نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: دوباره سازی پروژه

Question دوباره سازی پروژه

با سلام خدمت دوستان و اساتید گرامیمتاسفانه یه برنامه ای که چندین وقت روش کار میکردم از بین رفت و خوشبختانه تو وان درایو جیمیلم داشتمش، مشکل اینه که الان توی ویژوال استودیو باز نمیشه و خطا میده تا حدودی رفرنس هاش رو هم داشتم و به برنامه اضافه کردم الان هر فرم رو که میخام باز کنم با این خطا ها مواجه میشم :Could not load file or assembly 'TelerikCommon, Version=2015.1.225.20, Culture=neutral, PublicKeyToken=5bb2a467cbec794e' or one of its dependencies. The system cannot find the file specified. یا این خطا :The variable 'rdaddress' is either undeclared or was never assigned.

نقل قول: دوباره سازی پروژه

دوستان یعنی راهی نداره؟
    مگه میشه؟
    الان اگه یکی بخواد برنامه رو بده به یه نفر دیگه توی یه سیستم دیگه باید چی کار کنه!؟

خب دوست عزیز ارور هایی که گذاشتین خودشون گویا هستن، اولین ارورتون که میگه telerikcommon رو نمیتونه بارگذاری کنه، شما این مورد رو یکبار از رفرنس های پروژه حذف و دوباره اضافه کنین
    درمورد ارور دوم هم اگه کنترله، که حذف و اضافه کنین، اما اگه متغیره، مقداردهی و نحوه تعریفش رو چک کنین

نقل قول نوشته شده توسط mr.sirwan مشاهده تاپیک
    خب دوست عزیز ارور هایی که گذاشتین خودشون گویا هستن، اولین ارورتون که میگه telerikcommon رو نمیتونه بارگذاری کنه، شما این مورد رو یکبار از رفرنس های پروژه حذف و دوباره اضافه کنینپ
    درمورد ارور دوم هم اگه کنترله، که حذف و اضافه کنین، اما اگه متغیره، مقداردهی و نحوه تعریفش رو چک کنین
    مرسی سیروان جان!
    مشکل اینه که رفرنس ها رو چندین بار حذف و اضافه کردم ولی نشد! برام خیلی هم مهم هستن
    مورد دوم هم همه کنترل هستن و چون به فرم دسترسی ندارم نمیتونم حذف و اضافه شون کنم از طریق desinger هم اقدام کردم و کد ها شو پاک کردم و دباره اضافه کردم ولی مشکل حل نشد!!!!

Screenshot (1).jpg

مدیر بخش آواتار ژیار رحیمی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط angel20 مشاهده تاپیک
    با سلام خدمت دوستان و اساتید گرامیمتاسفانه یه برنامه ای که چندین وقت روش کار میکردم از بین رفت و خوشبختانه تو وان درایو جیمیلم داشتمش، مشکل اینه که الان توی ویژوال استودیو باز نمیشه و خطا میده تا حدودی رفرنس هاش رو هم داشتم و به برنامه اضافه کردم الان هر فرم رو که میخام باز کنم با این خطا ها مواجه میشم :Could not load file or assembly 'TelerikCommon, Version=2015.1.225.20, Culture=neutral, PublicKeyToken=5bb2a467cbec794e' or one of its dependencies. The system cannot find the file specified. یا این خطا :The variable 'rdaddress' is either undeclared or was never assigned.
    سلام.
    شما دقیقا همان ورژن (Version=2015.1.225.20) از Telerik رو مجدد نصب کنی مشکل شما حل خواهد با افزودن فقط dll ها به بخش رفرنس پروژه در اکثر مواقع با باز کردن پروژه در مد design با مشکل مواجه خواهد شد.
    First,solve the problem then write the code

تاپیک های مشابه

1. تجاری سازی پروژه
    نوشته شده توسط gh.sh.43 در بخش Classic ASP
    پاسخ: 4
    آخرین پست: جمعه 08 خرداد 1388, 04:05 صبح
  2. سوال: ذخیره سازی پروژه های درون برنامه؟
    نوشته شده توسط vb2005 در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 4
    آخرین پست: شنبه 21 دی 1387, 16:54 عصر
  3. سوال: بهترین نرم افزار برای مستند سازی پروژه به روش RUP چیست؟
    نوشته شده توسط Mashayekhi در بخش تحلیل و طراحی نرم افزار
    پاسخ: 2
    آخرین پست: شنبه 16 آذر 1387, 12:03 عصر
  4. راهنمایی در مورد پیاده سازی پروژه
    نوشته شده توسط jk در بخش SQL Server
    پاسخ: 3
    آخرین پست: یک شنبه 14 آبان 1385, 11:34 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید