، اختیار داشته باشم که بتونم با وجود پرداخت هزینه‌اش، برای یه مدت دسترسی از سیستم رو ازش بگیرم یا کلا نزارم دسترسی داشته باشه؛ حالا برای اینکه بتونم این قوانینو اجرایی کنم باید قانونی ثبت کنم کارو؟
    و یه سوال دیگه اینکه اصولا همچین پروژه هایی رو کجا ثبت میکنن
    اگرم که مشکلی نداره که چه بهتر و ما کارمون سریع تر راه میوفته.
    ممنون از راهنماییتون

منتظر تایید آدرس ایمیل

نقل قول: آیا سایت نیاز به ثبت قانونی دارد؟

نقل قول نوشته شده توسط TheLastAssassin مشاهده تاپیک
    سلام دوستان عزیز
    دارم یه پروژه شخصی طراحی می کنم که نیاز به خرید اشتراک توسط کاربر داره تا بتونه از سیستم استفاده کنه.
    حالا می خواستم بدونم برای همچین سایتی باید ثبت قانونی انجام بدم و مشمول مالیاتم میشه یا نه؟ و اینکه قوانینی روی سیستم اجرا میشه که اگه کاربر مثلا محتوای نا مناسبی رو نوشت یا استفاده نا مناسبی از سیستم کرد، اختیار داشته باشم که بتونم با وجود پرداخت هزینه‌اش، برای یه مدت دسترسی از سیستم رو ازش بگیرم یا کلا نزارم دسترسی داشته باشه؛ حالا برای اینکه بتونم این قوانینو اجرایی کنم باید قانونی ثبت کنم کارو؟
    و یه سوال دیگه اینکه اصولا همچین پروژه هایی رو کجا ثبت میکنن
    اگرم که مشکلی نداره که چه بهتر و ما کارمون سریع تر راه میوفته.
    ممنون از راهنماییتون
    سلام، والا خودت که میدونی تو این مملکت این چیزا رو نمیشه پاسخ قطعی بهشون داد.کلا هر چیزی در ارتباط با رسانه و انتشار محتوا در صورتی که به یک جای محکم بند نباشه هر آنی احتمال بر چیده شدنش به هر دلیلی یا بدون هیچ دلیلی وجود دارد...اما اگر نیمه روشن را ببینیم باید عرض کنم که در چند سال اخیر اینترنت قانون مند تر شده و اگر فعالیت سیاسی یا فعالیتی که با قوانین این مملکت در تضاد باشد قرار نیست انجام دهید انشاالله که کاری باهاتون ندارن. فقط در سامانه ساماندهی ثبت نمایید. و اگر شرکت ثبت شده دارید در رابطه با مالیات فکر کنم تا زمانی که شما نمیدانید مالیات دادن نیاز هست یا نه مالیات هم از شما گرفته نشه!. بسیاری از سایت های اینترنتی ما خودشون نیازمند donate هستند..مالیاتمان کجا بوده؟ مگر ما گوگلیم؟؟
    اگر کارتان گرفت و شرکتی ثبت کردید و به درآمد قابل توجهی رسیدید اگر توانستید نماد اعتماد هم بگیرید و مالیات را هم با کمال میل بپردازید اما اگر کارتان نگرفت که نگرفته دیگه..موفق باشید

تاپیک های مشابه

1. آیا استفاده از sql server نیاز به داشتن سرور دارد؟
    نوشته شده توسط سیدجواد در بخش مسائل مرتبط با نصب و راه اندازی
    پاسخ: 4
    آخرین پست: سه شنبه 03 شهریور 1394, 13:27 عصر
  2. سوال: آیا این سایت نیاز به مجوز داره ؟!
    نوشته شده توسط thacker در بخش PHP
    پاسخ: 12
    آخرین پست: پنج شنبه 01 آبان 1393, 09:28 صبح
  3. سوال: آيا هنوز نياز به استفاده از کد نويسي براي توليد سايت هست؟
    نوشته شده توسط armm1388 در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 3
    آخرین پست: چهارشنبه 29 آبان 1392, 07:48 صبح
  4. آیا متغیر نیاز به Free شدن داره
    نوشته شده توسط Mask در بخش مباحث عمومی دلفی و پاسکال
    پاسخ: 4
    آخرین پست: شنبه 29 اسفند 1388, 18:29 عصر
  5. سوال: آیا jquery نسبت به مرورگر محدودیت دارد؟
    نوشته شده توسط niloo17 در بخش jQuery
    پاسخ: 1
    آخرین پست: سه شنبه 24 آذر 1388, 16:35 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •