نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: راهنمایی در مورد سطح دسترسی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    اهواز

راهنمایی در مورد سطح دسترسی

سلام
    دوستان من دوتا سوال دارم لطفا راهنمایی بفرمایید
    1.اول اینکه من قبلا یه برنامه سه لایه دسکتاپی ساخته بودم و تا الان هم بدون مشکل داره کار میکنه.میخواستم بدونم میشه از لایه دیتابیسش توی ساخت برنامه تحت وب سه لایه استفاده کنیم.شدن میشه.چون ارتباط رو برقرار کردم ولی اصن کار درستیه؟
    2.ببینید من یک وب سایت فروشگاهی دارم درست میکنم که یه دسته کاربران عمومی داره ویه دسته کاربران عضو داره و یه دسته کاربران سیستمی برای مدیریت صفحات وب و از اینجور کارا و یه مدیر برای کنترل کاربران و کارهای مدیریتی سطح بالا
    من میخوام از ممبر شیب و رول استفاده کنم
    حالا سوال اینجاست
    صفحات وب مربوط به کاربران سیستمی که کار مدیریت صفحات وب رو انجام میدن باز هم یکسان نیست یعنی صفحات داخل فولدر یوزر برای برخی از کاربران سیستمی باید قابل دسترس باشه و برای بعضی دیگر خیر
    لطفا بنده رو راهنمایی بفرمایید
    ممنون میشم که بهترین روش برای احراز هویت رو اگه کسی بلده به من بگه

Thumbs up نقل قول: راهنمایی در مورد سطح دسترسی

1- بله میتونید از ADO.NET استفاده کنید و دیتابیستون رو تبدیل به Code First کنید .
    2- از Identity اضافه کنید ، میتونید این 3 Role رو تعریف کنید و پیشفرض براش یک ادمین بزارید ; کاربرها و Role ها رابطه یک به چند دارن ، هرکاربر میتونه چند Role داشته باشه .
    شما 1 ویو میسازی که رول های موردنظرتون برای یک کاربر رو از طریق Checkbox یا Selectbox انتخاب میکنید و به این شکل ، هر کاربر که شما تعیین میکنید ، دسترسی به Action های مورد نظر رو خواهند داشت ، اگر نیاز به محدودیت بیشتری دارید ، Role های بیشتری تعریف میکنید .

آموزش Pluralsight - Master Detail Workflow Apps در قسمت دومش ( Building Out the Identity 2 Security Framework ) به شما کمک زیادی در این مورد خواهد کرد .

کاربر دائمی
    محل زندگی
    اهواز

نقل قول: راهنمایی در مورد سطح دسترسی

ممنون از اینکه پاسخ دادین ولی اگه میشه برام واضح تر بگید چون میخوام پیاده سازی کنم.
    ضمنا اگه بخوام روی بعضی صفحات امکان مثلا ویرایش یا دلیت رو بگیرم به چه شکل عمل کنم
    اگه لینکی داری که دقیقا این روش پیاده سازی رو اموزش داده یا نمونه کدی که به این روش عمل کرده ممنون میشم بگذارید.

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 8
    آخرین پست: شنبه 12 فروردین 1391, 16:25 عصر
  2. سوال: مشکلات در مورد سطح دسترسی کلاس
    نوشته شده توسط oliya24 در بخش VB.NET
    پاسخ: 4
    آخرین پست: چهارشنبه 23 شهریور 1390, 17:03 عصر
  3. کمک در مورد سطح دسترسی در برنامه
    نوشته شده توسط oliya24 در بخش T-SQL
    پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 23 فروردین 1390, 18:15 عصر
  4. سوال در مورد سطح دسترسی