نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: مشکل در vb2008,vb2010

مشکل در vb2008,vb2010

باسلام خدمت عزیزان
    من این سوال را در دو سوال جداگانه گفتم ولی کسی جواب نداد قطعا دوستان توی این بخش میتونند کمک کنند
    من از vb2008 با sql2012 استفاده میکردم که مشکلی نداشتم شرکتمون اومد sql2012 را به sql2014 ارتقاء داد توی این حالت توی vb2008 اگه بخواهیم یک ارتباط با sql2014 از طریق sqlconnection یا sqldataadapter ها انجام بدیم پیغام this server version is not supported.only servers up to microsoft sql server 2005 are supported را میده که ظاهرا توی vb2008 نمیشه به sql2014 وصل بشی اول اینکه آیا این راهی داره که از طریق vb2008 به sql2014 وصل بشی یانه؟ که یکی ازدوستان گفته بودکه باید ورژن vb با sql یکسان باشه که درست نیست چون من توی vb2008 به راحتی به sql2000,sql2005,sql2008 وصل میشم
    حالا واسه مشکل فوق مجبور شدم به vb2010 مهاجرت کنم که همه دوستان میدونند در vb2010 به بعد دیگه crystal report داخل مجموعه نیست ونرم افزار جداگانه sap crystal report 2013 داره که اونرا با کلی مشکل به مجموعه برنامه ام اضافه کردم ولی موقعی که setup را ساختم موقع اجرای ستاپ خطای
    Reference in the manifest does not match the identity of the downloaded assembly Microsoft.VisualStudio.Shell.Design.dll
    را میده حالا من از تمام اساتید خواهش میکنم کمک کنند نه میتونم با vb2008 ادامه بدم چون sql2014 را ساپورت نمیکنه ونه با vb2010 چون ستاپ قابل اجرا نیست بد جوری گیر کردم کمک کنید
    آخرین ویرایش به وسیله مرتضی حمزه ئی : سه شنبه 19 بهمن 1395 در 10:32 صبح

نقل قول: مشکل در vb2008,vb2010

سلام.
    درباره قسمت اول صحبتت هموطور که خودت گفتی با توجه به این که پروایدر به دیتابیس وصل میشه ارتباطی بین نسخه Vb و SQL Server وجود نداره.
    من متاسفانه شرایط مشابه تست ندارم که بررسی کنم و رفع ایراد اما این تاپیک مشکل مشابه شما رو مطرح کرده و مشکل حل شد.

برای قسمت دوم فقط میتونم بهت پیشنهاد کنم که اگر میتونی بجای کریستال از استیمول استفاده کنی. کریستال با همه قدرتی که داشت اما به دلیل مشکلاتی که به وجود آورد دیگه قابل استفاده نیست. بهتره از گزارش ساز های مستقل مثل استیمول ریپورت و فست ریپورت استفاده کنی. اینطوری میتونید پروژه رو آپدیت کنید و از VS2015 استفاده کنید.
    دانلود حسابخانه مانی، برنامه مدیریت درآمد و هزینه رایگان

هر آنچه که هستیم، نتیجه افکاریست که در گذشته داشته ایم. (بودا)
    واحد فاصله «متر» نیست، «اشتیاق» است. اگر مشتاقش باشی حتی يک قدم هم فاصله ای دور است.

رنگ رنگی | آموزش

مرسی از جوابتون
    شما فکر میکنید که خطای Microsoft.VisualStudio.Shell.Design.dll مربوط به کریستال ریپورت باشه ؟ چون این سیستم در حدود 30 گزارش با کریستال ریپورت داخلش ساختم واستفاده کردم نمیتونم همه گزارشها را از ابتدا بنویسم یعنی فکر میکنید هرکس از vb2010 و crystal report استفاده میکنه همه پس باید مشکل داشته باشند در ضمن من service pack1 مربوط به vb2010 راهم اجرا کردم ولی باز جواب نداد
    مرسی اگه دوباره کمک کنید

نقل قول نوشته شده توسط مرتضی حمزه ئی مشاهده تاپیک
    مرسی از جوابتون
    شما فکر میکنید که خطای Microsoft.VisualStudio.Shell.Design.dll مربوط به کریستال ریپورت باشه ؟ چون این سیستم در حدود 30 گزارش با کریستال ریپورت داخلش ساختم واستفاده کردم نمیتونم همه گزارشها را از ابتدا بنویسم یعنی فکر میکنید هرکس از vb2010 و crystal report استفاده میکنه همه پس باید مشکل داشته باشند در ضمن من service pack1 مربوط به vb2010 راهم اجرا کردم ولی باز جواب نداد
    مرسی اگه دوباره کمک کنید
    باسلام
    شما باید در نرم افزار ستاب سازتون قسمت پیشنیازها اون اسمبلی کریستال ریپورت رو انتخاب کنید که نیاز به دانلود داره که خودش دانلود میکنه ولی اگر خودتون دارید دسترسی به اینترنت رو قط کنید بعد تیک بزنید میره یک سرچ میکنه بعد میکه که دسترسی به اینترنت ندارم این کار برای این که محل اون پوشه رو بدست بیاریم بعد ازاین کار کادر پایین محلقرار گیری اون فایل رو نشون میده بعد شما میرید به همون مسیریکه گفته و فایلتون رو اونحا میزارید بعد میاید و برنامه تون رو میبندید و باز بازمیکنید بعد میایید دومرتبه تیک می زنید که کارتموم است( این با توجه با اینستال شیلد است)

تاپیک های مشابه

1. سوال: مشکل در Loop در vb2010
    نوشته شده توسط SaidJan در بخش VB.NET
    پاسخ: 1
    آخرین پست: سه شنبه 02 اردیبهشت 1393, 20:40 عصر
  2. پاسخ: 0
    آخرین پست: پنج شنبه 13 مرداد 1390, 22:31 عصر
  3. مشكل در VB2005,VB2008
    نوشته شده توسط nasseritemp در بخش VB.NET
    پاسخ: 2
    آخرین پست: یک شنبه 09 خرداد 1389, 19:16 عصر
  4. مشکل در دسترسی به Interbase