نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: دسترسی به فایل اجرایی برنامه نصب شده روی سرور

دسترسی به فایل اجرایی برنامه نصب شده روی سرور

سلام
    قبلا در یک پروژه من با یک محدودیت مواجه شدم و در شرکت طرف قرار داد تنها از ویندوز XP استفاده می کردند و ...
    کارشناس فنی یکی از شرکت ها میگفتن ما همین مشکل را داشتیم و برنامه را روی سرور نصب کردیم و فایل ها را شیر کردیم و از کلاینت ها به اون دسترسی داریم.(در کلاینت ها فایل اجرایی شیر شده روی سرور را اجرا می کنند)
    این راه حل به نظر دوستان چه محاسن و معایبی داره؟
    از محاسن اون این هست که کانکشن استرینگ را مجبور نیستیم در کلاینت داشته باشیم و احتمال هک شدنش طبیعاتا نیست.
    از محاسن دیگر هم عدم وابستگی به ورژن سیستم عامل کلاینت هست.
    متشکرم

کاربر دائمی آواتار رامین مرادی
    محل زندگی
    آذربایجان

نقل قول: دسترسی به فایل اجرایی برنامه نصب شده روی سرور

البته فک کنم بشه فقط تو یه محیط اداری ثابت کار کرد. فقط اگه اونا شعبه های مختلف داشتن اونموقع چی میشه؟؟ پیشنهاد من فایل های مورد نیاز برنامه رو کنار برنامه بدید تا اونم نصب کنن رو کلاینت

نقل قول نوشته شده توسط رامین مرادی مشاهده تاپیک
    البته فک کنم بشه فقط تو یه محیط اداری ثابت کار کرد. فقط اگه اونا شعبه های مختلف داشتن اونموقع چی میشه؟؟ پیشنهاد من فایل های مورد نیاز برنامه رو کنار برنامه بدید تا اونم نصب کنن رو کلاینت
    منظور از محیط اداری ثابت چیه؟

محل زندگی
    آذربایجان

خب شورتکات برنامه رو میشه تو یه شبکه محلی به اشتراک گذاشت. حالا اگه بخوان این برنامه رو از نظر جغرافیایی در شعب دیگه اجرا کنن اونموقع مشکل ساز میشه. البته اونم میشه یه کاری کرد که اونم تو حوزه مدیر شبکه هست.

محل زندگی
    آذربایجان

البتهتعداد اجرا های اون برنامه رو هم باید در نظر بگیری که منابع سیستم رو به یغما نبره.... فکر پردازشهایی که تو برنامه انجام میدی و رم و پردازنده ای که مصرف میکنی هم باش.

نقل قول نوشته شده توسط baidin مشاهده تاپیک
    سلام
    قبلا در یک پروژه من با یک محدودیت مواجه شدم و در شرکت طرف قرار داد تنها از ویندوز XP استفاده می کردند و ...
    کارشناس فنی یکی از شرکت ها میگفتن ما همین مشکل را داشتیم و برنامه را روی سرور نصب کردیم و فایل ها را شیر کردیم و از کلاینت ها به اون دسترسی داریم.(در کلاینت ها فایل اجرایی شیر شده روی سرور را اجرا می کنند)
    این راه حل به نظر دوستان چه محاسن و معایبی داره؟
    از محاسن اون این هست که کانکشن استرینگ را مجبور نیستیم در کلاینت داشته باشیم و احتمال هک شدنش طبیعاتا نیست.
    از محاسن دیگر هم عدم وابستگی به ورژن سیستم عامل کلاینت هست.
    متشکرم
    اصلا مساله شدن یا نشدن نیست. بنده عرض کردم این کار انجام شده و سوال محاسن و معایب این روش هست

لطفا دوستان راهنمایی کنند

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران

سلام

وقتی شما می خواهید برنامه حتما روی سرور اجرا بشه و تحت شبکه هم باشه و وابسته به سیستم عامل کلاینت ها هم نباشه ، باید از وب اپلیکیشن استفاده کنید.

این روشی هم که شما بکار بردین کلا اشتباه است

معایب این روش را هم دوستان در پست های قبل به آن اشاره کردن + یکسری مشکلات دیگر

در مورد مزیت هم ، برای کلاینت فرقی نمی کنه برنامه روی سرور نصب شده یا روی سیستم خودش ، فقط برای برای برنامه نویس آماتور که تجربه ساخت وب اپلیکیشن رو نداره ،
    مزیت حساب میشه که
    با ساخت یه ویندوزفرم ، سروته قضیه رو هم آورده

نقل قول نوشته شده توسط 336699 مشاهده تاپیک
    سلام

وقتی شما می خواهید برنامه حتما روی سرور اجرا بشه و تحت شبکه هم باشه و وابسته به سیستم عامل کلاینت ها هم نباشه ، باید از وب اپلیکیشن استفاده کنید.

این روشی هم که شما بکار بردین کلا اشتباه است

معایب این روش را هم دوستان در پست های قبل به آن اشاره کردن + یکسری مشکلات دیگر

در مورد مزیت هم ، برای کلاینت فرقی نمی کنه برنامه روی سرور نصب شده یا روی سیستم خودش ، فقط برای برای برنامه نویس آماتور که تجربه ساخت وب اپلیکیشن رو نداره ،
    مزیت حساب میشه که
    با ساخت یه ویندوزفرم ، سروته قضیه رو هم آورده
    دوست عزیز بحث آماتور بودن نیست. اپلیکیشن ها اتوماسیون حرفه ای هستند. منتهی به دلیل حجم کاری بالا و درخواستهای زیادی که باید توسط اپراتورها باید ثبت بشه و این کار در زمان کوتاهی باید انجام بشه به این دلایل از ویندوز فرم استفاده می کنند.

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 1
    آخرین پست: شنبه 18 خرداد 1392, 11:58 صبح
  2. سوال: دسترسی به مودم های GSM نصب شده روی کامپیوترها در یک شبکه
    نوشته شده توسط hamtas.clematis در بخش VB.NET
    پاسخ: 3
    آخرین پست: سه شنبه 03 آبان 1390, 09:53 صبح
  3. سوال: اجرا کردن فایل اجرایی برنامه م از روی سرور
    نوشته شده توسط navid1n2000 در بخش C#‎‎
    پاسخ: 1
    آخرین پست: دوشنبه 19 اردیبهشت 1390, 16:54 عصر
  4. پاسخ: 4
    آخرین پست: دوشنبه 30 فروردین 1389, 21:14 عصر
  5. بدست آوردن پارامترهایی که به فایل اجرایی پاس داده شده اند توسط برنامه های مونیتورینگ
    نوشته شده توسط Bahram0110 در بخش امنیت در نرم افزار و برنامه نویسی
    پاسخ: 7
    آخرین پست: پنج شنبه 23 اسفند 1386, 12:27 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •