نمایش نتایج 1 تا 13 از 13

نام تاپیک: طریقه اجرای برنامه های دارای گزارش گیری با crystal reports بدون نصب crystal reports

طریقه اجرای برنامه های دارای گزارش گیری با crystal reports بدون نصب crystal reports

با سلام خدمت Developer های عزیز

من یه برنامه نوشتم که گزارش گیریش با crystal reports هستش . وقتی برنامه رو به یه کامپیوتر دیگه می برم با این که framework 2 هم روش نصبه برنامه اجرا نمیشه -- من فکر می کنم که باید برنامه ی crystal reports هم روش نصب شده یا از طریق سی دی های دات نت 2005 crystal reports رو نصب کنم تا اجرا بشه ,,,, ولی نمی خوام این کارو بکنم و نمی خوام برنامم واسه اجرا به یه نرم افزار جانبی احتیاج داشته باشه ......

لطفا راهنماییم کنید .... ممنون

محروم شده
    محل زندگی
    Never Land
    با سلام
    شما می تونید از Merge Module های مرتبط هنگام ساخت setup استفاده کنی. ما از InstallShield استفاده کردیم و مشکلی پیش نیومده.
    موفق باشی.

با سلام

دستت درد نکنه من چند تا فایل merge module از اینترنت گرفتم .. اگه بخوام اینها رو اجرایی کنم یعنی به MSI تبدیل کنم چه کار باید بکنم

با تشکر

جستجو می کردید پیدا میشد...
    شما باید برای برنامه توی ست آپ بسازید و merge module ها رو اونجا اضافه کنید.
    لطفا جستجو کنید.

واقعا از راهنماییتون ممنونم

حالا این merge module فایل نصب جداگانه ندارند که احتیاج به setup ساختن نباشه؟ کسی اسم فایلهارو میدونه؟
    با چی setup میسازید؟ با خود vs.net یا با یه برنامه ی free

کاربر دائمی آواتار sm
    محل زندگی
    ایساتیس
    لیست merge moduleها رو بگردین توی همین بخش پیدا می کنین
    یکبار امتحان کردم نشد و حتما باید ستاپ بسازین تا کریستال کامل اجرا بشه
    برای ساختن Setup هم سلیقه ای هست. یکی با خود دات نت حال میکنه... یکی با Install shield و ...
    برنامه های مختلف دیگه ای هم هست ... اما فکر کنم Install Shield از همشون قوی تر و کامل تر باشه

موفق باشین

یه ستاپ با اینستال شیلد 12 بسازی همه چی حله

در install shield12 برای نصب DOt net framework2 هیچ چیزی وجود نداره اون رو چه کار کنم ؟ و برای Cryystall دقیقا چه گزینه ای رو انتخاب کنم ؟

کاربر دائمی آواتار sm
    محل زندگی
    ایساتیس
    با install shield که نمیدونم اما خود دات نت یه Setupساز خوب داره
    کافیه یه پروژه از نوع Setup اضافه کنین و توی اون قسمت بگین که Framework , crystall رو اضافه کنه
    خیلی سادهه!

موفق باشید

کافیه یه پروژه از نوع Setup اضافه کنین و توی اون قسمت بگین که Framework , crystall رو اضافه کنه
    در کدام قسمت
    در ضمن merge moduleها را از کجا پیدا کنم
    من از Wise Installation استفاده می کنم خودش قسمت داره برای اضافه کردن Crystal فقط باید ورژن را انتاخی کنی من چه ورژنی را انتخاب کنم از Crystal خود دات نت 2005 استفاده می کنم

کاربر دائمی آواتار sm
    محل زندگی
    ایساتیس
    Merged Moduleها رو که میتونین از آدرس زیر ببینین و بردارین.
    https://barnamenevis.org/showthread.php?t=50123

موفق باشید

من از Wise Installation استفاده می کنم خودش قسمت داره برای اضافه کردن Crystal فقط باید ورژن را انتاخی کنی من چه ورژنی را انتخاب کنم از Crystal خود دات نت 2005 استفاده می کنم
    می تونید این سوالم را پاسخ دهید

تاپیک های مشابه

1. مشکل در اجرای Crystal Reports
    نوشته شده توسط sm در بخش VB.NET
    پاسخ: 5
    آخرین پست: پنج شنبه 09 تیر 1384, 12:24 عصر
  2. Crystal Reports and Crystal Enterprise
    نوشته شده توسط Mona-Manochehry در بخش گزارش سازی با Crystal Report
    پاسخ: 5
    آخرین پست: چهارشنبه 16 دی 1383, 19:05 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید