نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: راهنمايي برنامه نويسي اندرويد

راهنمايي برنامه نويسي اندرويد

با سلام . بنده مدتي هست كه برنامه نويسي ويندوز و اندرويد رو فرا گرفتم ، براي درامدزايي از اينطريق چه ايده هايي را پيشنهاد ميكنيد؟ اولويت با اندرويد هستش . به فرض مثال به اين ايده توجه كنيد و نظر خودتون رو در موردش با من در ميان بذاريد . يك اپليكيشن اندرويد كه تمام رستوران ها و ساندويچيهاي يك شهر رو شامل ميشه كه مردم ميتونند با استفاده از اون غذاهاي خودشون رو سفارش بدن و توسط پيك تحويل بكيرند ، و به ازاي هر سفارش درصد ناچيزي به حساب من تعلق بگيره . آيا اين ايده عملي هست؟

اگر هم پست در جاي خودش نبود معذرت ميخام.

کاربر دائمی آواتار ابوالفضل عباسی
    محل زندگی
    Inside Esfahan

نقل قول: راهنمايي برنامه نويسي اندرويد

باسلام
    ایده خیلی خوبی به ذهنت رسیده،اما باید یکم به قول خودمونی بپزیش.
    چون الان توی اینترنت به صورت مجازی هست و همان شرکت داره روی اندروید و ios کار میکنه.باید مزایایی رو اضافه کنی که اپلیکیشن شما کاملا برتر از آن شرکت باشه.
    تازه این شرکت فعلا روی تهران داره کار میکنه.
    نوشتن نرم افزار کار راحتیه،پشتیبانی و قرارداد بستن با رستوران و ساندویچی ها و راضی نگه داشتنشون کار سختیه.
    اگر بتونی با چند تا از این رستوران ها قرارداد ببندی،خوب میشه و کارت راه میوفته.
    اول باید روی محیط کوچک،مثل 2 یا 3 تا رستوران کار کنی و نرم افزارت رو به مشتریان این رستوران ها معرفی کنی،بعد که خیلی کارت راه افتاد،کل تهران و بعد کل ایران!! رو پوشش بدی.

سخته ولی با اعتماد بنفس و پشتکار زیاد میشه راحتش کرد.

امیدوارم موفق بشی.

نقل قول: راهنمايي برنامه نويسي اندرويد

نقل قول نوشته شده توسط heydarsaki مشاهده تاپیک
    با سلام . بنده مدتي هست كه برنامه نويسي ويندوز و اندرويد رو فرا گرفتم ، براي درامدزايي از اينطريق چه ايده هايي را پيشنهاد ميكنيد؟ اولويت با اندرويد هستش . به فرض مثال به اين ايده توجه كنيد و نظر خودتون رو در موردش با من در ميان بذاريد . يك اپليكيشن اندرويد كه تمام رستوران ها و ساندويچيهاي يك شهر رو شامل ميشه كه مردم ميتونند با استفاده از اون غذاهاي خودشون رو سفارش بدن و توسط پيك تحويل بكيرند ، و به ازاي هر سفارش درصد ناچيزي به حساب من تعلق بگيره . آيا اين ايده عملي هست؟

اگر هم پست در جاي خودش نبود معذرت ميخام.
    در ابتدا و اول از همه به نحوه جمع اوری دیتای مورد نیازت فکر کن ببین چقدر امکان پذیره

تاپیک های مشابه

1. راهنمایی برای انتخاب محیط برنامه نویسی اندروید میخوام.
    نوشته شده توسط monirprogram در بخش Android Studio
    پاسخ: 0
    آخرین پست: پنج شنبه 26 فروردین 1395, 15:59 عصر
  2. پاسخ: 2
    آخرین پست: سه شنبه 27 مرداد 1394, 15:14 عصر
  3. پاسخ: 0
    آخرین پست: دوشنبه 15 دی 1393, 22:20 عصر
  4. راهنمایی درباره ی انتخاب روش برنامه نویسی اندروید
    نوشته شده توسط amiremam در بخش Android Studio
    پاسخ: 15
    آخرین پست: پنج شنبه 20 شهریور 1393, 09:07 صبح
  5. پاسخ: 1