نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: ویرایش apk بدون شکستن امضا

ویرایش apk بدون شکستن امضا

یه برنامه مثلا شیپور رو در نظر بگیرید.
    یه کد رو میخوام موقعی که کاربر داره شیپور رو از سایت من دانلود می کنه، اتوماتیک درون فایل apk بذارم. یعنی برای هر کاربر یک فایل apk متفاوت ایجاد میشه.
    ولی می خوام امضای فایل ها تغییر نکنه و بشه نسخه های متفاوت ایجاد شده رو روی هم دیگه نصب یا بروز کرد.

• روش قانونی و نه هک و... (جلوش گرفته نشه یه روز)
    • این عملیات ترجیحا تحت اندروید هم قابل پیاده سازی باشه.

روش هایی که شاید جواب بدن:

1. روشی برای تغییر مستقیم در فایل apk بدون تغییر امضا
    2. سازنده یک فایل رو درون برنامش بذاره مخصوص برای این کار که بشه تغییرش داد بدون شکستن امضا
    3. فایلی باشه مثلا آیکون یا لوگو یا... که کدمون رو با اون integrate کنیم و البته مشکلی هم برای امضا پیش نیاره.
    4. دو تا apk رو تو یه apk گذاشت که یکیش خود برنامه و یکیش شامل اون فایل (کد) باشه که شیپور بتونه ازش استفاده کنه.

اگه توضیحات بیشتری خواستید، بفرمایید.

اگه کسی بتونه همچبن کاری رو برام عملی کنه هر هزینه ای باشه هم بابتش پرداخت می کنم.

- و یه توضیح هم در مورد بروز رسانی کم حجم شده برنامه ها در گوگل پلی و مایکت و... می خواستم.

آخرین ویرایش به وسیله HamidZaeri : چهارشنبه 20 بهمن 1395 در 11:59 صبح دلیل: رفع ابهام از سطر آخر

کاربر دائمی آواتار godofphp
    محل زندگی
    between 0 and 1

نقل قول: ویرایش apk بدون شکستن امضا

نقل قول نوشته شده توسط HamidZaeri مشاهده تاپیک
    یه برنامه مثلا شیپور رو در نظر بگیرید.
    یه کد رو میخوام موقعی که کاربر داره شیپور رو از سایت من دانلود می کنه، اتوماتیک درون فایل apk بذارم. یعنی برای هر کاربر یک فایل apk متفاوت ایجاد میشه.
    ولی می خوام امضای فایل ها تغییر نکنه و بشه نسخه های متفاوت ایجاد شده رو روی هم دیگه نصب یا بروز کرد.

• روش قانونی و نه هک و... (جلوش گرفته نشه یه روز)
    • این عملیات ترجیحا تحت اندروید هم قابل پیاده سازی باشه.

روش هایی که شاید جواب بدن:

1. روشی برای تغییر مستقیم در فایل apk بدون تغییر امضا
    2. سازنده یک فایل رو درون برنامش بذاره مخصوص برای این کار که بشه تغییرش داد بدون شکستن امضا
    3. فایلی باشه مثلا آیکون یا لوگو یا... که کدمون رو با اون integrate کنیم و البته مشکلی هم برای امضا پیش نیاره.
    4. دو تا apk رو تو یه apk گذاشت که یکیش خود برنامه و یکیش شامل اون فایل (کد) باشه که شیپور بتونه ازش استفاده کنه.

اگه توضیحات بیشتری خواستید، بفرمایید.

- و یه توضیح هم در مورد بروز رسانی کم حجم شده برنامه ها در گوگل پلی و مایکت و... می خواستم.

اگه کسی بتونه همچبن کاری رو برام عملی کنه هر هزینه ای باشه هم بابتش پرداخت می کنم.
    اگه برنامه ای که میگید برای خود شما باشه یعنی توسعه دهندش خود شما باشید از این بابت هیچ مشکلی وجود نداره میتونید سمت سرور SDK اندروید رو نصب کنید و اونجا برنامه نویسی کنید به صورت خودکار APK برای مخاطبین سایتتون تولید کنه با محتوای متفاوت ولی با یک نام پکیج و یک امضا !
    ولی اگه برنامه برای شما نیست و میخواهید برنامه ای مثل شیپور یا دیوار که مال شخص دیگری هست رو اینکار بکنید امکان نداره
    اولا که شما باید در این حالت اون قایل APK رو دیکامپایل کنید و بعد خروجی بگیرید در حالی که با دیکامپایل کردن امضای اون برنامه از دست میره و اگه شما خروجی هم تولید کنید باید با امضای خودتان باشه در ضمن دستکاری در چنین برنامه هایی اولا ساده نیست دوما کاملا غیرقانونی هست سریعا پیگیری میشه و حتی طرفتون شرکت بزرگی باشه تا دستگیری شما میتونه اقدام کنه و زیان مالی از شما هم میتونه بگیره پس مراقب باشید چنین کاری نکنید ولی اگه مورد اول هست که توضیح دادم به راحتی میتونید کارتون رو بکنید و هیچ مورد غیر قانونی وجود نداره

