نمایش نتایج 1 تا 15 از 15

نام تاپیک: اجرا کردن یک پروژه به زبان جاوا

Unhappy اجرا کردن یک پروژه به زبان جاوا

سلام دوستان
    من یک پروژه به زبان جاوا دانلود کردم میخواستم اونو اجرا کنم ، دقیقا نمیدونم باید چیکار کنم
    Java.SE.Development.Kit.v8.Update.121
    Java.SE.Runtime.Environment.v8.Update.121
    eclipse-inst-win64
    اینارو هم دانلود کردم و نصب کردم
    ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

کاربر دائمی آواتار vahid-p
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: اجرا کردن یک پروژه به زبان جاوا

خب منظور از نصب کردن یعنی Eclipse اجرا میشه؟
    اگر موفق نمیشه تنظیمات رو انجام بدی با یک User Guide پیش برو که با عکس نشون میده:
    http://www3.ntu.edu.sg/home/ehchua/p...ava_howto.html

البته نصب خاصی نداره، اگر JDK رو نصب کردید و تنظیمات JAVA_HOME اینا رو انجام دادی، Eclipse نصب نداره و مستقیم میشه اجرا کرد.
    آموزش نصب و تنظیمات جاوا (فارسی): http://www.zoomit.ir/2016/1/24/26083...install-jdk-4/
    آموزش نصب جاوا (انگلیسی): http://www3.ntu.edu.sg/home/ehchua/p...ml#jdk-install
    فقط به 32 یا 64 بیتی بودن سیستمت توجه کن و نسخه مناسب رو هم برای JDK و هم Eclipse دانلود کن

دوست من ممنونم از پاسخی ک دادین
    شاید سوالم را درست مطرح نکردم ، تنظیماتیو ک فرمودین انجام دادم تمام برنامه هارو هم نصب کردم eclipse هم اجرا میشه
    مشکل من اینه ک ی پروژه ای دارم نمیدونم چجوری با eclipse اجراش کنم
    https://github.com/himank/K-Means این لینک پروژه ای هست که خدمتتون عرض کردم

محل زندگی
    تهران

آره، اصلا سوال اولت واضح نبود

خب چیزی که میخواید از طریق Eclipse بعد از اینکه پوشه Workspace رو مشخص کردید، کافیه یک پروژه جاوا درست کنید. سپس در پوشه src یک پکیج ایجاد کنید و اسمش رو هر چی دوست داشتید مثلا main بذارید. بعد کافیه فایل KMeans.java رو به اون پکیج منتقل کنید. یا هم کلاس KMeans رو ایجاد کنید و کدهاش رو کپی کنید. ترجیحا با Drag&Drop کلاسی که دانلود کردید رو بندازید تو package مورد نظر و فقط کلاس رو باز کنید و بالای کدها (بالاتر از import) بنویسید package main;

این سایت آموزشهاش خوبه:
    https://www.tutorialspoint.com/eclip...va_project.htm
    از ستون سمت چپ میتونید Create new project, new package, new class رو ببینید.

ممنون بابت وقتی که در اختیار بنده قرار دادید .
    برنامه برا شما اجرا شد ؟ مشکلی نداشت؟

کارهایی رو ک گفتید انجام دادم ولی 69 تا ارور داد !!!
    اگه امکانش هست ممنون میشم عکسو ببینید و اشکالاتمو بگید .
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه
    آخرین ویرایش به وسیله starparham : جمعه 18 فروردین 1396 در 18:24 عصر

محل زندگی
    تهران

خب کاری که انجام دادید درسته و از نظر ساخت پروژه و پکیج و... مشکلی نداره.

مشکل رو اگر توجه کنید مربوط به کتابخونه هاست. کتابخونه hadoop کتابخونه استاندارد جاوا نیست (منظور از استاندارد یعنی جز jdk نیست و باید دانلود کنید)
    بالا اونایی که لایبرریشون وجود نداره زیرشون خط قرمز کشیده شده. قسمت import ها.
    هر کدوم از اینها یک لایبرری نیستن، بلکه کلاس و پکیج های یک لایبرری به اسم org.apache.hadoop است.
    اگر دانلود کنی و طبق اون لینکی که دادم ببینی library رو چطور اضافه میکنن، مشکل کامپایلت حل میشه ولی احتمال داره در اجرا خطا بهت بده. چون hadoop برای برنامه نویسی توزیع شده است و کار باهاش خیلی ساده نیست و نیازمندی های دیگه ای میخواد.

اگر شما kmeans میخواید، بهتره چون ابتدای کار هستید، از پیاده سازی های ساده ترش استفاده کنید. مثلا:
    http://www.cs.princeton.edu/courses/...ns/KMeans.java
    اگر باز نشد از *** استفاده کنید

خیلی خیلی ممنون
    من ی پروژه ای دارم باید الگوریتم k-means را با مدل mapreduce بهینه کنم ، کلا هرچی کد هم هست با زبان جاواست منم جاوا کار نکردم
    این کارهای رو ک گفتین انجام میدم امیدوارم مشکل حل بشه

کاربر دائمی آواتار -سیّد-
    محل زندگی
    تهران

سلام
    یه سؤال: شما با خود map-reduce آشنایی دارید؟ با مفاهیمش، و با فریم‌ورک apache اش؟ اگه با مفاهیمش آشنایی ندارید که باید آشنا بشید.

سؤال بعدی: گفتید که قرار هست الگوریتم رو با مدل mapreduce بهینه کنید. منظورتون رو نفمیدم. یعنی باید کد مورد نظر رو بگیرید و بهترش کنید؟ بعد اجراش کنید؟ یا فقط کد رو باید تغییر بدید و نیازی به اجرا نداره؟

یه نکتهٔ دیگه هم بگم: توی جاوا یه موجودی به نام maven وجود داره که مدیریت وابستگی به کتابخونه‌ها رو انجام می‌ده. شما اگه الان بری و فقط کتابخونهٔ hadoop رو فایل jar اش رو برداری بیاری بذاری کنار پروژه‌ات، این ۶۷ تا خطا که بود می‌شه ۶۷۰۰ تا! :) چون خود hadoop به کلی کتابخونهٔ دیگه وابسته هست که اونا هم به کلی کتابخونهٔ دیگه وابسته هستن. بنابراین بهترین راه اینه که شما از طریق maven بگی که پروژه‌ات به hadoop وابسته هست، تا اون خودش همهٔ وابستگی‌ها رو برات بیاره. البته آموزش کار با maven در این مقال نمی‌گنجد!

سلام
    ممنون از پاسختون
    ج سوال اول : تا حدودی آشنا هستم تو وب کمی مطالعه داشتم و چند تا از مثالهاشو خوندم
    ج سوال دوم : باید الگوریتم kmeans رو بهینه کرد ، منظور اینه که در الگوریتم از توابع mapreduce استفاده کرد و اونو بهبود بدیم مثلا زمان خوشه بندی چند هزار رکوردو بتونه سریع تر از الگوریتم kmeans انجام بده
    کد های زیادی پیدا کردم از سایت github ولی توی اجرا کردنشون به مشکل برخوردم

محل زندگی
    تهران

ببینین اینجا ۲ تا مبحث مطرحه:
    یکی مفهوم map-reduce هست، که یه روش اجرای الگوریتم‌ها و کدها هست. و این مفهوم مستقل از پیاده‌سازی هست.
    دوم پیاده‌سازی map-reduce هست، که اولیش مال گوگل بوده که به زبان ++C هست و متن باز نیست و در اختیار عموم هم نیست. البته paper اش رو گوگل سالها پیش داده، که از روی اون پیاده‌سازی apache اش درست شده. پس پیاده‌سازی دوم ازش که معروف‌ترینش توی دنیای متن‌باز هست و در اختیار همه هست، پیاده‌سازی apache هست که تو دل hadoop هست.

حالا شما اول از همه باید با مفهوم map-reduce کاملاً آشنا بشین تا متوجه بشین که توش چه خبره و چطوری کار می‌کنه (خیلی هم پیچیده نیست، کافیه یه مقدار باهاش ور برین و چند تا مثال رو باهاش حل کنین تا دستتون بیاد).
    بعد از اون سراغ پیاده‌سازیش می‌ریم. از جوابی که دادین من متوجه شدم که پروژهٔ شما این هست که الگوریتم k-means رو با map-reduce پیاده‌سازی کنین تا به صورت توزیع‌شده اجرا بشه و زمان اجرا پایین بیاد. درسته؟
    اگه منظورتون رو درست متوجه شدم، باید بعد از این که به صورت مفهومی فکر کردین که چطوری این الگوریتم رو تو قالب map-reduce ببرین (یعنی توی map چی کار کنین و چه خروجی‌ای بدین (مخصوصاً کلیدش)، و توی reduce این مقادیر رو چی کارشون کنین)، باید به سراغ hadoop برین و پیاده‌سازیش کنین. حالا اینجا ۲ مرحله داریم: اول پیاده‌سازی هست، که کلاس‌های mapper و reducer مورد نیاز رو بنویسین. دوم اجراش هست، که باید یه خوشهٔ hadoop بالا بیارین و روش اجرا کنین. البته می‌شه برای تست به صورت local اجرا کنین و بعد که مطمئن شدین کار می‌کنه، ببرین روی خوشه اجراش کنین. چون بالا اوردن یه خوشهٔ hadoop خودش زمان می‌بره.
    اگه منظورتون رو درست متوجه نشدم، بگین درستش چیه! :)

محل زندگی
    تهران

پس پیاده‌سازی دوم ازش که معروف‌ترینش توی دنیای متن‌باز هست و در اختیار همه هست، پیاده‌سازی apache هست که تو دل hadoop هست.
    ضمن تایید این حرف ولی اگر دوست داشتید از map-reduce استفاده کنید، apache spark نسخه بهبود یافته و جدیدتری هست که باز از Apache هست.
    زبان های Scala, java,python و R پشتیبانی میکنه که Scala و Java کاملتر هستند. به نظرم Scala بهتره (Scala زبونی که باز از ماشین جاوا استفاده میکنه، در اصل کدهاش به java تبدیل و کامپایل میشه)

محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط vahid-p مشاهده تاپیک
    ضمن تایید این حرف ولی اگر دوست داشتید از map-reduce استفاده کنید، apache spark نسخه بهبود یافته و جدیدتری هست که باز از Apache هست.
    زبان های Scala, java,python و R پشتیبانی میکنه که Scala و Java کاملتر هستند. به نظرم Scala بهتره (Scala زبونی که باز از ماشین جاوا استفاده میکنه، در اصل کدهاش به java تبدیل و کامپایل میشه)
    ممنون از نکته‌ای که گفتید.
    البته spark جایگزین hadoop نیست، ولی فناوری قابل توجه و جالبی هست. مخصوصاً وقتی RAM به اندازهٔ کافی در اختیار خوشه باشه به مراتب می‌تونه بهتر از hadoop عمل کنه. ولی همچنان جاهایی هست که hadoop جایگاه خودش رو داره و spark نمی‌تونه جاش رو بگیره. البته مقایسهٔ این ۲ تا فناوری در حد یه سؤال و جواب اینجا نیست و باید خیلی دقیق‌تر بهش پرداخته بشه.

با سلام .
    من سورس کدجاوا را میخواهم اجرا کنم از سایت گیت هاب اما ارور های مختلفی داره.عکسش را ضمیمه میکنم آیا کسی میتونه راهنمایی کنه.ممنون میشم.1.jpg3.PNG2.jpg4.PNG5.jpg

این خطاها را میده06.PNG07.PNG

واضح تر توضیح بدم مهمترین سورس کدم InequalityInnovation-master هست و من میخوام این را اجرا کنم.اما میگه باید سورس کد jabmو jmab را ایمپورت کنید
    چطوری میتونم این دو سورس کد را روی سورس کد اصلی ایمپورت کنم؟
    سورس کد jmab ,jbam خودشون کلی خطا داره که اول باید اونها رفع بشه.
    آیا کسی هست بتونه راهنماییم کنه.بدجور گرفتار شدم تقریبا 10 روز درگیرشم.

تاپیک های مشابه

1. مشکل در اضافه کردن یک لیست به زبان فارسی در combobox
    نوشته شده توسط malihehshajari در بخش Android Studio
    پاسخ: 1
    آخرین پست: شنبه 18 شهریور 1391, 12:14 عصر
  2. بعد از نصب ويژوال استوديو2005براي ايجاد يك پروژه به زبان سي پلاس چكار بايد كرد ؟
    نوشته شده توسط kiarash88 در بخش برنامه نویسی با زبان C و ++C
    پاسخ: 4
    آخرین پست: سه شنبه 26 اردیبهشت 1391, 18:07 عصر
  3. حرفه ای: اجرا کردن یک پروژه برای intercept systemcall
    نوشته شده توسط arashmidos2020 در بخش برنامه نویسی با زبان C و ++C
    پاسخ: 8
    آخرین پست: شنبه 28 فروردین 1389, 23:43 عصر
  4. سوال: مرتب کردن یک آرایه به زبان اسمبلی ( با روش Indexing و Indirect)
    نوشته شده توسط aroosak_kooki در بخش برنامه نویسی اسمبلی خانواده x86
    پاسخ: 0
    آخرین پست: پنج شنبه 21 آذر 1387, 23:28 عصر
  5. اجرا کردن یک پروژه VB6 از داخل یک فرم VB.Net
    نوشته شده توسط nasrin_ashtarian در بخش VB.NET
    پاسخ: 2
    آخرین پست: جمعه 19 خرداد 1385, 07:00 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید