نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: هندی ها از ما با استعداد ترند؟

هندی ها از ما با استعداد ترند؟

سلام دوستان،

چیزی که من از سال 2003 که شروع به کار با دات نت کردم تا حالا میدونم اینه که هندی ها خیلی به برنامه نویسی دات نت علاقه مندند و تعداد برنامه نویس هندی در آمریکا روز به روز در حال افزایشه و امروزه من میبینم که بیشتر سایتهای آموزشی دات نت، بخصوص ASP.NET توسط هندی ها ایجاد و مدیریت میشه. اگه به سایت www.asp.net و انجمن اون برید هم میفهمید که دیگه خیلی از مهندسین اون در مایکروسافت هندی هستند. قطعآ هندی ها در این زمینه با استعداد هستند. اما آیا به نظر شما استعداد ما ایرانی ها کمتر از هندی هاست؟

من خودم در ایام نوجوانی به شدت عاشق ASP.NET بودم. که متاسفانه بعد مدتی تصادف کردم و ضربه مغزی شدم و بعد بیماری مغزی و ........ آرزومه که خوب بشم. اما قطعآ خیلیهای دیگه از هموطنان عاشق برنامه نویسی دات نت هستند. ولی چرا تو مایکروسافت و تیم دات نت، خبری از ایرانی ها نیست؟

کاربر دائمی آواتار golbafan
    محل زندگی
    در قلب دوستان

نقل قول: هندی ها از ما با استعداد ترند؟

ربطی به استعداد نداره. به سیستم آموزشی و شرایط محیطی بستگی داره

کاربر دائمی آواتار alireza_s_84
    محل زندگی
    اهواز

نقل قول: هندی ها از ما با استعداد ترند؟

اگر با هندی های موفق از زندیک رابطه داشته باشین به راحتی میتونید بفهمید که در مقابل یک ایرانی هیچ استعداد برتری ندارن بلکه طرز تفکری بسی بهتر از ما دارن. تا زمانیکه یک ایرانی یاد نگیره که در قالب یک گروه کار کنه و نخواد همه چی رو خودش انجام بده شاید بشه در حوزه IT یک کاری کرد.
    متاسفانه در این حوزه افراد به شدت دچار "غرور کاذب" هستن، و حتی در زمینه ای که ادعای تخصص برتر میکنن هم چندان دانشی ندارن. همچنین به این نکته توجه کنید که یک "کد نویس" در تیم برنامه نویسی مانند یک کارگر یا عمله در یک پروژه ساختمانی محسوب میشه. کدنویسی مهم نیست چون با یک سرچ کوچیک شما میتونی به راحتی هزاران خط کد بهینه پیدا کنی ولی اینکه شما یک نرم افزار رو تحلیل و طراحی و پیاده سازی و مدیریت کنی یک حرف دیگه ست.
    من شک ندارم اکثر برنامه نویسان ایرانی اگر در کشورهای پیشرفته بودن با توجه به علاقه و استعدادی که در این زمینه از خودشون بروز میدن موفقترین و بهترین خواهند بود اما یک خصلت خیلی بد در وجود اکثر برنامه نویسان هست اون "تنبلی" هست. ساده انگاری کار و عدم تخمین مناسب زمان انجام یک پروژه همیشه بلای جون برنامه نویسان میشه که باعث میشه علیرغم استعدادهای زیادی که دارن نتونن حتی یک برنامه برای نمونه کار بنویسن.
    در کل شرایط اقتصادی اینجا اجازه نمیده خیلی استعدادها شکوفا بشه. من برای یک نرم افزار چند زبانه مجبور شدم در کشور تاجیکستان شرکت ثبت کنم اونهم فقط و فقط بخاطر تحریمها و عدم دسترسی به خدمات پی پال و ...
    متاسفانه حصارکشی ها باعث میشه استعدادهای زیادی از بین بره که امیدوارم این شرایط تغییر بکنه.

تاپیک های مشابه

1. گرفتن پست ها از وردپرس با استفاده از JSON
    نوشته شده توسط MMNNNM در بخش Android Studio
    پاسخ: 0
    آخرین پست: پنج شنبه 15 اسفند 1392, 19:05 عصر
  2. مبتدی: جدا کردن علامت ها از اعداد با استفاده از isDigit , isLetter
    نوشته شده توسط m0rtezaaghili در بخش C#‎‎
    پاسخ: 4
    آخرین پست: شنبه 11 آبان 1392, 20:09 عصر
  3. ارسال و دریافت داده ها از وینساک با ساکس
    نوشته شده توسط sinaavakh در بخش برنامه نویسی مرتبط با شبکه و وب در VB6
    پاسخ: 2