دوستان یه سئوال دارم چون تازه واردم برام مشخص نبود کجا بپرسم. مدیران اگر لازمه جابجا کنند.
میخوام تغییرات رجیستریه ویندوزو قبل و بعد از نصب هر نرم افزاری ببینم. برای اینکار ابتدا از رجیستری بک اپ میگیرم و اسمشو میذارمBEFORE.بعد نرم افزار رو نصب میکنم سپس دوباره از رجیستری بک اپ میگیرم اسمشو میذارمAFTER.بعد هر دو فایل رو توی درایو سی ویندوز قرار میدم.بعد وارده محیط داس میشم و این دستور رو تایپ میکنم.
fc c:\before.reg c:\after.reg>change.txt
در نتیجه یه فایل بنامه. change.txtتویه درایو سی ایجاد میشه.65.jpgحالا با توجه به توضیحات پایین چطور باید عمل کنم؟
همه ی تغییرات رو با ستاره جدا ،جدا مشخص کرده ولی برای نوشتن کلمه همه ی حروف اون رو حرف به حرف هر کدوم رو تو خط جدا نوشته و مسیری که تغییرات ایجاد شده فقط فایل آخری که تو اون تغییر ایجاد شده رو نشون میده و از اول تا آخر مسیر اون فایل رو نشون نمیده برای اینکه راحت به فایلی که تو اون تغییر ایجاد شده برسید این پایین رو بخونید.

پیدا کردن فایل متغیر شده
به رجیستری برید و در بالای پنجره منوی Edit رو باز کنید و گزینه ی Find رو کلیک کنید حالا برای دیدن تغییراتی که در یک فایل ایجاد شده باید در هر قسمتی که در فایل Chang.txt است رو با قرار دادن در یک خط در Find what وارد کنید و بعد از چند ثانیه فایلی که در اون تغییر ایجاد شده رو مشاهده خواهید کرد.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.