نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: مشكل با باج افزارها:

کاربر جدید
    محل زندگی
    در حال حاضر اصفهان. اما همیشه آرزو داشتم در قم ساکن بودم

مشكل با باج افزارها:

با سلام خدمت متخصصان سايت برنامه نويس و آرزوي بهترينها براتون. مطلبي ميخوندم از كاربران كه درباره encryption نوشته بودن و اينكه اين علم در ايران علم جديدي هست و كمتر افرادي باهاش آشنايي دارن. ميخواستم اين درخواست رو داشته باشم كه خب يه فكري براي سيستمهايي كه با باجافزار رمزگذاري شدن بفرمايين. هركس تو امنيت و رمزنگاري يا باز كردن رمز تخصص داره واقعا ممنون ميشيم يه لطفي هم كنه در حق افرادي مثل من كه ماههاست فايلاي سيستمشون رمزنگاري شده و واقعا نميدونن چي كار كنن! تو سايتا و انجمنهاي ايراني هم ديده بودم افراد زيادي با اين مشكل مواجه شدن. مشكلي كه پيش اومده cerber3 هست كه پسوند، محتوا و نام فايلام رو رمزگذاري كرده و ظاهرا هزار دلار ميخواد براي برگشت فايلام! از 25 شهريور اين مشكل پيش اومده و هر سايتي مراجعه ميكنم تا حالا نتونستم جواب بگيرم. خب بياين يه كار خيري انجام بدين پسورد اين باج‌افزارا رو پيدا كنين هم تو جهان براي ايران افتخار محسوب ميشه هم تو كل دنيا بهتون مراجعه ميكنن! چون معلوم نيست چند ميليون سايت الآن با اين مشكل مواجهن و در تلاش براي پيدا كردن راهكار. ببخشيد اگه پستم طولاني شد منتظر كمكهاي هر فرد متخصصي هستم. با تشكر از كمكتون.

نقل قول: مشكل با باج افزارها:

نقل قول نوشته شده توسط زهرا آیت مشاهده تاپیک
    با سلام خدمت متخصصان سايت برنامه نويس و آرزوي بهترينها براتون. مطلبي ميخوندم از كاربران كه درباره encryption نوشته بودن و اينكه اين علم در ايران علم جديدي هست و كمتر افرادي باهاش آشنايي دارن. ميخواستم اين درخواست رو داشته باشم كه خب يه فكري براي سيستمهايي كه با باجافزار رمزگذاري شدن بفرمايين. هركس تو امنيت و رمزنگاري يا باز كردن رمز تخصص داره واقعا ممنون ميشيم يه لطفي هم كنه در حق افرادي مثل من كه ماههاست فايلاي سيستمشون رمزنگاري شده و واقعا نميدونن چي كار كنن! تو سايتا و انجمنهاي ايراني هم ديده بودم افراد زيادي با اين مشكل مواجه شدن. مشكلي كه پيش اومده cerber3 هست كه پسوند، محتوا و نام فايلام رو رمزگذاري كرده و ظاهرا هزار دلار ميخواد براي برگشت فايلام! از 25 شهريور اين مشكل پيش اومده و هر سايتي مراجعه ميكنم تا حالا نتونستم جواب بگيرم. خب بياين يه كار خيري انجام بدين پسورد اين باج‌افزارا رو پيدا كنين هم تو جهان براي ايران افتخار محسوب ميشه هم تو كل دنيا بهتون مراجعه ميكنن! چون معلوم نيست چند ميليون سايت الآن با اين مشكل مواجهن و در تلاش براي پيدا كردن راهكار. ببخشيد اگه پستم طولاني شد منتظر كمكهاي هر فرد متخصصي هستم. با تشكر از كمكتون.
    اگر بصورت حرفه ای پیاده شده باشه، یعنی از الگوریتم و روشهای حرفه ای رمزنگاری استفاده کرده باشه، کسی در کل دنیا نمیتونه رمزش رو بشکنه! حتی احتمالا سازمانهای اطلاعاتی آمریکا هم نمیتونن این کار رو بکنن.
    یه جایی میخوندم موردی بوده اینطوری، سازمانهای مربوطه نتونستن بشکنن، ولی کاری که کردن تونستن به سرور کنترل کنندهء این باج افزار نفوذ کنن و دیتابیس محتوی کلیدهای رمزنگاری رو کشیده بودن بیرون و به این شکل هزاران نفر رو نجات دادن!
    ضمنا نوشته بود طبق تحقیقاتی که انجام شده تاحالا افراد زیادی این پولها رو دادن! البته ممکنه پول رو بدید ولی مشکلی در بقیهء فرایند پیش بیاد و نتونید فایل هاتون رو هم بازیابی کنید، ولی ظاهرا بیشتر افراد بعد از پرداخت پول موفق شده بودن فایل هاشون رو بازیابی کنن.

تاپیک های مشابه

1. مشکل با DirectX
    نوشته شده توسط Abbas Arizi در بخش طراحی و ساخت بازی‌های کامپیوتری
    پاسخ: 10
    آخرین پست: پنج شنبه 10 اردیبهشت 1388, 12:05 عصر
  2. مشکل با DBGrid
    نوشته شده توسط amir_king2_2 در بخش بانک های اطلاعاتی در Delphi
    پاسخ: 5
    آخرین پست: دوشنبه 13 مرداد 1382, 00:41 صبح
  3. مشکل با کریستال ریپورت
    نوشته شده توسط morteza_dehghan در بخش VB.NET
    پاسخ: 3