نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: آیا Visual Studio Enterprise 2017 رو دانلود کنیم ؟ خوبه ؟

Question آیا Visual Studio Enterprise 2017 رو دانلود کنیم ؟ خوبه ؟

درود
    در حال حاظر از Visual Studio Enterprise 2015 استفاده میکنم (ویندوزم هم 10) .

از دوستانی که تجربه استفاده آیا نسخه Visual Studio Enterprise 2017 15.1.26403.0 که الان ارایه شده بصورت کامل کرک شده ؟ و مشکلی در حین کار نداره ؟
    و در موارد زیر تغییر عمده ای نسبت به 2015 داره ؟

بنده توسعه و طراحی وب رو انجام میدم با زبان های زیر کار میکنم:
    Asp.net Mvc 5.2.3
    Entity Framework6.1.3 (+ SQL Server 2016)

Bootstrap 3.3.7
    Query 3
    Html5
    Css3
    Ajax
    , ...

در مورد این موارد و محیط های توسعه خصوصا خود Asp.net Mvc و Razor و .. تغییری صورت گرفته ؟

دلیل اینکه این سوال رو پرسیدم اینه که همه سایت های دانلود هنوز این برنامه رو برای دانلود قرار ندادن و فقط بعضی هاشون برای دانلود قرارش داده - فکر کردم شاید هنوز لانچ فاینال نباشه.

نقل قول: آیا Visual Studio Enterprise 2017 رو دانلود کنیم ؟ خوبه ؟

نقل قول نوشته شده توسط alibahman47 مشاهده تاپیک
    درود
    در حال حاظر از Visual Studio Enterprise 2015 استفاده میکنم (ویندوزم هم 10) .

از دوستانی که تجربه استفاده آیا نسخه Visual Studio Enterprise 2017 15.1.26403.0 که الان ارایه شده بصورت کامل کرک شده ؟ و مشکلی در حین کار نداره ؟
    و در موارد زیر تغییر عمده ای نسبت به 2015 داره ؟

بنده توسعه و طراحی وب رو انجام میدم با زبان های زیر کار میکنم:
    Asp.net Mvc 5.2.3
    Entity Framework6.1.3 (+ SQL Server 2016)

Bootstrap 3.3.7
    Query 3
    Html5
    Css3
    Ajax
    , ...

در مورد این موارد و محیط های توسعه خصوصا خود Asp.net Mvc و Razor و .. تغییری صورت گرفته ؟

دلیل اینکه این سوال رو پرسیدم اینه که همه سایت های دانلود هنوز این برنامه رو برای دانلود قرار ندادن و فقط بعضی هاشون برای دانلود قرارش داده - فکر کردم شاید هنوز لانچ فاینال نباشه.
    سلام خیلی وقته نسخه 2017 فاینال ارائه شده الان هم اخرین نسخه 15.1.26403.7 هستش حجم نهایی هم نزدیک 30 گیگ هستش. همه پکیج هایی که گفتید موجود هستش و به نسخه جدید هم ارتقا داده شده خیلی سریعتر و بهینه تر از نسخه 2015 هستش، کرک هم ک ویژوال هیچوقت نداشته همیشه با یه سریال فعال شده.همه سایت ها نسخه 2017 رو قرار دادن!!

نقل قول نوشته شده توسط barnamenevisjavan مشاهده تاپیک
    سلام خیلی وقته نسخه 2017 فاینال ارائه شده الان هم اخرین نسخه 15.1.26403.7 هستش حجم نهایی هم نزدیک 30 گیگ هستش. همه پکیج هایی که گفتید موجود هستش و به نسخه جدید هم ارتقا داده شده خیلی سریعتر و بهینه تر از نسخه 2015 هستش، کرک هم ک ویژوال هیچوقت نداشته همیشه با یه سریال فعال شده.همه سایت ها نسخه 2017 رو قرار دادن!!
    ممنون
    الان این مورد به نظرتون کامل هست ؟
    http://p30download.com/fa/entry/7064...6%D8%B1%D9%85-

سایت که معتبر هست (بهترین سایت در قسمت دانلود در جشنواره وب 1396 انتخاب شده !)
    حجم 20 گیگ

ممنون

حجم 20 گیگ
    من بهت پیشنهاد میکنم بری توی سایت اصلیش و فقط اون ورژنی که میخاید را به تنهایی دانلود کنید و از اصل بودنش هم اطمینان حاصل کنید چون سایت اصلی هستش.

من همیشه از نسخه ی Community استفاده میکنم که کاملا رایگانه و نیاز به سریال یا کرک نداره. میتوانید به راحتی از سایت مایکروسافت دانلود کنید. پیشنهاد من اینه که نسخه ی نصب آنلاین رو استفاده کنید چون فقط چیزهایی دانلود میکنه که نیاز دارید. نسخه ی نصب آفلاین همه چیز رو شامل میشه و ممکنه به خیلیاشون نیاز نداشته باشید.
    ضمن اینکه در نسخه ی جدید سیستم نصب تغییر زیادی کرده و شما می توانید فقط قسمتهای مورد نیازتون رو نصب کنید.
    برای من که برنامه نویسی ASP MVC انجام میدم فقط 1 گیگابایت دانلود انجام شد (شاید بعضی قسمتها از VS2015 که قبلا داشتم گرفته شده و مجدد دانلود نشده) ولی حجم دانلود واقعی با بررسی پهنای باند همون 1 گیگ بود.
    از هر نظر پیشرفت زیادی کرده توضیحات بیشتر رو میتوانید در این مقاله مطالعه کنید . اما بهتره نسخه ی 2015 رو هنوز نگه دارید. بعضی افزونه ها هست که روی نسخه ی 2017 پیاده نشده.
    خوبیش اینه که تغییری در csproj داده نشده و می توانید برای پیاده سازی پروژه ها از هر دو نسخه همزمان استفاده کنید. (به هر حال 2017 حجم بسیار کمتری داره)

من دوماهه همه ی کارهای روزانه رو با 2017 انجام میدم اما برای بعضی کارها مثل برنامه نویسی T4 مجبورم از VS2015 استفاده کنم. چون افزونش برای 2017 هنوز نیومده.

در نسخه ی جدید سیستم آپدیت هم فرق کرده و به صورت پچ های کوچک روزانه یا هفتگی انجام میشه و دیگه مثل قبل سه ماه سه ماه آپدیت چند گیگابایتی نداریم. بروز نگه داشتن این نسخه خیلی راحت تره.

ممنون

حجم 20 گیگ
    لینک که معرفی کردین ناقص و قدیمی هستش، کاملترین و جدیدترین نسخه رو از این لینک دانلود کنید تقریبا 27 گیگ با قابلیت 7 درصد ریکاوری. هر سه نسخه Community , Enterprise , Professional هم موجوده
    http://trainbit.com/folders/07676428...151_Enterprise

تاپیک های مشابه

1. خبر: دانلود ویژوال استادیو Download Visual Studio Enterprise 2017
    نوشته شده توسط __H2__ در بخش C#‎‎
    پاسخ: 19
    آخرین پست: یک شنبه 16 مهر 1396, 20:44 عصر
  2. حذف کامل Visual Studio Enterprise 2015
    نوشته شده توسط sami_2m2 در بخش برنامه نویسی مبتنی بر Microsoft .Net Framework
    پاسخ: 0
    آخرین پست: یک شنبه 07 شهریور 1395, 13:26 عصر
  3. Microsoft Visual Studio Enterprise 2015 را نصب کردم ولی asp.net نداره ؟!
    نوشته شده توسط masoudsalahi در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 2
    آخرین پست: سه شنبه 31 شهریور 1394, 01:29 صبح
  4. حذف کامل Visual Studio Enterprise 2015 از ویندوز
    نوشته شده توسط SasanHB در بخش برنامه نویسی مبتنی بر Microsoft .Net Framework
    پاسخ: 0
    آخرین پست: چهارشنبه 04 شهریور 1394, 02:25 صبح
  5. آیا visual studio 2013 رو نصب کنم یا خیر؟
    نوشته شده توسط ramin_p در بخش C#‎‎
    پاسخ: 6
    آخرین پست: جمعه 05 دی 1393, 10:25 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •