نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: نیازمندی های نصب شیرپوینت 2013

Smile نیازمندی های نصب شیرپوینت 2013

با سلام
    من یک پروژه دارم که باید انجامش بدم. حالا دارم بررسیمی کنم که با asp انجام بدم یا با شیرپوینت.
    توی بررسی هام مهمترین مسئله ای که باهاش برخورد کردم نیازمندی های سخت افزاری شیرپوینت هست که حداقل 8GB رم میخواد.

برای من که طراح هستم تهیه سخت افزار این سیستم مشکلی نیست.

اما سوالم اینه که ...
    1- برای نصب نرم افزار نهایی که با شیرپوینت ایجاد شده روی سیستم مشتری چه سخت افزاری نیاز هست؟
    2- چه نرم افزارهایی باید روی سیستم مشتری نصب شود؟ خود شیرپوینت هم باید روی سرور مشتری نصب شود؟
    3- مشتری میتواند در نرم افزار نهایی ایجاد شده دست بیاره و تغییرات اعمال کنه؟ یا اینکه ازش تکثیر کنه؟

ممنونم که راهنمایی می کنید.

نقل قول: نیازمندی های نصب شیرپوینت 2013

سلام
    برای شیرپوینت رم 4 گیگ هم کفایت میکنه حتی روی کمتر از اون هم میشه بالا اورد منتها هر چه سخت افزار قوی تر باشه عملکردی بهتری خواهد داشت.
    اما سوالاتون
    1- حداقل هشتاد گیگ هارد 4 گیگ رم و دوتا هسته CPU
    2- توی فولدری که فایل ست آپ هست یک فایل اجرایی هست به اسم Prerequisities.exe که همه پیشنیازهای لازم رو دانلود و نصب میکنه ... که اگه به مشکل خورد فیلتر شکن رو اجرا و بعدش دوباره سعی کنید. معمولا یک شیرپوینت سرور روی سرور نصب میشه و کلاینت ها با براوزر وصل میشن به اون و استفاده خواهند کرد
    3- اگر که یوزرهای اصلی که گاد ادمین هستن در اختیار مشتری قرار بگیره ... میتونن دولوپمنت انجام بدن.

نقل قول: نیازمندی های نصب شیرپوینت 2013

ممنون بابت اطلاعات

تاپیک های مشابه

1. مشکل در نصب شیرپوینت 2013
    نوشته شده توسط Ariaee.Tahereh در بخش خدمات شیرپوینت برای برنامه های آفیس (MOSS)
    پاسخ: 6
    آخرین پست: سه شنبه 23 اردیبهشت 1393, 21:37 عصر
  2. راهنمایی برای نصب شیرپوینت 2013 بصورت Stand Alone ؟؟
    نوشته شده توسط Heidari66 در بخش مدیریت در شیرپوینت (Sharepoint Administration)
    پاسخ: 2
    آخرین پست: یک شنبه 11 اسفند 1392, 11:19 صبح
  3. نيازمندي هاي نصب برنامه نوشته شده با qt
    نوشته شده توسط taha mahdi در بخش برنامه نویسی در محیط QT و هم خانواده هایش
    پاسخ: 2
    آخرین پست: چهارشنبه 02 اسفند 1391, 17:18 عصر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید