نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: انتقال اطلاعات از فایل اکسل به پایگاه sqlite توسط کدنویسی در سی شارپ

Question انتقال اطلاعات از فایل اکسل به پایگاه sqlite توسط کدنویسی در سی شارپ

سلام به اساتید بزرگوار

به دنبال روشی هستم که بتونم اطلاعات را از اکسل به پایگاه sqlite انتقال بدم ... البته به روش import کردن نه بلکه میخوام اینکار توسط کدنویسی در سی شارپ صورت بگیره تا کاربر خودش این کار رو انجام بده

در واقع یک فایل اکسل هست که نزدیک به 3000 رکورد داره و هر ماه باید با توجه به تغییراتی که داره دوباره تغذیه بشه و جایگزین اطلاعات قبلی بشه

خودم جستجو کردم یه روش دیدم به اسم bulk copy نمیدونم روی پایگاه sqlite جواب میده یا نه ... شاید روش های جدیدتری هم اومده باشه که من ازش بی خبرم

بی صبرانه منتظر راهنمایی های ارزشمند شما خوبان هستم ، متشکرم

نقل قول: انتقال اطلاعات از فایل اکسل به پایگاه sqlite توسط کدنویسی در سی شارپ

می تونی فایل اکسل را بریزی داخل یک دیتاتیبل و سپس به صورت حلقه یکی یکی ردیف های دیتاتیبل را داخل جدول بانکت ذخیره کنی

نقل قول نوشته شده توسط mrali.jalali مشاهده تاپیک
    می تونی فایل اکسل را بریزی داخل یک دیتاتیبل و سپس به صورت حلقه یکی یکی ردیف های دیتاتیبل را داخل جدول بانکت ذخیره کنی
    ممنون دوست عزیز
    میشه کمی بیشتر توضیح بدید ...
    یا اشاره ای به کدهاش کنید
    متشکرم

اساتید بزرگوار لطفا راهنمایی بفرمایید
    چند تا کد پیدا کردم متاسفانه هیچ کدوم کار نکرد
    الان با گوشی هستم دسترسی ندارم با سیستم میام کدهایی که پیدا کردم رو میگذارم تا اساتید نظر بدن
    یکجا خوندم باید از transaction استفاده کنم بصورت مستقیم نمیشه از bulk copy استفاده کرد
    ممنون

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •