نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: اتصال به مودم 4G و ارسال اس ام اس

اتصال به مودم 4G و ارسال اس ام اس

سلام دوستان
    من یک مودم 4G وای فای دلیلینک دارم می خواستم بدانم آیا امکان این است که بتوانم با دلفی از طریق برنامه باهاش اس ام اس بزنم
    من کامپوننت kylixsms رو دارم یا از کامپوننت دیگر فقط چطوری می توانم از طریق وای فای بهش کانکت شود
    می خواستم ببینم تنظیماتش چگونه است

نقل قول: اتصال به مودم 4G و ارسال اس ام اس

KDTELE ربطی به کاری که میخوای بکنی نداره ، KDTELE یکسری از AT Command ها رو تحویل دیوایس که ازشون پشتیبانی میکنه میده و باقی ماجرا ...
    دانگل های 4G از این کامندها پشتیبانی نمیکنن ، یه اینتفریس تحت وب در اختیارتون میزاره که کل کنترل مودم و اس ام اس و ... از طریق این پنل صورت میگیره .
    برای ارسال اس ام اس باید عملیات لاگین به این پنل ( 192.158.0.1 یا ... ) رو شبیه سازی و عملیات ارسال اس ام اس هم به همین صورت که دو راه دارید ، یا از طریق یه مروگر مخفی و پر کردن المانهای لود شده در اون یا به وسیله ارسال رکوئست های HTTP به صورت مستقیم و پر کردن هدر و پارامترها .

کار پیچیده ای نیست و با جستجو به راحتی قابل انجام هست .

ممنون می شوم بهم راهنمایی بفرمائید

کاربر دائمی آواتار loo30fer
    محل زندگی
    یزد

نقل قول نوشته شده توسط h_mohamadi مشاهده تاپیک
    ممنون می شوم بهم راهنمایی بفرمائید
    خیلی سادست اگه مودم adsl قبلا داشتین میدونید که برای تغییرات و یا مشاهده وضعیت باید به ادرس 192.168.1.1 رجوع و لوگین و تغییرات رو اعمال میکردین برای کار شماهم بدین شکل با تفاوت که بجاش باید به این آدرس 192.158.0.1 برین
    برای اینکه این عملیات ها از برنامتون و مستقل انجام بدین نیاز هست با کمک کامپوننت های مثل IDHTTP فرم های مورد نیاز رو برای ورود پرکنید و درخواست ارسال اس ام اس رو انجام بدین اگه باز براتون دشواره و متوجه نمیشین یه سمپل براتون بفرستم تا با نحوه کار اشنا بشین.

نقل قول نوشته شده توسط loo30fer مشاهده تاپیک
    خیلی سادست اگه مودم adsl قبلا داشتین میدونید که برای تغییرات و یا مشاهده وضعیت باید به ادرس 192.168.1.1 رجوع و لوگین و تغییرات رو اعمال میکردین برای کار شماهم بدین شکل با تفاوت که بجاش باید به این آدرس 192.158.0.1 برین
    برای اینکه این عملیات ها از برنامتون و مستقل انجام بدین نیاز هست با کمک کامپوننت های مثل IDHTTP فرم های مورد نیاز رو برای ورود پرکنید و درخواست ارسال اس ام اس رو انجام بدین اگه باز براتون دشواره و متوجه نمیشین یه سمپل براتون بفرستم تا با نحوه کار اشنا بشین.
    خیلی ممنون می شوم اگر برام سمپل بفرستید چون من تا به حال از IDHTTP و به صورت مخفی استفاده نکردم چون می خواهم کاربرم چیزی ببینه فقط یک صفحه ارسال و دریافت اس ام اس ببینه

در ابتدا باید پنل سمت وب رو با برنامه هایی شبیه به وایرشارک مانیتور بکنید و ببینید برای کار داره از چه متدی استفاده میکنه و سپس شبیه سازی بکنید.

دوستان لطفا کمک بفرمائید

تاپیک های مشابه

1. سوال: امکان ارسال پیامک از طریق اتصال به مودم GSM کاربر در Asp.net
    نوشته شده توسط asp1984 در بخش برنامه نویسی مبتنی بر Microsoft .Net Framework
    پاسخ: 0
    آخرین پست: پنج شنبه 23 دی 1395, 14:31 عصر
  2. سوال: اتصال به مودم و ارسال پیامک
    نوشته شده توسط morteza271 در بخش C#‎‎
    پاسخ: 76
    آخرین پست: چهارشنبه 17 تیر 1394, 16:33 عصر
  3. پاسخ: 1
    آخرین پست: یک شنبه 23 مرداد 1390, 00:26 صبح
  4. سوال: اتصال به مودم در سی شارپ
    نوشته شده توسط ahangari365 در بخش C#‎‎
    پاسخ: 0
    آخرین پست: دوشنبه 22 فروردین 1390, 14:40 عصر