خیر برنامه برای خودم نیست، ولی قصد دستکاری تو برنامه بقیه رو هم ندارم.

من یه api به دولوپرها میدم که نیاز به یه کد داره ولی اون کد می خوام موقع دانلود از سرور من خودکار به فایل برنامه اضافه بشه.
    یعنی با هماهنگی خود دولوپر صورت می گیره ولی خوب نمی تونم کلید رو ازش بگیرم که امضا یکسان بمونه.

آیا راه دیگه ای هست بدون داشتن کلید؟ مثلا شماره 1 تا 4 پست اول مخصوصا شماره 3 که شنیدم محتمل تره

کاربر دائمی آواتار Nevercom
    محل زندگی
    بستک

من میتونم این مورد رو براتون پیاده سازی کنم، درصورت تمایل باهام تماس بگیرید

نقل قول نوشته شده توسط Nevercom مشاهده تاپیک
    من میتونم این مورد رو براتون پیاده سازی کنم، درصورت تمایل باهام تماس بگیرید
    فکر کنم اشتباه شد، منظورم ویرایش apk بود که نیاز به پیاده سازی داره.
    بخش آخری فقط یه توضیح کوتاه می خواستم. ممنون

محل زندگی
    بستک

فکر کنم اشتباه شد، منظورم ویرایش apk بود که نیاز به پیاده سازی داره.
    بخش آخری فقط یه توضیح کوتاه می خواستم. ممنون
    کلیت کار این هست که سمت سرور یک فایل باید تولید بشه که درواقع بخش تغییر یافته فایل جدید هست و از مقایسه بین دو نسخه از اپ بدست میاد.
    کاربر این فایل تغییرات رو دانلود میکنه و در اپ اندروید باید این فایل تغییرات با فایل apk ادغام بشه و فایل جدید تولید بشه.

مثلاً اگر کاربر نسخه ۱ رو داره و میخاد بره نسخه ۲، باید فایل تغییرات ۱ به ۲ رو دانلود کنه و در اندروید این تغییرات با فایل ۱ ادغام بشه تا فایل ۲ تولید بشه. در اینصورت فقط بخش تغییرات رو دانلود میکنه که نتیجه ش دانلود حجم کمتر از حجم اصلی فایل ۲ هست.

کلیت کار این هست که سمت سرور یک فایل باید تولید بشه که درواقع بخش تغییر یافته فایل جدید هست و از مقایسه بین دو نسخه از اپ بدست میاد.
    کاربر این فایل تغییرات رو دانلود میکنه و در اپ اندروید باید این فایل تغییرات با فایل apk ادغام بشه و فایل جدید تولید بشه.

مثلاً اگر کاربر نسخه ۱ رو داره و میخاد بره نسخه ۲، باید فایل تغییرات ۱ به ۲ رو دانلود کنه و در اندروید این تغییرات با فایل ۱ ادغام بشه تا فایل ۲ تولید بشه. در اینصورت فقط بخش تغییرات رو دانلود میکنه که نتیجه ش دانلود حجم کمتر از حجم اصلی فایل ۲ هست.
    این ادغامی که صورت می گیره یجور ریپکه؟
    چجوری این کار انجام میشه که امضا فایل جدید تغییر نمی کنه؟
    نمیشه همین کار رو من هم برای ویرایش apk که توضیح دادم، انجام بدم.

محل زندگی
    بستک

این ادغامی که صورت می گیره یجور ریپکه؟
    چجوری این کار انجام میشه که امضا فایل جدید تغییر نمی کنه؟
    نمیشه همین کار رو من هم برای ویرایش apk که توضیح دادم، انجام بدم.
    این اعمال تغییرات بصورت باینری انجام میشه، مهم نیست که فرمت فایل چی هست، و از روش های که مختص ویرایش apk و اینها هست استفاده نمیشه. این عملیات رو میشه روی هر فایلی با هر محتوایی انجام داد.

چیزی که شما دنبالش هستید اعمال تغییرات در خود فایل apk هست، به شکلی که ساختار فایل apk به هم نریزه. این مورد رو هم در تاپیک قبلی توضیح دادم که به چه شکل انجام میشه.

هروقت هر تغییری در فایل apk ایجاد بشه باید دوباره ساین بشه

لابد هدفتون این هست که وقتی برنامه از سایت شما دانلود میشه، اپلیکیشن یک سری اطلاعات که سایت فراهم کرده در دسترس داشته باشه و بدونه که مثلن کاربر با کد فلان این رو دانلود و نصب کرده، من همین مشکل رو داشتم و راه حل من همین بوده که شما اشاره کردید، یعنی دیتایی رو در اپ وارد میکردم و در خود هم میخوندم و چون برنامه خودم هست میتونم دوباره ساینش کنم.

شاید بخواید دنبال روش هایی بگردید که اپ بتونه دیتایی رو از مرورگر (مثلاً Cookie) بخونه، یا برنامه ها توسط اپ واسط دانلود بشن و اپ واسط یک سری اطلاعات رو در اختیار اپی که درخواست میده بزاره.

این اعمال تغییرات بصورت باینری انجام میشه، مهم نیست که فرمت فایل چی هست، و از روش های که مختص ویرایش apk و اینها هست استفاده نمیشه. این عملیات رو میشه روی هر فایلی با هر محتوایی انجام داد.

چیزی که شما دنبالش هستید اعمال تغییرات در خود فایل apk هست، به شکلی که ساختار فایل apk به هم نریزه. این مورد رو هم در تاپیک قبلی توضیح دادم که به چه شکل انجام میشه.

هروقت هر تغییری در فایل apk ایجاد بشه باید دوباره ساین بشه

لابد هدفتون این هست که وقتی برنامه از سایت شما دانلود میشه، اپلیکیشن یک سری اطلاعات که سایت فراهم کرده در دسترس داشته باشه و بدونه که مثلن کاربر با کد فلان این رو دانلود و نصب کرده، من همین مشکل رو داشتم و راه حل من همین بوده که شما اشاره کردید، یعنی دیتایی رو در اپ وارد میکردم و در خود هم میخوندم و چون برنامه خودم هست میتونم دوباره ساینش کنم.

شاید بخواید دنبال روش هایی بگردید که اپ بتونه دیتایی رو از مرورگر (مثلاً Cookie) بخونه، یا برنامه ها توسط اپ واسط دانلود بشن و اپ واسط یک سری اطلاعات رو در اختیار اپی که درخواست میده بزاره.
    با همین روش باینری نمیشه یه رشته (String) رو بچسبونیم به فایل apk (یا integrate کرد) که بعد از نصب نرم افزار، اون رشته رو بخونه و ذخیره کنه.

تاپیک های مشابه

1. ویرایش apk
    نوشته شده توسط kkkias در بخش Android Studio
    پاسخ: 0
    آخرین پست: پنج شنبه 13 فروردین 1394, 00:31 صبح
  2. مبتدی: ساختن apk بدون دیپلوی
    نوشته شده توسط raminlich در بخش برنامه نویسی در محیط QT و هم خانواده هایش
    پاسخ: 1
    آخرین پست: سه شنبه 25 آذر 1393, 19:29 عصر
  3. ویرایش اطلاعات بدون ارسال ID از طریق فرم (حل شد)
    نوشته شده توسط mostafa_shoakry در بخش Yii Framework
    آخرین پست: یک شنبه 06 بهمن 1392, 20:39 عصر
  4. نحوه ویرایش فایل apk بدون وارد شدن مشکل به فایل
    نوشته شده توسط omid_student در بخش Android Studio
    پاسخ: 6
    آخرین پست: دوشنبه 25 شهریور 1392, 22:58 عصر
  5. ویرایش dbgrid بدون active بودن adoquery
    نوشته شده توسط as_re63 در بخش بانک های اطلاعاتی در Delphi
    آخرین پست: یک شنبه 26 فروردین 1386, 18:45 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار