نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: درخواست پروژه اندروید

کاربر جدید
    محل زندگی
    قزوین

Post درخواست پروژه اندروید

با عرض سلام و احترام و تبریک سال نو خدمت شما عزیزان...

راستش می‌خواستم ازتون خواهش کنم که، میشه لطف کنین و در انتخاب موضوع یک پروژه اندروید جهت ارايه به عنوان نمونه کار، برای استخدامی و یا کارآموزی راهنماییم کنین...

والا پروژه‌ای که مد نظر دارم این هستش که بتونم به یک APIی وصل بشم و در این پروژه مفاهیم Restful ، پارز کردن داده‌های جیسون و کار با کتابخانه Volley،‌ استفاده کنم و راستش در این پروژه قصد استفاده از گوگل مپ رو ندارم! که از همین رو، به جز پروژه‌هایی مثل اپلیکیشن‌های هواشناسی، موضوع دیگه‌ای پیدا نکردم...

راستش اگه شخص دیگه‌ای همین موضوع رو ازم می‌خواست کلی مورد بهش پیشنهاد می‌کردم، ولی نمی‌دونم برای خودم،‌ هیچی به ذهنم نمی‌رسه و هرچی سرچ می‌کنم، چیزی رو که می‌خوام رو پیدا نمی‌کنم و با توجه به محدودیت زمانی‌ای که دارم و می‌خواستم تا پایان فروردین ماه،‌ پروژه‌ام رو کامل کنم ...که با اجازه از همه‌ی شما عزیزان این تاپیک رو ایجاد کردم ...

که می‌خواستم ازتون خواهش کنم که میشه پروژه‌ای بهم معرفی کنین که بتونم تکنیک‌ها و مفاهیم مورد نظر رو درش پیاده سازی کنم... و هدفم ارايه یک نمونه کار از تکنیک‌ها و مفاهیمی هست که تا الان بلد هستم، هستش، حتی اگر هم، پروژه‌ای کاربردی هم از آب در نیاد! و یا یک پروژه‌ای تکراری، با نمونه‌های مشابه فراوان باشه...

که از همین رو، می‌خواستم از عزیزانی که در خصوص برنامه نویسی اندروید،‌ به صورت حرفه‌ای کار می‌کنند، خواهش کنم که میشه در این ۲ موردی که الان عرض می‌کنم، راهنماییم کنیم:

۱) برای جذب کارآموز و یا استخدام در تهران، این مفاهیم و تکنیک‌ها کافی هستش؟! و معمولا برای کسی که تازه از دانشگاه فارغ التحصیل میشه، در برنامه‌نویسی، استفاده از چه تکنیک‌ یا تکنیک‌های، می‌تونه توجه کارفرما رو جلب کنه و یه جورایی در اولویت قرار بده؟!

۲) میشه تعدادی پروژه که متناسب با مفاهیمی که عرض کردم رو بهم معرفی کنین و اگر هم پروژه‌‌های دیگری هم مد نظر دارین که در جلب توجه کارفرما،‌ اثر بخش هست رو هم معرفی کنین...

دستتون درد نکنه که زمانی رو برای خوندن این پست،‌ اختصاص دادین. خیلی خیلی ازتون ممنونم...
    و فقط خواهش می‌کنم که لطفا راهنماییم کنین... به شدت به راهنماییتون نیاز دارم ...

ممنون و سپاسگزار از لطف همگیتون هستم...

کاربر دائمی آواتار BOB
    محل زندگی
    http://www.mshams.ir

نقل قول: درخواست پروژه اندروید

سلام، چند پیشنهاد:

1. طراحی app جهت نمایش بروز قیمت ارز و سکه.
    2. طراحی یک app برای یک سایت خبری (از سایتهای موجود استفاده کنید).

نقل قول: درخواست پروژه اندروید

سلام

من نمونه پروژه خاصی مدنظر ندارم که پیشنهاد بدم بهتون
    مسلما برای کارفرما موضوع مهم نیست. موضوع مدنظر خودتون یا چیزی که بالا دوستمون پیشنهاد دادن خوب هست ( مخصوصا سایت خبری )
    نکته مهم تسلط به مباحث مورد نیاز برای ساخت اینگونه برنامه هاست.
    سعی کنید برنامه‌ای که می‌سازید از نظر گرافیک ظاهری خوب باشه، چون در نهایت اولین چیزی که چشم میبینه و قضاوت میکنه گرافیک برنامه شماست.

و نکته دیگه اینکه اگر در مباحث ارتباط با وب سرویس، کار با دیتایس و پیاده‌سازی رابط کاربری برنامه مهارت دارید و همچنین توانایی حل مسئله خوبی دارید شما سطح بالاتری از کارآموز دارید و شرکت‌های زیادی از شما استقبال میکنن.

تاپیک های مشابه

1. درخواست راهنمایی برای تعریف یک پروژه اندروید
    نوشته شده توسط hafez1 در بخش Android Studio
    پاسخ: 1
    آخرین پست: یک شنبه 13 دی 1394, 23:22 عصر
  2. پاسخ: 5
    آخرین پست: سه شنبه 11 شهریور 1393, 14:50 عصر
  3. پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 03 تیر 1393, 22:50 عصر
  4. درخواست پروژه اماده اندروید
    نوشته شده توسط D4rk0n3 در بخش Android Studio
    پاسخ: 4