نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: The request filtering module is configured to deny a request where the query string is too long

The request filtering module is configured to deny a request where the query string is too long

سلام.
    من یه ajax نوشتم :

$.ajax({
    url: URL,
    dataType: 'html',
    data: {
    txtSearchCode: $("#txtSearchCode").val(),
    otherCondition: '@ViewBag.condition'
    },
    type: 'GET',
    success: function (data) {
    $('#datatableDiv').html(data);
    }
    ,
    error: function (data) {
    alert("متاسفانه سیستم موفق به بازیابی اطلاعات نمی باشد");
    }
    });

مقداری که به فیلد otherCondition پاس داده میشه ، طولانیه. موقعی که اجرا میشه خطای زیر رو میده که میگه connectionstring طولانیه.

The request filtering module is configured to deny a request where the query string is too long

مقداری که به otherCondition داده میشه همیشه طولانیه.
    چطور باید این مشکل رو حل کنم؟

البته تو web.config هم <requestLimits maxAllowedContentLength="1073741824" /> رو اضافه کردم اما فایده نداشت

نقل قول: The request filtering module is configured to deny a request where the query string is too

اساتید عزیز ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

نقل قول: The request filtering module is configured to deny a request where the query string is too

موقعی که اجرا میشه خطای زیر رو میده که میگه connectionstring طولانیه.
    به connection string ارتباطی نداره ، شما " Query String " طولش زیاد هست . ( مقداری که از طریق Ajax به کنترلر پاس میدید )
    این مشکل دلیل های متفاوتی میتونه داشته باشه ، یکی از اون ها این هست که مقدار چندین بار بین کنترلر و ویو جا به جا میشه و هردفعه به طولش اضافه میشه که باعث طولانی شدن Query String شما میشه .
    بهترین کار این هست که شما برنامتون رو خط به خط Debug کنید و مشکل رو پیدا کنید .

نقل قول نوشته شده توسط Moien Tajik مشاهده تاپیک
    به connection string ارتباطی نداره ، شما " Query String " طولش زیاد هست . ( مقداری که از طریق Ajax به کنترلر پاس میدید )
    این مشکل دلیل های متفاوتی میتونه داشته باشه ، یکی از اون ها این هست که مقدار چندین بار بین کنترلر و ویو جا به جا میشه و هردفعه به طولش اضافه میشه که باعث طولانی شدن Query String شما میشه .
    بهترین کار این هست که شما برنامتون رو خط به خط Debug کنید و مشکل رو پیدا کنید .
    درست میفرمایید. اشتباها گفتم کانکشن استرینگ

من تو query string ام ، Condition رو پاس میدم که خیلی طولانیه. مشکل دیگه ای نداره.
    کلا کوئری استرینگ طولانیه. ایا راهی برای اینکار هست؟

نقل قول نوشته شده توسط resident مشاهده تاپیک
    درست میفرمایید. اشتباها گفتم کانکشن استرینگ

من تو query string ام ، Condition رو پاس میدم که خیلی طولانیه. مشکل دیگه ای نداره.
    کلا کوئری استرینگ طولانیه. ایا راهی برای اینکار هست؟

http://stackoverflow.com/questions/1...-of-any-length

این رو هم اضافه کنید
    <httpRuntime maxQueryStringLength="32768" maxUrlLength="65536"/>

تاپیک های مشابه

1. راهنمای برای خطای CPU acceleration status: HAX kernel module is not installed!
    نوشته شده توسط takfanar در بخش Android Studio
    پاسخ: 3
    آخرین پست: سه شنبه 20 بهمن 1394, 00:46 صبح
  2. HTTP Error 403.14 - Forbidden The Web server is configured to not list the contents of this director
    نوشته شده توسط mina_ghorbani در بخش ASP.NET MVC
    پاسخ: 3
    آخرین پست: یک شنبه 08 آذر 1394, 09:26 صبح
  3. سوال: The field is too small to accept the amount of data you attempted to add
    نوشته شده توسط Sal_64 در بخش Access
    پاسخ: 1
    آخرین پست: دوشنبه 25 خرداد 1394, 10:54 صبح
  4. خطای The WebResource.axd handler must be registered in the configuration to process this request.
    نوشته شده توسط Saber_Fatholahi در بخش ASP.NET Web Forms
    آخرین پست: دوشنبه 23 آذر 1388, 12:09 عصر
  5. Format of the initialization string does not conform to specification starting at ind
    نوشته شده توسط m_zamani در بخش VB.NET
    آخرین پست: چهارشنبه 12 اردیبهشت 1386, 12:56 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •