نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: از سایت Sourceiran.com خرید نکنید - این سایت در حال کلاهبرداری از کاربران است

Angry از سایت Sourceiran.com خرید نکنید - این سایت در حال کلاهبرداری از کاربران است

با سلام

1 – دوره هایی که این سایت میفروشد دارای کیفیت بسیار بسیار پایینی است و با گفته ها و نوشته های سایت هیچ تطابقی ندارد.
    2 - مدیر این سایت و دوستاشون در حال سو استفاده از اطلاعات ثبتی کاربران(مثل شماره تلفن و شماره حساب بانکی و ...) در سایتشون هستند.

اطلاعات کامل در فایل متنی زیر نوشتم
    همه کاربران اینترنتی و برنامه نویسان عزیز لازم است که این متن را حتما بخوانید !

دانلود فایل

نقل قول: از سایت Sourceiran.com خرید نکنید - این سایت در حال کلاهبرداری از کاربران است

پست بروز شد ...............................

یک نمونه از پیام های مدیر این سایت به بنده :

مدیر این سایت با در آوردن مشخصات کاربران از روی شماره تلفن و شماره حسابشان آنها را تهدید میکند و به این شکل با ترساندن کاربران مانع از پیگیری و شکایت کاربران میشود.

http://s9.picofile.com/file/8290998592/9.jpg

نقل قول: از سایت Sourceiran.com خرید نکنید - این سایت در حال کلاهبرداری از کاربران است

با سلام،
    دوستان عزیز لطفا فایل متنی که بنده گذاشتم رو دانلود کنید و کاملا مطالعه فرمائید .

و در حرفی که یکی از دوستان که گفت کار بنده هم در مورد ثبت سیم کارت با یک نام دیگه کار درستی نبوده هم باید بگم که :

۱ - شماره ای که بنده تو سایت ایشون ثبت کردم اصلا متعلق به بنده نیست که اطلاعاتش با نام و فامیل من یکی باشه ،ایشون رفتن اطلاعات اون سیم کارت رو بصورت های غیرقانونی درآوردن و وقتی دیدن با نام و فامیلی که موقع خرید نوشتم یکی نبوده فکر کردن که من سیمکارتم رو به اسم کس دیگه ای ثبت کردم درحالی که اصلا همچین داستانی نیست.
    بنده همه سیم کارت هام به اسم خودمه.

2- در آوردن مشخصات خصوصی افراد از روی شماره تلفن یا شماره حساب حتی توسط سازمان ها اطلاعاتی امریکا هم که به گفته خوشون با هدف حفظ امنیت افراد بوده هم جرمی نابخشودنی و انتقاد بر انگیز در این کشور بود و صدای همه رو درآورده .
    کاری که ایشون کردن به هدف تهدید و ترسانده بنده بوده که دیگه واقعا نابخشودنی هست.

درضمن ایشون گفتن که ازروی شماره حساب بانکی ثبت شده در درگاه بانکی مشخصات بنده رو درآوردن و بنده نگران اینم که از طریق رمز دوم های وارد شده از حساب افراد پول برداشت نکنند !!!

3 - و اما مهم ترین موضوع و جرم بزرگی که این سایت داره مرتکب میشه فروش دوره های بی کیفیت آموزش برنامه نویسی، با قیمت های بالا و عنوان هایی مثل طراحی صفر تا صد فروشگاه و عنوان چگونه متخصص طراحی وب شوید و ... است .

ایشون دوره هایی که دارای کیفیت صدا پایین و عدم تطابق صدا و تصویر و ... و حتی به گفته خود مدرس دوره سطح آموزش پایینی است با عنوان های دوره پیشرفته می فروشد و بعد هم اگه کسی اعتراض کنه اینطوری تهدیدش میکنن که طرف کلا بترسه و هیچ پیگیری نکنه.

بنده دو سال از عمرم رو رفتم در نیروی مرزبانی و در بدترین شرایط آب و هوایی خدمت کردم که کشورم در امنیت باشه نه اینکه افرادی مثل ایشون با خیالت راحت به کلاهبرداری بپردازند.

فرستاده شده از SM-J510Fِ من با Tapatalk

بنظر من فقط موضوع رو به پلس فتا بگید خودشون پیگیری میکنن !
    ایشااله که حقتون رو بگیرین.

با سلام

شاید بعضی از دوستان با خوندن مطلب نوشته شده کاملا موضوع رو نفهمیده باشن , اگه سوال یا موردی هم بود بپرسید تا براتون روشن کنم ؟

با سلام خدمت شما دوست عزیز . میرم سره اصله مطلب در کل سایتهای ایرانی که در حال فروش محصولات به اصطلاح آموزشی هستن اکثر باز هم تاکید میکنم اکثرا همه از رنج آموزشی متوسط یا متوسط به پایین هستند آموزش های سطح بالا در واقع اصلا وجود ندارند شما خودت با توجه به مقدار مطالعه و تجربه و سایت های بسیار خوب و رایگان انگیلسی زبان میتونی سطحت رو به advance برسونی. من خودم یه بار فقط یه بار خرید کردم اونم ساله 93 بود از یه سایت ایرانی که بعد از دیدنه کامله فیلم اعتراض کردم که چرا کلیه مطالبه تبلیغ شده به صورت واقعی تدریس نمیشه کلا کسی جواب نداد. پس دوستان اگه قصده یادگیری دارن فقط زبان اصلی که اکثرا هم رایگانه و مطمئن بابت سطحه آموزش و به روز بودن مطالب

نقل قول نوشته شده توسط farhad20x مشاهده تاپیک
    با سلام خدمت شما دوست عزیز . میرم سره اصله مطلب در کل سایتهای ایرانی که در حال فروش محصولات به اصطلاح آموزشی هستن اکثر باز هم تاکید میکنم اکثرا همه از رنج آموزشی متوسط یا متوسط به پایین هستند آموزش های سطح بالا در واقع اصلا وجود ندارند شما خودت با توجه به مقدار مطالعه و تجربه و سایت های بسیار خوب و رایگان انگیلسی زبان میتونی سطحت رو به advance برسونی. من خودم یه بار فقط یه بار خرید کردم اونم ساله 93 بود از یه سایت ایرانی که بعد از دیدنه کامله فیلم اعتراض کردم که چرا کلیه مطالبه تبلیغ شده به صورت واقعی تدریس نمیشه کلا کسی جواب نداد. پس دوستان اگه قصده یادگیری دارن فقط زبان اصلی که اکثرا هم رایگانه و مطمئن بابت سطحه آموزش و به روز بودن مطالب
    درود
    حق با شماست کلا تو سات های ایرانی آموزش پیشرفته اصلا وجود نداره , واقعیت اینه که هیچ برنامه نویس حرفه ای نمیره پک آموزشی درست کنه و اطلاعات خودش رو به اشتراک بزاره (حالا به هر قیمتی )و اکثرا بصورت فریلنسر کار میکنن
    و این آموزش های موجود در سطح وب هم مدرس هاشون خیلی سطح پایینند و آموزش ها پر از اشتباهات آموزشی هست که واقعا دیدن بعضی آموزش ها( مثل همین پک که من از سایت سورس ایران گرفته بودم) باعث میشه کلا Asp.net Mvc رو خیلی بد یادبگیری و مفهموش رو اشتباه بفهمی و کلا آدم رو ازین زبان زده میکنه.

تاپیک های مشابه

1. سوال: خروج ناگهاني كاربران از سايت در صورت افزايش تعداد كاربران
    نوشته شده توسط zimzim در بخش شبکه و Networking‌
    پاسخ: 1
    آخرین پست: شنبه 15 بهمن 1390, 21:33 عصر
  2. سوال: خروج ناگهاني كاربران از سايت در صورت افزايش تعداد كاربران
    نوشته شده توسط zimzim در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 1
    آخرین پست: شنبه 15 بهمن 1390, 14:15 عصر
  3. حرفه ای: بدست آوردن سایت در حال مشاهده در مرورگر کاربر
    نوشته شده توسط ali.aghdam در بخش C#‎‎
    پاسخ: 5
    آخرین پست: پنج شنبه 12 فروردین 1389, 14:18 عصر
  4. سوال: کمک کنید یک خطای ایندکس روی سایت در حال کارم ........
    نوشته شده توسط asanejad53 در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 22 اردیبهشت 1388, 12:43 عصر
  5. چگونگی نمایش پیغام سایت در حال بارگذاری است؟
    نوشته شده توسط olkamiz در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 2
    آخرین پست: چهارشنبه 16 مرداد 1387, 14:46 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •